2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yok hiç kullanmadım, oğlumda hemen hamile kalmıştım 4 senedir korunuyoruz ilk defa korunmayı bıraktık oğlumda hemen olduğu için şimdide tutar sandım ama öyle olmuyormuş :KK43:
Merhaba, 2016 Temmuz annelerinden bende, benimde ilk oglum ilk denemede tutmuştu, ikinci oglumuda aynen dediginiz gibi hemen tutacak saniyordum, 3.ayda tuttu, hamdolsun, cok şükür buralari bazen okuyorum yillarca bekleyen evlat diye yanip tutuşan insanlar cik gördüm Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallsh hayirlisiyla, saglikla... Ben mi bende belki yeniden 3.kez anne olabilirim, Rabbim nasip ederse, beklemedeyim...

Canım mutluluktan aglıyorım suan bhgc dgerım 2,5 katına cıkmıs doktor suan dıs gebelık tehlıken gorunmuyor ıkı hafta sonra gel kesebe bakalım dedı okadar mutluyum kı cok sukur ya 🥰
Canım çok mutlu oldum maşallah 9 haftaya kadar anca gören oluyormuş bugun biraz araştırdım da gönlünü ferah tut inşallah herşey güzel olacak

Canım mutluluktan aglıyorım suan bhgc dgerım 2,5 katına cıkmıs doktor suan dıs gebelık tehlıken gorunmuyor ıkı hafta sonra gel kesebe bakalım dedı okadar mutluyum kı cok sukur ya 🥰

Hayirlisi olsun canim. Hep mutluluktan agla insallah. Bugün keseye bakmadimi

X