2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hepsinden değil de bazılarından tiksindim. Kek kurabiye poğaça yiyemiyorum. Yumurta kokusu geliyor direkt. Zaten eskiden de sevmezdim yumurtayı. Dün kayınvalidem gözleme yaptı. Çok kötü koktu burnuma.
ilk gebeliğimde aşırı bulantı olmuştu. 13.haftada bitti. Şimdi de ara ara çok hafif bulantım oluyor. İnşallah ilkindeki gibi geçirmem diye dua ediyorum.

Sizde de bir doktor seçme kaosu yaşanıyor mu kızlar
Her gören , her arayan , eşimin arkadaşları farklı farklı doktor öneriyor. Biz kime gideceğimizi söylüyoruz direkt karalamaya başlıyorlar.
hamilenin gideceği doktora da karışılmaz ki ama bu mesele beni geriyor artık ciddi ciddi

ayy iyi ki gözleme dediniz bence ben onu yiyebilirim bi deneyeyim :) genelde 12.haftadan sonra bitiyor sanırım biraz daha sabır inşallah hepimize..

Bende tiksindim hemen hemen herseyden. kuru kuru ekmek yiyorum birde yulafli büskivi meyve .Limonlu sodayi sen onermistin galiba dün ictim iyi geldi..

Bende tiksindim hemen hemen herseyden. kuru kuru ekmek yiyorum birde yulafli büskivi meyve .Limonlu sodayi sen onermistin galiba dün ictim iyi geldi..
evet cnm ben önerdim ben her gün 2 tane içiyorum. bu herşeyden tiksinme hissi çok çok fena şimdi odada biri kolonya döktü bana o kdr kötü kokuyor ki anlatamam. çabucak biter gider insallah bu haftalar..

Çok teşekkür ederim çırpınıyoruz uzaktan Allah kolaylık versin dönem bitene kadar kamera açmadan devam etcem bu şekilde yapcak birşey yok yıllardır hasretle bekliyorum bu bebişi onun rahatı önemli
Kesınlıkle oyle bebişlerımizin sansına uzaktan daha ıyı oldu ınsallah hasretın son bulur saglıcakla alırsın kucagına

önceki gebeliğimde ayva çok iyi geliyordu bulantıya bende sadece sade makarna yiyebiliyordum şuan bulantım başlamadı gibi ama hersey yumurta kokuyomuş gibi geliyor bardaklar falan

evet cnm ben önerdim ben her gün 2 tane içiyorum. bu herşeyden tiksinme hissi çok çok fena şimdi odada biri kolonya döktü bana o kdr kötü kokuyor ki anlatamam. çabucak biter gider insallah bu haftalar..

Insallah canim. Neyin iyi gelecegi hic belli olmuyor. Oglumda hep alakasi olmayan seyler iyi geliyordu.

önceki gebeliğimde ayva çok iyi geliyordu bulantıya bende sadece sade makarna yiyebiliyordum şuan bulantım başlamadı gibi ama hersey yumurta kokuyomuş gibi geliyor bardaklar falan

Bende ayva yiyorum bazen bastiriyor bazende cok şiskinlik yapiyor.

Sağlıkla büyüsün prenses bende çok teşekkür ederim rabbim temiz sağlıklı dünyada evlatlarımızı büyütmeyi nasip etsin inşallah

Canım senin haberin yokmuydu Amin canım inşallah Allah razı olsun bende 12. Haftayı bekliyordum sana ultrason görüntüsü atmak için
Yok tatlım az önce bildirime baktım beni etiket yapmış arkadaş seni gördüm takvim var çok ama çok mutlu oldum seni Mayıs ayında tanıdım çok istiyordum şükür rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…