2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah cnm saglıkla büyüsün bebişin

Teşekkür ederim

yatma tatlim hep yürümeye çalış. Ayakta ne kadar durursan o kadar iyi şuan.. Allah'ım sağlıkla kavuştursun insallah
Zorladım kendimi çok her gün yaptığımdan çok çok fazlasını yaptım ama yok. Sabahki hafif ağrı bile gitti. Yorulduğumla kaldım gece yatmadan önce fitil kullanmıştım sanırım nst cihazı o yüzden yanlış sancı gösterdi

Sma optipro kullanıyoruz biz bazen daha koyu kıvamlı kaka yapıyor karnı gırıl gırıl
Emzirebilmeyi o kadar çok istiyorum ki sütümün azalması beni çok üzüyor maalesef inşallah artar bakışa bakışa emziririz bebeklerimizi
İyiki yazdınız sizin mesajlarınızı okuyunca rahatlıyorum gerçekten

A Aharven canım nasılsın bugün sanırım doğum yapcaktın dualarımdasınBebişine kavuşunca haber et olur mu merak ediyorum sizi
Canim benimmm merhaba evet sukur yaptim dogumumu...ben de bebegim de saglikliyiz bugun eve geldik...Rabbim razi olsun senden de burdaki herkrsten de....benim 2gundur agrilar var yani fik yuruyemiyorum sezeryandan beri...asiri canim yniyor bir de.mememde yara.olustu...arwen.emerken asiri.aciyor.ne ypacam bilemiyom ...lansinoh da philips kpaata etki etmedi

Geçmiş olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin lansinoh bende de işe yaramadı. Garmastan aldım. Emzirdikten sonra sürüp streçle sardım göğsümü. Baya rahatlattı

Geçmiş olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin lansinoh bende de işe yaramadı. Garmastan aldım. Emzirdikten sonra sürüp streçle sardım göğsümü. Baya rahatlattı
Yhaa bilmukabele.ah sormayin bebegime sirfnbu agrima dayanamadim diye mama verdirdim...o kadar cok canim yaniyor ki ne yapacagimi bilemiyorum ve kendimi caresiz hissediyorum...emzirdikce mi gecer onu da bilmiyom

Herzaman canim lutfen yazmaktan cekinme

Bana 2. Dozuda yaptılar ama açıklık bende yoktu.
3. Dozu yapalım yapmayalım derken yapmadılar ve sonuç sancılı doğum oldu biraz

Canım dua edicem sizin için sen sakin ol yüksek çıkaa bile yenidoğanken normalize olabiliyor inanılmaz ama başlangıçta var olan şey gerçekten sonradan geçiyor oğluşunu öp kokla sütün gitmeyecek

Çooook şükür top top et olsun boğumları oluşsun inşallah O düzeni ben de nasıl oturtucam bilmiyorum Ankaradan Mersine geldim bugün ben de kavimler göçü yaşandı sadece oğlanıj eşyaları tüm bagaj artı arka koltuklar gelmişken burdayım artık eşim giderken ağladı ilk defa ağlarken gördüm onu evi bırakmanın böyle üzücü bi yönü var ama gerçekten tek bakamıyorum hala tam anne gibi değilim emzirdim ya mesela gazını annem yapıyo bazen kardeşim susturuyor yok yani ben halledemedim şu an tek dileğim tek başıma bakmayı başarmak

Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben de seni tebrik ederim benim doğumum da 14 saat kadar sürmüştü hiç sezeryan düşünmedim ama normal doğum benim düşündüğümden zormuş neyseki doğumdan sonra yürüyüp kendime gelince iyi ki normal doğum oldu demiştim

Çok geçmiş olsun inşaAllah atlatır sağlıcakla kalır size bir sey sormak istiyorum acaba en son ultrason da böbrek kaç mm di hatirliyormusunuz doğumdan önce son ultrason ölçüsü böbreğin?

Bugün doğum yapalı 6. günüm ama ayaklarım ve ayak bileklerim özellikle sol halen şiş sizde de böyle oldumu ne zaman ve nasıl geçer bilmiyorum

ama gerçekten tek bakamıyorum hala tam anne gibi değilim emzirdim ya mesela gazını annem yapıyo bazen kardeşim susturuyor yok yani ben halledemedim şu an tek dileğim tek başıma bakmayı başarmak
Esim zaten yok şuan. Eve anca izinlerde gelebiliyor. Annem de sadece gece birkaç saat bakıyor ( O bile çok iyi geliyor )
Gündüzleri bebekle tekim. Mecbur kalınca her türlü bakılıyor. Gazı olduğu günlerde su içmeye hatta tuvalete gitmeye bile fırsat bulamıyorum.

Evet benimde çevremde çok etkilenen oldu. Hele bu kadar göç almişken riske girmeyin diyor doktorlar . Tüm aşılari yaptirmak cok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…