2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar tarama testleri normal devlet hastanesinin kadın doğumun da yapılmıyor mu bilen var mı nasıl oluyor

tam bir bulantı değil değil ama midem hiç iyi değil rahat uyuyamıyorum bu hafta sürekli halsizim hiç iştahım yok. ev temizlemem lazım kolum kalkmıyor. galiba 2. trimester döneminde geçiyormuş bunlar

Evet muhtemelen öyle olacak hayirlisi olsun artık ah bu hamilelik insanı nasılda sokuyor strese 9ay boyunca hep bebek iyimi diye düşünüp duruyoruz
Daha dün kontrolüm vardı bebeklerin çok ıyi olduğunu öğrendim ikisinin de kalbini duyduk bugün bi şey olur mu stresi başladı.
Her hafta böyle kontrolden sonraki gün bir sonraki kontrole kadar stres devam ediyor. Ben bir an önce hareketlerini hissedeceğim kadar büyüsünler istiyorum o zaman belki biraz daha rahat oluruz

tam bir bulantı değil değil ama midem hiç iyi değil rahat uyuyamıyorum bu hafta sürekli halsizim hiç iştahım yok. ev temizlemem lazım kolum kalkmıyor. galiba 2. trimester döneminde geçiyormuş bunlar
Aynen canım ya yattığım yerden kalkasım yok, yiyesim yok, enerjim yok nası geçecek bu 3 ay Allahım

Evet canım öyle gerçekten çok iyi anlıyorum seni hareketler başlayınca sürekli hareketlerini takip ediyorsun bu sefer bir kere ilk oğlumda eşime Serkan bugün hiç hareket etmedi bebek dedim ikimizi bir korku bastı tatlı birseyler yiyip uzandım hareket edince dünyalar bizim olmuştu herşey stres işte ama çok güzel duygular Allah kimseyi bu duygudan mahrum etmesin

Kızlar cuma kontrolüm var 5+5te bebeği görürmüyüm sizce görene kadar hep bı stres durumu yaşayacağım sanırım insallah görünür fındığım
Görülebilirde görülmeyebilir de canım.Bazilarinin o hafta kalp atışı bile alınıyor.Herkesin bünyesi,döllenme süreci farklı sonuçta umarım duyarsın bende cuma 5+6.

Amiiin inşallah Biz de salı günü gideceğiz.. Kasık ağrım çoktu 2 haftadır, 1-2 gündür azaldı. Önce kasık ağrım vardı diye endişeniyordum; simdide azaldı diye endişeleniyorum

Amiiin inşallah Biz de salı günü gideceğiz.. Kasık ağrım çoktu 2 haftadır, 1-2 gündür azaldı. Önce kasık ağrım vardı diye endişeniyordum; simdide azaldı diye endişeleniyorum
Hiç korkma benim hiiiçç ağrım yoktu dedim kesin boş bu. Demek ki öyle olmuyormuş herkesin bünyesine göre

Hiç korkma benim hiiiçç ağrım yoktu dedim kesin boş bu. Demek ki öyle olmuyormuş herkesin bünyesine göre
Evet canım aynen aynı kişinin 2 hamileliği arasında bile değişiyor. Benim önceki hamileliğimde hiiiiç ağrım olmamıştı. Bulantı da yoktu. Sadece uykum vardı sürekli. Bunda ağrılarım olunca doktora sormuştum normal demişti. İnşallah salı günü kalp atışını da duyarız da rahatlarım

İyi akşamlar arkadaşlar bende 8 haftalık hamileyim çok şükür kalp sesimiz duyuldu.Belimin sol tarafında bikaç gündüe ağrı var uyurken kalkarken basınç ağrı oluyor uykudan dinlenmiş kalkamıyorum ağrıdan doktor hareketler verdi ama başka ne iyi gelir öneriniz var mı acaba?

Görülebilirde görülmeyebilir de canım.Bazilarinin o hafta kalp atışı bile alınıyor.Herkesin bünyesi,döllenme süreci farklı sonuçta umarım duyarsın bende cuma 5+6.
Amin canım çok teşekkür ederim aynıyız seninle o halde senin durumlar nasıl gördün mü sen keseyi bebeği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…