2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bben devam etmiştim, Dr ekstra vitamin vermişti. Bi sorun olmaz demişti.
Yok bebek zehirlenir kusar karnındaki ölür düşer gibi şeyler duymaktan o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. Ne kadar süre emdi. Bişi olmadı değil mi. Bende vitamin kan hapı alıyorum. Yemeğime dikkat ediyorum.

8. Hafta bitti bu haftaya kadar iyiydim bu hafta başladı umarım uzun sürmez içim disima çıktı..
Canım benim 4. aya girdiğim gün keslmişti. Yaklaşık 13 14 hfta işte. İnşallah çok sürmez. Kusmak öyle zor ki. Şimdiki gebeliğimde daha başlamadı bakalım. Heyecanla bekliyorum nolcak.

Kızlar dün doktora gittim kese ve bebek var. Hatta kalbi de hafifçe atmaya başlamış ama duyulmaz henüz dedi. 1 hafta sonra bakalım dedi. Şu an 6+2. İkinci olmasına rağmen sanki ilk kez yaşıyo gibi heyecanlıyım inanınki. Bide cinsiyeti ne diyr ölüyom meraktan. Bir de çin takvimi ramzi teorisi gibi şeylere bakanınız oldu mu

İçim rahatladı canım , zaten ilk haftalarda daha yoğundu git gide sancı miktarı azaldı.. şimdi de tam geçti. Yani normalde de göbeğim olduğundan tam anlayamıyorum büyüdü mü büyümedi mi diye Arkadaşına da çok selamlar, Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebişini.. İnşallah bizlere de tabii

Canım ben çin takvimine inanıyorum ne bileyim benim ve etrafımdaki herkesin tutmuştu Ramzi teorisi nedir hiç duymamıştım?

Merhaba bende Flo kullanıyorum zaten regl talibim için de onu kullanıyordum. Birde Hamilelik+ isminde bir uygulama kullanıyorum pek çok özlliği var beğendim
Kızlar uygulama olarak ne kullanıyorsunuz? Bende suan pepapp ,happy mom, flo ,pregnancy tracker var hepside ayrı ayrı güzel ama hangisi daha dogru onu bilmiyorum zamanla görüp dogru göstermeyeni sileceğim

Seninle aynı durumdayim canim bende bu bebegin cinsiyetini aşırı merak ediyorum 6+5 te benimde vajinal duyuldu kalp atisi. Çin,rus falan netten baktik. Ramziyi de burda Arvencigim yorumladı çokca istersen 6. Hafta usg ni yükle anlayan arkadaslar var burda ramziden. Vajinal usg de fetüs solda ise kız, sagda ise erkekmiş

Benımde cok agrıyo ya neyapsam bılemedım sıcak su torbası koysam birsey olur mu dıye dusunuyorum ders anlatıyorum ama sandlyede oturamyrm bıle ya nasıl gecıcek
Merhaba bende de çok bel ağrısı var öğretmensiniz galiba ben de öyleyim 2 haftadır kamera açmadan koltukta uzanarak anlatıyorum siz de öyle yapın sandalye tepesinde mahvoldum ben de inatla devam ettim lekelenmem ve sonrasında kanamam oldu siz de zorlamayın sakın bebişlerimiz şuan herşeyden önemli çok geçmiş olsun

Benımde cok agrıyo ya neyapsam bılemedım sıcak su torbası koysam birsey olur mu dıye dusunuyorum ders anlatıyorum ama sandlyede oturamyrm bıle ya nasıl gecıcek
benm fıtık vardı geçen hafta çok stresliydi işyerm sanırım o yüzden tutuldu bilmiyorum geçecek gibi durmuyor gebelikden değil bu yasadığım için biliyorum bende sandalyede otururken kötüyüm sadece yatınca ağrı hafifliyor

size de çok geçmiş olsun bende sağlık personeli olduğum çok yoğun tempoda çalışıyorum o yüzden mi oldu bilmiyorum zor duruyorum gerçekten

Gunaydin herkese. Bende Ağustos annesi olacağım inşallah her sey yolunda devam ederse. Su an 5+5 haftalik, cuma gunu kese gorduk sirada kalp atisi var sıkıntısız devam eder inşallah biraz supriz bebis oldu bize
Ben de cumartesi gidicem bakalım zaman geçmiyor aramızda 1 gün var bize de sürpriz oldu ama vakti geçiyordu du artık hayırlısıyla allahım nasip etti isteyen herkese nasip etsin

Canim gecmis olsun. Sıcak su torbasi sakın koyma. Ama polar ince battaniyeler var.beline sarabilirsin o da sıcak tutar. Sirtıni saracak termal atlette iyi geliyor
birde sert yerde yatmakta iyi geliyor yumuşak yatak iyi gelmiyor. Ben omirilik ameliyatliyim oyüzden zaman zaman belim cok ağrır.

size de çok geçmiş olsun bende sağlık personeli olduğum çok yoğun tempoda çalışıyorum o yüzden mi oldu bilmiyorum zor duruyorum gerçekten
Çok teşekkür ederim size de geçmiş olsun ah bir de sağlıkçısınız demek Allah yardımcınız olsun şu dönemde İzinleriniz de iptal sanırım

Allah razı olsun canım inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız yavrularımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…