2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim 6.haftada kanama olunca 1 hafta o sekilde devam etti kahve pembe sari gibi.. dedigin gibi bazen fitil de renk değiştirebiliyor genelde fitilden sonra oluyorsa eger.. insallah bi sıkıntı yoktur seninle ayniyiz bende 8+0 im bugun
Canım bende bugün 7 nci haftadayım tam . Lavobaya gittiğimde gördüm bir çay başını kadar alanda kanama m olmuş. Çok korkuyorum yattim kıpırdamıyorum. 50 mg progestron kullanıyodum ben . Sen progestron u nasıl kaclik kullanıyorsun. Doktorum 3 gün corasprin atma dedi .
Çok korkuyorum,tedirgin oluyorum neden oluyor bu . Bu zamana kadar olmadı 31.aralıkta gittim kontrole kanama alanı yoktu

Korkma lutfen en azindan kontrol altindasin. Benim bir tanidigim şakır şakır adet gibi parcalar bile dusurmus ama bebek sapa sağlamdi masallah simdi 3 yasinda minnoş bi kiz Rahim arada temizliyor kendini iceride kalmasi daha zararli. Sonucta rahime iyice baglaniyor bebek ilk haftalarda plasenta falan da yerlesiyor. Stres yapma doktorunla irtibatta ol surekli.

korktumda uzandım yatagıma . uyuyacagım rabbime emanetiz . doktora corasprimn kullanıyorum demesem kes demeyecekti . ona sinir oldum. yarında kahvaltıdan sonra dgru progestron ignemi vurdurmaya gidicem. hep akşam yemeginden sonra giderdik

Karından ultrosan görüntüsü ama tam orta da duruyor sağ mı sol mu zamanla mı anlaşılır

Eklentiler

• EDF5932C-F865-4599-8B71-3C718713C481.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 66
Kese de kanama alanı var benim ama kanamam olmadı canım. Progestani iki tane vurdur istersen. Böyle durumda progestan arttiriliyor ben hem fitil hem iğne kullanıyorum.
Kanama alanınızı kaç haftalıkken öğrendiniz ben 5+6 öğrendim progestan 200 mg sabah aksam fitil kullanıyorum 7 ocakta 7 haftalık olacak kalp atışını duymaya gideceğim o kan alanı ne zaman gecer bazen hafif agrı yapıyor sizde de oldu mu?

Allahin izniyle hic bisey olmayacak bak gör her gebelikte olabilir boyle. Yat dinlen Allah rahatlik versin

Kese de kanama alanı var benim ama kanamam olmadı canım. Progestani iki tane vurdur istersen. Böyle durumda progestan arttiriliyor ben hem fitil hem iğne kullanıyorum.
tamam canım ben yanlış hatırlıyorum onzaman . olmamasına cok sevindimm. corasprini kes dedi sadece .

7 haftalıkken öğrendim canım 3 gün oldu. Kalp atışı duymaya gitmiştik ben fitili 3*2 kullanıyorum ve igne oluyorum benim tup bebek uzun zmandr kullanıyorum. Ağrım arada hafif oluyor doktor norml dedi ağrıya

tamam canım ben yanlış hatırlıyorum onzaman . olmamasına cok sevindimm. corasprini kes dedi sadece .
Idrarda pozitif çıkınca olmuştu yerleşme gibiydi onu hatirlamissindr.bende o zman kan sulandırıcı iğne ve aspirin kullanıyordum bırakmıştım. Bir daha olmadi. Kanama alanı daha yeni göründü bende baya tedirginim.

ilk keseyi görmeye gittiğimizde doktor söyledi bende de herhangi bir kanama akıntısı olmadı inşallah bir an önce geçer sağlıklı gebeliğimiz olur

kızlar kanamam olmuş 1 çay kasıgı kadar kanama gelmiş öyle cok eski bir kan da degil.
kanama alanı yoktu 31 aralıkta gitmiştim kontrole .estrofemi kesmişti sadece cok korkuyorum

Bence eger kullanmiyorsan progestana baslamali doktorun.benimde olmustu hem igne hem fitile basladik. Ben hem coraspin hem günde 0.6 oksapar kan sulandirici kullaniyorum benim ilaci kesmedi. 1 ped dolusu olursa belki keseriz demisti

Bence eger kullanmiyorsan progestana baslamali doktorun.benimde olmustu hem igne hem fitile basladik. Ben hem coraspin hem günde 0.6 oksapar kan sulandirici kullaniyorum benim ilaci kesmedi. 1 ped dolusu olursa belki keseriz demisti
benim tüp bebek zafen . her gün 50 mg progwstron kalcadan vuruluyordum .

kaclı mg progestron kullanmıştınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…