2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
1 hafta sonra cekildik tam . sizin en spn ultrasonda kaç mm lerdeydi böbrek genişlemesi

Canım dua edicem sizin için sen sakin ol yüksek çıkaa bile yenidoğanken normalize olabiliyor inanılmaz ama başlangıçta var olan şey gerçekten sonradan geçiyor oğluşunu öp kokla sütün gitmeyecek
sagol canım.ben elimden geldigince emziriyorum . sarılık olmaması için elimden geleni yaptm cok şükür o sğreci gğzel atlattım . mama takvşyesini de azaltarak bırakıyoruz. hersey allahtan şifasız dert vermesin rabbim napalım . ne kadar güclü olursam o kadar güclü olur oglum

5 günlük oglumun kusmugunda kahverengi telve gibi bisey var. Emzirirken göğsüm kanadi bir iki sefer. Bundan olabilir mi basina boyle bisey gelen var mi?

Maşallah ben 64/65 kilo ile hamile kaldim doguma 75 kilo ile girdim gecen hafta 68 kilodaydim bakalim hedef 55/58 e dusmek

Evet herkes yapıyor bi yerde de yapmam gerekecek ama azıcık büyüsün zaten izindeyim diye böyle yaptım Yumuşak bi geçiş yapmaya çalışıyorum her gün biraz daha fazla ilgileniyorum bakalım nasıl olacak

Gidersen çok iyi geliyor hava değişikliği şu an çok mutluyum bi deniz havası bile çok iyi geldi Siz de güzelce gidin gelin inşallah çabucak alışırız benim oğlanın gaz çığlıkları olmasa aslında zor değil ona da damlalara başladım iyi geliyor gibi şimdilik bakalım

Benim kizimda bugun 19 gunluk oldu dogumdan hemen sonra burun tikanikligi oldu 2/3 gun onceye kadar devam etti deniz suyu ya da sut damlatim hem burnuna balgamlar hep burnuna geldi pompanile cektim sari renkteydi doktora da goturdum deniz suyundan baska hic birsey vermedi bende gece kizimi sicak suyla yikamaya ve kundaklamaya basladim odayin sicakligini artirtim 3/4 gece bir guzel terlettim degistirdim hep simdi sukur daha iyi deniz suyu ya da anne dut saga burnuna balgamlari cikarmasi iyi

Duş aldiktan sonra tarayip şu şekilde oruyorum saçim popomdan aşagi uzun cunku diger dusa kadar bu sekilde kaliyor

Eklentiler

• C4F491CB-E19A-4C7A-A3D6-FA1500C6CB6D.jpeg
    99,7 KB · Görüntüleme: 90
Agustos anneleri merhaba
Bebeklerin KİMLİKlerine basvurmaya gittikten sonra hemen orda mi veriyorlar yoksa eve postayla mi geliyor bir sure sonra
Bilgi verebilir misiniz acaba
Başvurunun Ertesi günü geldi bizim kimliğimiz
2/3 defa hafif cok hafif kanama oldu bizim gobek bagimiz 6 gunde dustu doktora gittigimde bakti hic bir sorun yoktu
Bizim 10.gün düştü 3 kez bir damla kadar kanamıştı hepsi farklı günlerde bugün kontrole gittik normal dedi doktor alkol bazlı tek kullanımlık mendille ya da göbek temizleme kiti ile silebilirsin batikon kullanma dedi

Kızlar bebekleriniz kaçıncı gününde doğum kilolarını yakaladılar bizim 14 gün oldu 3700 doğmuştu bugün 3670 geldi hala yakalayamadık yani kilomuzu?
Bir de doktor Ocean ya da Wellcare dvitamini kullan dedi bu markaları kullanan var mı?

Tek başınasın bebek ağlıyo mecbur bakıyorsun. Bizim evde bir de kedi var, o da hasta şuan bir yandan da onu takip ediyorum. Gidiyor bi şekilde.

Yarın sabah 7 30 da yatış 9 da doğum olacak inşallah dualarınızı bekliyorum Allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah mutlaka yanına al dediğiniz birsey var mı acaba
şal. Omuzlarını sıcak tut mutlaka. Ben dikkat etmemiştim hayatımın en kötü omuz ağrısını yaşadım 4 gün. Sürekli Ağlıyordum ağrıdan. Kollarımı kaldıramadım

Emzik ver ben oyle yapiyorum yemekten 1 bucuk 2 saat sonra acikiyor emzik veriyorum oyaliyorum
Benim kızım doğum kilosunu bile geçememişti, çok zayıftı. Daha yeni üç kiloyu biraz geçti düşün.
Sütüm de olmayınca doktorlar mamayı ver, devam et, aralarda emzir dedi.
Şimdi sağlık ocağından geldim, kontrolü vardı, haftaya da kendi doktorumuza gideceğiz. Kesinlikle aç kalmasın diyorlar.

Yarın sabah 7 30 da yatış 9 da doğum olacak inşallah dualarınızı bekliyorum Allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah mutlaka yanına al dediğiniz birsey var mı acaba
Bu gece uyku yok yani :)
Koyu renk bi sabahlık. Süs püs iyi de, yürüyüşe falan çıkartıyorlar, beyaz sabahlıkla ben zorlandım, malum kanama vs. durumlarından.

Bizim de olmuştu, koştur koştur acile gittik, çok önemli olmadığını söyledi doktor. K vitamini yapılmıştı önlem amaçlı.

Canım selam, sütün yetmediğini nasıl anlıyorsun? Ben bugün doktora gittim 3600 doğmuştu benim bebe, 10. Gün kontrole gittiğimizde 3400dü, şimdi 3870 olmuş 10 günde 400 gr almış ama inan imanım gevredi 2 saat emziriyorum şaka yapmiyorum uyu uyan indir kaldır 2 sa buluyo ve kafayı yiyorum. Muhtemel süt az geliyor bebiş az çekiyor. Doktor hastane çıkış kilosuna göre iyi almış dedi bana anne sütüne devam dedi mama vermiyorum. Versem mi ne yapsam onu da bilmiyorum buradaki çoğu arkadaş veriyor kafam karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…