2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hicbir fikrim yok doktor geçen 5 kutu oksapar yazmış en az 2 ay daha devam edicem gibi gözüküyor şu an.
Sen bıraktın mı?
Ya nasıl bulabiliyorsunuz..? Ben en son 2 kutu zor bulabildim valla ne yalan soylym 2 günde 1 4000 vuruluyorum. 2 kitum bitince de bırakacam iğneyi. Tüp bebek doktorum normalde başlangıçta igne kullanan doguma kadar kullandriyoruz ama şuan sıkıntılı olduğu için 12. Haftada birakabilirsin dedi zaten bebeğin tutunmasinda önemliymiş sonrasında pek etkisi yokmus öyle dedi

Ya nasıl bulabiliyorsunuz..? Ben en son 2 kutu zor bulabildim valla ne yalan soylym 2 günde 1 4000 vuruluyorum. 2 kitum bitince de bırakacam iğneyi. Tüp bebek doktorum normalde başlangıçta igne kullanan doguma kadar kullandriyoruz ama şuan sıkıntılı olduğu için 12. Haftada birakabilirsin dedi zaten bebeğin tutunmasinda önemliymiş sonrasında pek etkisi yokmus öyle dedi
Bulamıyoruz tatlım ben tekirdağda oturuyorum burda bulamadim edirnede buldum ordan gittim aldım valla

Evet olduğu halde kesmedi sana kanama yapar ama bebek için çok yararlı kesmeyeceğim demişti. Şuanda herşey yolunda gibi kanama falan yok. Bebekte iyidir inşallah 🤗
Çok şükür 😍 en son kaçıncı haftada gittin kontrole? Aon kontrolde her sey yolundaysa kolay kolay bir sey olmaz inşallah artık 🤗
Ebem demişti artık rahatla 8.haftadan sonra kolay kolay bir sey olmaz diye😍

Çok şükür 😍 en son kaçıncı haftada gittin kontrole? Aon kontrolde her sey yolundaysa kolay kolay bir sey olmaz inşallah artık 🤗
Ebem demişti artık rahatla 8.haftadan sonra kolay kolay bir sey olmaz diye😍
En son 7+2 de gittim çok şükür herşey yolundaydı doktor 4 hafta sonra gel demişti en son gittiğimde🤗 çok şükür 10. Haftanın içindeyim ben şuan inşallah hepimizin ki sağlıcakla devam eder 😍

En son 7+2 de gittim çok şükür herşey yolundaydı doktor 4 hafta sonra gel demişti en son gittiğimde🤗 çok şükür 10. Haftanın içindeyim ben şuan inşallah hepimizin ki sağlıcakla devam eder 😍
Ooo süper kontrole de 1 hafta kalmış harika 😍
Çok sevindim inşallah kucaklarımiza aldığımız günleri görürüz sağ salim 🤗

Amin canım inşallah 12. Hafta da gitsem mi diye düşünüyorum ama bilemedm tabi belki Cinsiyeti de belli olur 😂 çok erken ama
Dayanabilirsen öyle yap ben hayatta duramam o kadar 🤣
Bende hicbir sorun olmadığı halde her hafta çağırdı. En son salı gittim 2 haftaya çıkarttı. 4 hafta sonra gel dediyse bence her sey süperdir 😍🤗

Bulamıyoruz tatlım ben tekirdağda oturuyorum burda bulamadim edirnede buldum ordan gittim aldım valla
Çok sıkıntılı yaa ne olacak böyle nereye kadar yanii.. Doktoruna sor bakalım bu konu hakkında ne diycek. Küçükken annem ben biseyi cok istediğim zaman "yok işte yok yokun canını mı alcan" derdi:)) sende doktoruna öyle söyle 🤭🤭 pıhtı problemi yoksa cok da problem değildir inşallah

X