2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Mrb kızlar bende bugun test yaptım bat 29 Ekim

Eklentiler

• IMG-20201127-WA0002.jpeg
    IMG-20201127-WA0002.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 76
[QUOTE="Nefesimmmsin, post: 66018687, member: 838654"] Mrb kızlar bende bugun test yaptım bat 29 Ekim [/QUOTE] Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba hanımlar bende yaptım test ama silik cıktı ve sigortam olmadığı için doktora gidemiyorum su an randevu aldım 6 ocağa o zamana kadar insallah sigortamda gelir bisey olmazsa o zaman görürüm inşallah sizlerde canınızı sıkmayın rabbim hayırlı haberler almamızı nasip etsin hepimize 🙏🙏🌸
Canım inşallah hayırlı haberlerini alırız senin de 🥰🙏🏻🧿

Merhaba hanımlar bende yaptım test ama silik cıktı ve sigortam olmadığı için doktora gidemiyorum su an randevu aldım 6 ocağa o zamana kadar insallah sigortamda gelir bisey olmazsa o zaman görürüm inşallah sizlerde canınızı sıkmayın rabbim hayırlı haberler almamızı nasip etsin hepimize 🙏🙏🌸

Slm canim hayirli olsun. Evde takip edersin kaset testle. Aslinda belki saglik ocagi bakabilir.

Teşekkür ederim canım kaset testle nasıl olacak canım ben yurtdışında yasıyorum o yüzden hemen bakmıyorlar ondan gidemiyorum gitsem bile Ultrasonla 3 aylık olmadan bakmıyorlar

Canim evde takip edersin hergün test yaparsın hergün koyulaşmasi lazim

X