2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Doktor da yapacak bir şey yok kafasında. Ilaç yok diyorum hangisini bulursan onu kullan diyor. Sorun da orda zaten hiçbirini bulamıyorum
Eczaneyle anlaştım valla numara bıraktım ilacı bulduğunuz anda bana ayırın haber verin gelip alcam dedim 3 gün oldu ses yok

Kızlar herkese mutlu yıllar ınsallah bırdahaki yenı yılda bebıslerimiz kucagımızda olur benım bıraz agrılarım var kasıklarımda bıcak gıbı ınsallah hersey hepımız ıcın guzel olur
O ağrı bende de var adet olmuşum gibi doktoe bir sey olmaz diyor ama insan korkuyor

Kızlar sekam bebeğim 7 haftalık ancak ultrasında 6 haftalık çıkıyor. Geçen hafta yolk sakı gördük ancak bu hafta kalp stışlatı duyulmadı böyle olup kalp atışlatını dutan vsr mı
Bir hafta geri çıkabilir normal 6.haftada kalp atışı genelde duyulmuyor o da normal. Inşallah her sey yolunda sen içini rahat tut

Çok şükür en son kaçıncı haftada gittin kontrole? Aon kontrolde her sey yolundaysa kolay kolay bir sey olmaz inşallah artık
Ebem demişti artık rahatla 8.haftadan sonra kolay kolay bir sey olmaz diye
Ayy ne güzel demiş , ben de en son 7. Haftada gitmiştim. Bir sonraki kontrol sonrasında içim bir nebze rahatlayacak inşallah

Bende günde 0.6ml oksapar kullaniyorum.ama piyasada 0.6ml olmadigindan günde 2 tane 0.4ml yazdi.birini tam digerinin yarisini vuruyorum.heryerim delik deşik oldu. Ben iğne bitmeden 15gün önce arastirmaya basliyorum. Bur eczanede 10kutu bulmustum. 25 ocakta bitecek.insallah bulabilirim.

Kan sulandirici kullanan arkadaslar .raporlu olarak iğnegi aldigimizdan iğnenin bitmesine 15gün kala alna hakkimiz varmiş. Yani tam bitmeden eczaneye toplatabilirsiniz. Mesela benim 25 ocakta ignem bitecek ama 10 15 ocaktan itibaren eczanelere toplaticam. Çok çok bulunmazsa iğneyi üreten firmayi arayincada istenilen eczaneye talep üzerine gönderiyorlarmis.

Ayy ne diyim bilmiyorum biz mi tüp bebege gec kaldık tüp bebek mi bize erken bilemedim bu korona da olacak işmiydi valla pıhtı sorunu yoksa çok gereksiz sulandırıcı kullanmak ama işte ya varsa diyip riske de giremiyoz. Sonumuz hayrola

Sen iyi bulabiliyorsun 10 kutu ha maşallah devamini da bulursun inşallah. Peki sen ne zamana kadar kullancaksn sulandırıcı canim? Bu arada pıhtılaşma varmi? Genelde doz 04 ml veriyor da dr'lar.. Oyleyse birini tam diger igneyi de yarım vurulsana canim? Benim dr sey demişti hibor 7500 ml bulabilirsen günde yarım yarım yap demişti bu hesaba göre 4000 mlden az olcak ama sorun olmaz demisti dr'um.

Kizlar 8+2 yim bugun kanamam oldu. Baya kirmizi ve ic camasirimi komple kaplamisti. Acile gittim ultrsnla baktik kalp atisini dinledik her sey yolunda ama dusuk tehliken var dedi. Prulotn vuruldum kalcadan. Ztn tup bebek oldugu icin progestansa kullaniyorum. Yatip dinlenicem artk. İlk kez kanama oldu cok korktum gercekten basina gelen var mi baska boyle bi durum? İns yoktur tabi de

Bende pırtilasma problemi oldugundan nasipse doguma kadar kullanmak zorundayim. Sürekli riskli hamileligim yani. Ben 1 tane 4000 tam 1 tanede 4000 in yarisini vuruyorum. gecen temmuzda kürtajim var onda hibor 5000 kullanmistim bana fayda etmedi kalp atmadi kürtaj oldum. O yüzden bu sefer oksapar verdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…