2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar nasıl beslenmemız gerek ya bana cevız ye beyın gelısımıne ıyı dıyor herkes ama cevızle hıc aram yok yıyemıyorum kendımı kotu hıssdyrm yemeyınce 😕

Benim bat 23
Kızlar nasıl beslenmemız gerek ya bana cevız ye beyın gelısımıne ıyı dıyor herkes ama cevızle hıc aram yok yıyemıyorum kendımı kotu hıssdyrm yemeyınce 😕
Kayısı ile yemeyi dene çok güzel oluyor bi avuç yesen fayda faydadır bende nasıl beslenmemiz hakkında arastırma yapıyorum bende hiç meyve yiyemiyorum arzum Smoothe cihazını aldım atıyorum meyveleri süt ekliyorum öyle içiyorum

Merhaba hanımlar bende ağustos annesi olacam inşallah🤗 Bebeklerimizi hayırla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.. 1 yıldır bekliyordum o çift çizgiyi 🙈 4+4 ken betam 136 cıktı p.tesi bir daha kan verecem.. Simdi size 1 sorum var gebe olduğunuzu kimseyle paylaştınız mı? ben kalp atışını duyana kadar söylememeyi planlıyorum ama bir yanımda dayanamıyor sadece eşim biliyor oda bekle söyleme diyor.. Sabırsızlanıyorum..

Bence söyleme canim. zaten doktorlarda 9 haftaya kadar söylemeyin diyorlar. Ben daha önce söyledim sonra nasip olmadı kalbi atmadi insanlara laf anlatmak dahada yıpratti beni .

Canim bu haftalar beyin gelisimi icin cok önemli bol ceviz yesen iyi olur. Yiyemiyorsan cevizli çörek tatlı yada bol cevizle yapilan kek yiyebilirsin . benimde midem kötü 2 gündür yemedim.

Bence söyleme canim. zaten doktorlarda 9 haftaya kadar söylemeyin diyorlar. Ben daha önce söyledim sonra nasip olmadı kalbi atmadi insanlara laf anlatmak dahada yıpratti beni .
Söylememek en iyisi ama benim ilk gebeligim o yüzden herkesin gözü yolda. her arayan neden hala yok, doktora görün tedaviye basla diye diye bıktırdı beni 🤣 en son bağıracam var diyecem 😇🤷‍♀️

Ben sabah ac karna bir dilim ayva yiyorum bebeği güzelleştiriyormuş.. Ceviz yemeye çalışıyorum cok önemli oda.. Cevizi hurmayla, kayısıyla veya pestille yiyebilirsin daha güzel olur..

Söylememek en iyisi ama benim ilk gebeligim o yüzden herkesin gözü yolda. her arayan neden hala yok, doktora görün tedaviye basla diye diye bıktırdı beni 🤣 en son bağıracam var diyecem 😇🤷‍♀️

Bu söylediklerin zaten başlı başına söylememe nedeni. Tabi sen bilirsin. Icin nasil rahat edecekse o şekilde yap

Canim bu haftalar beyin gelisimi icin cok önemli bol ceviz yesen iyi olur. Yiyemiyorsan cevizli çörek tatlı yada bol cevizle yapilan kek yiyebilirsin . benimde midem kötü 2 gündür yemedim.
Ben sabah ac karna bir dilim ayva yiyorum bebeği güzelleştiriyormuş.. Ceviz yemeye çalışıyorum cok önemli oda.. Cevizi hurmayla, kayısıyla veya pestille yiyebilirsin daha güzel olur..
Benim bat 23

Kayısı ile yemeyi dene çok güzel oluyor bi avuç yesen fayda faydadır bende nasıl beslenmemiz hakkında arastırma yapıyorum bende hiç meyve yiyemiyorum arzum Smoothe cihazını aldım atıyorum meyveleri süt ekliyorum öyle içiyorum
Anladım kızlar cevız yemem sart anlasılan 😅denemeye calıscam soyledıklerınızı

Var canım çok silik ama görünüyor sen bir kaç gün sonra tekrarla hatta hastaneye git kan testi yaptır inşallah güzel sonuçlar alırsın
Yok canım bugün çatlatma iğnesi olucam
İğneden önce belki gebelik vardır diye yaptım ama hiç koyulaşma olmadı yok demeli ilaçlardan hcg tetiklendi testte

Kızlar cuma kontrolüm var 5+5te bebeği görürmüyüm sizce görene kadar hep bı stres durumu yaşayacağım sanırım insallah görünür fındığım

Senin gene iyi cnm ben senden 3 yas buyugum. Calisiyorum da. Oglumu 2 yasinda krese vermistim ama cok cektim sürekli hastalandi simdi bakici tutma niyetindeyim. Ya benim ilk bebegimde kiz istegim coktu ama oglum dogunca o his kalmadi. Yalniz insanlarin surekli ayy dogur da bir kizin olsun lafi beni sinir ediyor benim dünyalar guzeli bir oglum var erkek cocuklari da cok guzel diyorum ama kiz cocuk baska diyorlar hemen. Nesi baska yahu evlat evlattir benim icin. Yani erkek de olsa cok sevinicem ben ogluma arkadas gelmis olur😍😍
Kızlar benimde 1 oglum var. Allah her iki meyveden tattirmayi nasip etsin. Bende 35 yasimdayim. Valla benim oglum öyle cilveli ki kız cocugu iyi hoş tabide her kız cocugu da dilli duduk olmuyo ki. Bi cok arkadasimin kizina göre oglum daha güleç. Bana da doktorum dedi erkek olursa 2. Bebegin oglun icin cok iyi olur kız olursa senin icin iyi olur dedi. Bakalim hakkimizda hayirlisi. Ikili dönemi belli olur herhalde 😊

Kızlar benimde 1 oglum var. Allah her iki meyveden tattirmayi nasip etsin. Bende 35 yasimdayim. Valla benim oglum öyle cilveli ki kız cocugu iyi hoş tabide her kız cocugu da dilli duduk olmuyo ki. Bi cok arkadasimin kizina göre oglum daha güleç. Bana da doktorum dedi erkek olursa 2. Bebegin oglun icin cok iyi olur kız olursa senin icin iyi olur dedi. Bakalim hakkimizda hayirlisi. Ikili dönemi belli olur herhalde 😊
Allah gönlünüze gore versin insallahh😍😍

Kızlar bulantıları artan var mı? Sabah bomboş öğürüyorum ağzımın tadı olmuyor yemek yiyemiyorum 2-3 parça bişeyle duruyorum çok yorgun halsiz ve bulantıdan dolayı mutsuzum 1 haftadır böyle daha ne kadar devam edecek aç yaşıyorum resmen

X