2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Keseyi göremedi doktor 😔belkı erkendır ama buyuk olasılıkla saglıksız gebelık olabılır kan degerıne bakalım ona gore ne yapacagımıza kararverırrz dedı yarın kan degerım cıkcack bakalım

Canim vajinal bile baksa beta 1000 üstündeyken gözüküyor . Senin pazartesi degerin 65 idi galiba. Ortalama 2 katina cikiyor 48 saatte. Carsamba 150 olsa cuma 300 olur hadi 400 olsun hadi 500 olsun yine gözükmezki

Canim vajinal bile baksa beta 1000 üstündeyken gözüküyor . Senin pazartesi degerin 65 idi galiba. Ortalama 2 katina cikiyor 48 saatte. Carsamba 150 olsa cuma 300 olur hadi 400 olsun hadi 500 olsun yine gözükmezki
20 kasımda 65 di canım aynen vajınal baktı goremedı bu da kımyasal kalacak galıba saglıksızsa ıstemıyorum hayırlısı ama neden dıyorum hayırlısı olmuyr 😟

Inanırmısınz ne dısunecegımı sasırdım dıs gebelılte olablır dıyor baskaları öğrendgmden beri aglıyorım Allahım kaldrmcgmz seylerı vermesın 😢
Kuzum lütfen olumsuz yorumlara karşı sağır ve dilsiz olabilir misin? Stres en büyük düşmanımız pozitif olmalısın 😍❤️ herşey yolunda gidecek İyi düşün iyi olsun 🙏🏻

X