2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba hanımlar bende ağustos annesi olacam inşallah Bebeklerimizi hayırla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.. 1 yıldır bekliyordum o çift çizgiyi 4+4 ken betam 136 cıktı p.tesi bir daha kan verecem.. Simdi size 1 sorum var gebe olduğunuzu kimseyle paylaştınız mı? ben kalp atışını duyana kadar söylememeyi planlıyorum ama bir yanımda dayanamıyor sadece eşim biliyor oda bekle söyleme diyor.. Sabırsızlanıyorum..

Ben paylastım

Aman canım dikkat et ilaçlarını aksatma sakın. Biz riskli grupayiz biliyorsun daha dikkatli olmamız lazım. Sonraki kontrolün ne zamandı kanama odağı gördü mü doktor?
Yok gormedi yada birsey dediysede inan hatirlamiyorum o an kalp atisini duyunca aglama geldi zaten sonrasinda dusuk riski var dedi dinleniceksin dedi oyle haftaya cuma inslalah canim

Biz anneme mecburen söyledik ciddi bir ameliyata girecekti. O da sağolsun bütün akrabalara söylemiş dayanamayıp kalp atışından sonra arkadaşlarımıza söyledik

Şu an ki belirtilerim kasık ağrısı ara ara uyku bastırması akıntı göğüslerim damar damar oldu karnım da şişkinlik göğüslerimde dolgunluk sık sık idrara çıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…