2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Biberon kullanan anneler her kullanımdan sonra kaynatıyor musunuz? Çok zor oluyor her defasında kaynatmak. Sterilizatör almak istiyorum kullanıp memnun kaldığınız var mı?

Biberon kullanan anneler her kullanımdan sonra kaynatıyor musunuz? Çok zor oluyor her defasında kaynatmak. Sterilizatör almak istiyorum kullanıp memnun kaldığınız var mı?
çeşmeden gelen sıcak su ile yıkıyorum hafta bir kaynatıyorum içime sinmiyor pek ama her seferinde kaynatmak mümkün değil mama saati gelince ağlıyor mamayı zor yetiştiriyorum. biberon yıkamak için özel deterjanlar varmış ondan alacağım

Arkadaşlar göğüslerime dokununca sızlıyor ateşim var acaba mastit mi oldum. Dokununca taş gibi değiller aslında ama göğüs üstü çook ağrıyor? Nasıl anlaşılıyor acaba bende enfeksiyonda var ondan mı kaynaklı ateşim anlamadım.

Sivenonun doğal biberon temizleyicisi ile yıkıyorum bütün emzirme ve sağım ürünlerini. 2 güne 1 de kaynatıyorum 10 dk.

Kızlar kokusuz ve ferah hissettiren deodorant önerebilir misiniz 🙏
Canım ben Siberian Wellness ürünleri satıyorum deodorant süper çevrende varsa satan al mutlaka, hem bitkisel içerikli hayvansal deney falan yapılmıyor, hem kokusuz, hem de ter kokusu kesinlikle yapmıyor

Kanguruyu yenidoğan aparatlı almanız gerek çünkü 7.5 kilodan önce kanguru önermiyolar küçükler için sling öneriliyor ben penye sling aldım ( esnek olsun diye ketene göre) bi kere durdu bi kere de ağladı denemek gerek kimi çok seviyor, bu arada benim oğlum da ayakta olmamı istiyor zıplatmamı istiyor hatta ve hatta meneyi ayakta istiyor oturunca istemiyor vermiyorum valla meme o an o kadar da değil yok amuda kalkayım 😂 baş edilmez bi durum bu 😑
Aynen bende sling aldım agladı sıcaktanda bunaldı galıba klıma olsa bıle neyapcz bu oğlanlarla kolık saatınde hıc durmuyor 😅

Ben kullanıyorum mamajoo sterilazatör 5 i bir arada diye geçen model mavi kapak beyaz gövdeli( biberon ısıtma vs gibi özellikleri de var) . çok memnunum kireçleniyor sık sık kireç için de tozu var aynı markanın çok güzel oluyor onunla tertemiz Çok kısa sürede sterilize edip kurutuyor çok tavsşyevederim ama başka bi model de alacaksanız kurutucu özelliği olsun bence 🙌🏻

archerwoman archerwoman canım mommy’s bliss ten memnun kaldın mı ?
Evet canım memnunum kullandığımda çok işe yarıyor( bi ara sadece gaz olunca kullanıyordum gazlandı işe yaramadı düzenli kullanım şart kesinlikle onu anladım) Yarın doktor randevumuz var ona da sorucam bana kuzenim önerdi gerçekten müthiş. Şimdilik günde 4 kez kullanıyorum tadı da güzel oğlan cuk cuk yutuyor😂

Evet canım memnunum kullandığımda çok işe yarıyor( bi ara sadece gaz olunca kullanıyordum gazlandı işe yaramadı düzenli kullanım şart kesinlikle onu anladım) Yarın doktor randevumuz var ona da sorucam bana kuzenim önerdi gerçekten müthiş. Şimdilik günde 4 kez kullanıyorum tadı da güzel oğlan cuk cuk yutuyor😂
Ay bizimkide Nurse Harvey e öyle cuk cuk yutuyo demek ki gaz damlalarının tadi güzel😂 Doktordan sonra ne dediğini yazar mısın canım, fikir olsun. Kafama göre bi ondan bi ondan başka bişeyler kullanmak istemiyorum.
Kızlar konuşuldu mu bilmiyorum hangi d vit damla kullanıyorsunuz?
Ocean kullanıyoruz biz

X