2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence cok Yanlis bir dusunce igneyle tutma demek cunku cok insan var dusuk riski boyle atlatiyor 3 ay sonra daha guzel yerlesip dusuk riski kalkan Sen elinden geleni yap canim Allah hayirli sekilde nasip etsin Insallah
Sadece düşük riskinden değil erken doğum riskinden de koruyor. Ben doğuma kadar mecbur kullancam ikizlerin erken doğum riski var çünkü. Doktorum en azından 35.haftaya kadar kullanmamız lazım ki prematüre ihtimalinden kurtulalım diyor.
Kendi çocuklarına ilk denemede hamile kalmış söylüyor işte. Bizim ugrastigimizin üçte birini uğraşsa böyle söylemezdi eminim.

Birsey olmaz canim
Allahin izniyle tabikide Onlar anlayamiyor bizleri Birde boyle seyler soylemeleri o kadar kotuki zaten en onemli sey moral stres daha kotu yapiyor bazen kaygilardan kaybediyoruz psikolojik olarak bjrde gelip boyle konustuklarinda , benjm 6 aylikken Amerikada suyum
Patlamisti doktor olucek yasamicak
Susuz
Kalicak demisti Bizde o
Zamanki cahillikle Baska doktorlara gitmemistik o
Kadar pismanimki Birkac gun dayanip kalbi durmustu doktorlarin umrunda bile deil Gercekten

Ben de bizim burdaki doktorlar moral bozmayı seviyor sanıyordum amerikadakiler de öyleymiş
Tıkadık kulakları doktor ne derse onu yapıyoruz hayatım milleti takacak olursak ohooo

Ben de bizim burdaki doktorlar moral bozmayı seviyor sanıyordum amerikadakiler de öyleymiş
Tıkadık kulakları doktor ne derse onu yapıyoruz hayatım milleti takacak olursak ohooo
Amerikada her zaman en kotusunu soyluyorlar olabilir diye cunku burda moral vermek icin hersey yolunda dese mesela sonra birsey olsa dava bile acar insanlar manyak gibi o
Yuzden doktorlar cok korkak davraniyo her zaman kotu sey olabilir su risk var bu var isi nerdeyse kansere kadar goturuyorlar Kac kez psikolojimi bozmuslardi sonra anladim
Sebebini

İyi gecelerr bendede cok gaz problemi var ya , karın agrısı olarak 2/3 gunde bir cok kotu bastiriyor ama migde yanmasi migde bulantisi felanda cok kotu yapti beni surekli kuauyorum . progestan, duphaston ve estrofem kullaniyorum ve ilac aldigim icin necbur yemek yiyorum ama yedikten sorna cok kotu oluyorum . Bebeklere zarar oluyor diye cok korkuyorum ya

cok sukur cok sevindim darisi herkezin basina. bende cuna gunu kalp atislarini duymaya gidicem inshallah

E risk her zaman var sana da ayağın takılıp ölme riskin var desin madem

Yaş faktörü de ayrı bir durum zaten. Yaşım 39, doğurduğumda 40 olacağım. Ah şu kız hayali zaten o olmasa düşünmeyeceğim bile doğurmayı.

buda bu sabahki testim yine aynı çıktı ya kafam karıştı adet tarihim bugün normalde

Eklentiler

• 3C5F5375-85EB-45C2-881C-84F9FA0157A5.jpeg
    99,9 KB · Görüntüleme: 65
Çok çok geçmiş olsun
İyi ki dikkatli davranmışsın ama güvenede bilirdin doktor sonuçta
Bence kalp atışlarını suratına çarpın kürtaj etmek istediğin bebek bu diye
Çok sinir bozucu bide embriyoları istemiş tövbe yarabbi

Yaş faktörü de ayrı bir durum zaten. Yaşım 39, doğurduğumda 40 olacağım. Ah şu kız hayali zaten o olmasa düşünmeyeceğim bile doğurmayı.
Senin gene iyi cnm ben senden 3 yas buyugum. Calisiyorum da. Oglumu 2 yasinda krese vermistim ama cok cektim sürekli hastalandi simdi bakici tutma niyetindeyim. Ya benim ilk bebegimde kiz istegim coktu ama oglum dogunca o his kalmadi. Yalniz insanlarin surekli ayy dogur da bir kizin olsun lafi beni sinir ediyor benim dünyalar guzeli bir oglum var erkek cocuklari da cok guzel diyorum ama kiz cocuk baska diyorlar hemen. Nesi baska yahu evlat evlattir benim icin. Yani erkek de olsa cok sevinicem ben ogluma arkadas gelmis olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…