2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim her memeden 150 cc cikiydu en çok 120 ve 90 çıktığında oluyodu ama emerken daha çok çıkarıyor çocuklar makine gbi değil makine daha az çıkarıyo

Kızlar ben istanbulda yaşıyorum bebeklere ne giydircez konusunda çıldırccam ya üşüyo ya terliyor gündüz ne goydiriyosunuz gece ne giydiriyosunuz üstüne gece ne ortuyosunuz istanbulda yasayanlqr

Sizin bebeginiz benimkinden sonra doğdu ellerini kullanabiliyormu benimki bişey tutamıyor daha acaba terslikmi var diye düşündüm

Kızlar ben istanbulda yaşıyorum bebeklere ne giydircez konusunda çıldırccam ya üşüyo ya terliyor gündüz ne goydiriyosunuz gece ne giydiriyosunuz üstüne gece ne ortuyosunuz istanbulda yasayanlqr
İstanbulda yaşamıyorum ama burada da havalar soğudu sıfır kol çıtçıtlısı üstüne uzun kollu patikli tulum giydiriyorum, 1 kat daha çorap hep oluyor, geceleri de müslin battaniyeyi 2 kat yapıp örtüyorum onun üstüne de tek kat penye battaniyesi oluyor. Terlemiyor ama sıcak oluyor eli ayağı zaten üşüyünce hemen hapşırmaya başlıyor benimki

Hastaneler arası fark olur mu acaba. Benim aldığım randevu gününde 36 günlük olacak. Aynı gün yapılacaksa erken gitmeye gerek yok ama randevu ile yapılacaksa(burda yoğun oluyor hastaneler) vakit geçirmek de istemem.

Bende öyle.. Uykusuzluk, yorgunluk,emzirme 64 le hamile kaldım 70-71 le doğurdum.
59 a düştüm 2-3 haftada .Yorucu hızlı tempo bünye düştü ister istemez bide benimki kucak gülü.Oturunca kıyameti kopariyor.Yemeğimi kucağımda yiyorum yani bırakınca durmuyor

Aptamil kullaniyorken aşırı gaz atakları vardi hep agliyordu saatlerce eşime arkadaâi bebelaci önermiş aldık valla eski ağlama ataklari bıçak gibi kesildi mamadan mi bilmiyorum ama.
Kilo vermede etkili olabilir tabi bende 12kilo vermişim 2-3 haftada ama bence vitaminli şeyler yemek önemli kilo vermekten ziyade.Ona rağmen iyi sütüm çıkıyordu.
Benimki başlarda emmiyordu sagiyordum hep bazen iyi dolmuşsa tek göğüsten 150 geliyordu bazen iki göğüsten zor 150 oluyordu.Gece sagmadiysam sabah doluyordu bol sıvı içiyordum.Bestlak damla,limonata,rezene,papatya kullandım hep.
Ben İstanbul'da oturuyorum.Kisa kollu atlet citlitli body) üstüne uzun kollu patikli alt üst takım giydiriyorum.Yada tulum.Üstüne bazen yelek.
Ayaklarınada tulumun içinden bir kat çorap yada dışından çünkü ayaktan üşütüyorlar.

Evet bu olabilir gece dolu dolu geliyor bu yüzden gündüz tatmin etmiyor çocuğu Uykuya dalmak için aldı bu arada memeyi ama normalde ittiriyor bestlak ben de sipariş verdim e bebekten kargo yolu gözlüyorum Aynıymışız ben de bi kere veriyorum ama biberonu çok sevdi beni ittiriyor umarım çözülür bu sorunlarımız

Sütünü göğüs ucuna sür canım tadını alınca daha kolay tutabilir

Benim her memeden 150 cc cikiydu en çok 120 ve 90 çıktığında oluyodu ama emerken daha çok çıkarıyor çocuklar makine gbi değil makine daha az çıkarıyo
Canım senin baya çokmuş benim sütüm cidden azalmış demek ki Benimmakine hastane tipi medela bundan güçlü olamaz heralde
Benim genelde bir memeden 60cc digerinden 30cc cikiyor..kilosuna gore bebegim 75cc yetiyor ona...simdilik yetiyor ama bebek buyudukce sutum de yetecek mi bilemiyorum
Kesinlikle artar süt işi olumlu düşünme işi azaldı dedin mi ipin ucu kaçıyor bence

Patikli tulum kalınmı yoks aincemi goydiruosunuz

Biraz çok yiyordum çorba içiyordum günde bikaç bardak süt içiyodum laktozsuz

Ben uzun kollu body üstüne bi kat daha üst giydirip onun altına içi polarli pijama giydiriyorum üste yelek gece uzun kollu body ve kilolu çorap üstüne tulum giydiriyorum çokmu kalın yani

Ben uzun kollu body üstüne bi kat daha üst giydirip onun altına içi polarli pijama giydiriyorum üste yelek gece uzun kollu body ve kilolu çorap üstüne tulum giydiriyorum çokmu kalın yani
Benimde bazen üst üste giydirdigim oluyor havalar çok değişken çünkü.Ama bir yandan da terleyip hasta olmasından korkuyorum yatarken özellikle dikkat etmek gerek

Hangi kanguruyu kullanıyorsunuz memnunmusunuz?
Babyboroosh markasinin new age modelini kullaniyorum. Ben baya memnunum, yenidogan aparatina gerek olmadan yenidoganla uyumlu. Biz gecen hafta kullanmaya basladik, tavsiye ederim

Cözülür ya umarim. Benim basta sol gogsumu tutmadi, zorlaya zorlaya 2haftada alistirdik simdi her ikisini de emiyor meme reddini atlattik. Süt olsun diye birsuru sey ictim sonra mastit oldum onu da atlattik. Umarim en yakin zamanda bunu da atlatiriz

Sizin bebeginiz benimkinden sonra doğdu ellerini kullanabiliyormu benimki bişey tutamıyor daha acaba terslikmi var diye düşündüm

Canim ellerini bilincli kullanmak icin daha erken. Simdi bilincsiz plansiz haraket ediyorlar

Kocaeli de yaşıyorum ben de buralar soğuk. Alt üst patikli takım giydiriyorum içine zıbın bazen kısa bazen askılı. Bazen içine ektra çorap. Ama genelde penyeye sarıp üstüne 4 kat müsline sarıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…