2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sen iyi bulabiliyorsun 10 kutu ha maşallah devamini da bulursun inşallah. Peki sen ne zamana kadar kullancaksn sulandırıcı canim? Bu arada pıhtılaşma varmi? Genelde doz 04 ml veriyor da dr'lar.. Oyleyse birini tam diger igneyi de yarım vurulsana canim? Benim dr sey demişti hibor 7500 ml bulabilirsen günde yarım yarım yap demişti bu hesaba göre 4000 mlden az olcak ama sorun olmaz demisti dr'um.

Bende gecengün eczaneye sordum cok zor bulunuyor söz vermeyelim dediler. Korona tedavisinde kullaniliyormus. Benim ne yapip ne edip bulmam lazim. Tup bebek bölümünde bir arkadas yazmisti firmayi arayip talep ettim diye.olmazsa öyle yapicam

İnşallah öyledir geçen hafta yolk sak çok nrt görünmüştü bu hafta kesenin içi net değildi oluium göremiyorum dedi doktor
Olabilir canım yolk sac varsa sorun yok kalbi için erken daha. Benim de son kontrolde net görünmedi doktor çok gazın var ondan böyle dedi. Gaz olabilir idrara sıkışık olmadığın için olabilir. Her defasında aynı netlikte olmaz zaten🤗

Ayy ne diyim bilmiyorum biz mi tüp bebege gec kaldık tüp bebek mi bize erken bilemedim bu korona da olacak işmiydi 😜😜 valla pıhtı sorunu yoksa çok gereksiz sulandırıcı kullanmak ama işte ya varsa diyip riske de giremiyoz. Sonumuz hayrola 🥴
Anam korona geçsin diye beklesek ne kadar bekleyeceğiz belli değil bir yıl oldu şaka maka.
Hayır coraspin neyine yetmiyorsa hem o hem iğne vermiş bi de benimki ikisini de kullan diyor. Igne yok napim 🤣

Sen iyi bulabiliyorsun 10 kutu ha maşallah devamini da bulursun inşallah. Peki sen ne zamana kadar kullancaksn sulandırıcı canim? Bu arada pıhtılaşma varmi? Genelde doz 04 ml veriyor da dr'lar.. Oyleyse birini tam diger igneyi de yarım vurulsana canim? Benim dr sey demişti hibor 7500 ml bulabilirsen günde yarım yarım yap demişti bu hesaba göre 4000 mlden az olcak ama sorun olmaz demisti dr'um.
Hiborda da kutu başına fiyat farkı çok alıyorlar bir kutuda 2 tane var. Oksapardan daha çok yakıyor bi de. Ben diyom ki biz bi damar yolu actiralim bütün iğneleri salıverelim ordan yeter her gün her gün 🤣

Doktorum aslında 1 ay aralıkla çağırdı ama ben tabii 3. Hafta içinde gideceğim 🙈☺️☺️ dayanamam o kadar ☺️ yaniii ayın 13-14 ü gibi gideceğim inşallah hayırlısı ile.. progestan ve Coraspin kullanıyorum ben de
Her gün gel dese giderim o kadar 😍 progestan niye verdi kanama mi oldu?

Hiborda da kutu başına fiyat farkı çok alıyorlar bir kutuda 2 tane var. Oksapardan daha çok yakıyor bi de. Ben diyom ki biz bi damar yolu actiralim bütün iğneleri salıverelim ordan yeter her gün her gün 🤣

Ben hic ücret ödemiyorum ignelere. Aylik ignem 1700tl civari .yıllık rapor cıkartti doktorum hic fark ödemiyorum. Evet hibor cok yakiyordu ve daha cok morluk oluyordu.oksapar fazla yakmiyor

Aynen her gün ben de giderim 🙈 tedbir amaçlı verdi canım geçmişte düşüğüm var da 😔😔 Allah'ım bir daha göstermesin inşallah 🙏 Her birimiz inşallah kucağımıza sağlıkla alalım Bebişlerimizi yeni yılda 🥰 🤲
Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah bebeklerimizi sağ salim kucaklarımiza alicaz🤗

Bende pırtilasma problemi oldugundan nasipse doguma kadar kullanmak zorundayim. Sürekli riskli hamileligim yani. Ben 1 tane 4000 tam 1 tanede 4000 in yarisini vuruyorum. gecen temmuzda kürtajim var onda hibor 5000 kullanmistim bana fayda etmedi kalp atmadi kürtaj oldum. O yüzden bu sefer oksapar verdi.
Yaa anladım o halde sizin düzenli kullanmaniz lazım Rabbim bağışlasın, sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🤲

Kizlar 8+2 yim bugun kanamam oldu. Baya kirmizi ve ic camasirimi komple kaplamisti. Acile gittim ultrsnla baktik kalp atisini dinledik her sey yolunda ama dusuk tehliken var dedi. Prulotn vuruldum kalcadan. Ztn tup bebek oldugu icin progestansa kullaniyorum. Yatip dinlenicem artk. İlk kez kanama oldu cok korktum gercekten basina gelen var mi baska boyle bi durum? İns yoktur tabi de
Canım çok geçmis olsun. Insallah ilk ve son kez olur kanaman. Ilk 3 ay en guzeli yatip dinlenmek sanırım 🙏

Bende gecengün eczaneye sordum cok zor bulunuyor söz vermeyelim dediler. Korona tedavisinde kullaniliyormus. Benim ne yapip ne edip bulmam lazim. Tup bebek bölümünde bir arkadas yazmisti firmayi arayip talep ettim diye.olmazsa öyle yapicam
Öyle yapabiliyorsanz çok iyi olur yaa o halde zorunlu kalırsam bende firmayla iletişim kurmaya calisabilirim çok teşekkür ederim.. Daha fazla aramazsnz inşallah

Anam korona geçsin diye beklesek ne kadar bekleyeceğiz belli değil bir yıl oldu şaka maka.
Hayır coraspin neyine yetmiyorsa hem o hem iğne vermiş bi de benimki ikisini de kullan diyor. Igne yok napim 🤣
Dogrudur haklısın bacım. Benim dr da öyle demişti zaten en kötü asprin kullanılabilirmis. Bi yerde de duydum ki asprin toplar damar tikanikligi tedavisinde kullanılıyor, igne ise atar damar yani toplardamarda tikanikliga firsat vermeden atar damari sulandiriyormus

Hiborun 10lusu yokmuymus 🤔 taktik gelistirebilirz elbette böylesini hic düşünmemstm ama 🤭 sen bide progestan igne mi kullaniyorsun canim?

Hiborun 10lusu yokmuymus 🤔 taktik gelistirebilirz elbette böylesini hic düşünmemstm ama 🤭 sen bide progestan igne mi kullaniyorsun canim?
Hiborun 10lusu yok bi kutuda 2 tane var. Progestan günde 2 ampul kullanıyordum çok şükür prolutona döndük bu hafta. Yoksa kalçam artık çürüyüp düşecekti 🤣

Hiborun 10lusu yok bi kutuda 2 tane var. Progestan günde 2 ampul kullanıyordum çok şükür prolutona döndük bu hafta. Yoksa kalçam artık çürüyüp düşecekti 🤣
Proluton da gecer gideeerr kalırsın tek igneye tahminen kan sulandırıcıyi doğuma kadar kullancan ikiz ya bide caniim🤗

O değilde kaynanacigim çok dedi iki embriyo koydur diye zaten sadece 2 embriyom var diye digerini riske atmak istemedim tek transfer oldum şimdi içimde kaldı bu tuttu belki 2. De tutardi isterdim bende ikiz bebe yaa :KK51:

X