2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba hanımlar bende ağustos annesi olacam inşallah🤗 Bebeklerimizi hayırla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.. 1 yıldır bekliyordum o çift çizgiyi 🙈 4+4 ken betam 136 cıktı p.tesi bir daha kan verecem.. Simdi size 1 sorum var gebe olduğunuzu kimseyle paylaştınız mı? ben kalp atışını duyana kadar söylememeyi planlıyorum ama bir yanımda dayanamıyor sadece eşim biliyor oda bekle söyleme diyor.. Sabırsızlanıyorum..
Benim sadece esim biliyor hatta baya bi saklamayi dusunuyorum:) 5 aylik olana kadar

Kizlar benim adet gunüm pembe kan geldi adet oldum sandim olmadim sizdede böyle bisey oldumu. Sali gunu randevum var henuz sadece idrar testi yapildi daha ultrasyon yapilmadi

Merhaba hanımlar bende ağustos annesi olacam inşallah🤗 Bebeklerimizi hayırla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.. 1 yıldır bekliyordum o çift çizgiyi 🙈 4+4 ken betam 136 cıktı p.tesi bir daha kan verecem.. Simdi size 1 sorum var gebe olduğunuzu kimseyle paylaştınız mı? ben kalp atışını duyana kadar söylememeyi planlıyorum ama bir yanımda dayanamıyor sadece eşim biliyor oda bekle söyleme diyor.. Sabırsızlanıyorum.
bende daha kimseyle paylaşmadım canım kalp atışını duymak için bekliyorum bizde haftaya duyucaz inşallah :)

Merhaba hanımlar bende ağustos annesi olacam inşallah🤗 Bebeklerimizi hayırla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.. 1 yıldır bekliyordum o çift çizgiyi 🙈 4+4 ken betam 136 cıktı p.tesi bir daha kan verecem.. Simdi size 1 sorum var gebe olduğunuzu kimseyle paylaştınız mı? ben kalp atışını duyana kadar söylememeyi planlıyorum ama bir yanımda dayanamıyor sadece eşim biliyor oda bekle söyleme diyor.. Sabırsızlanıyorum..
Ben hiç dayanamam her seferinde söylerim en yakınlarıma ve yine söyledim😀 diğerlerinde hemen söylemiştim 🥰

Benim iki kez kanamam oldu doktora söyler söylemez ilacın dozunu iki katına çıkardı. Cok şükür doktor açısından içim çok rahat uzun zamandır takiplerimi de yapıyor her şeyimi biliyor yani.
Bazı doktorlar biraz rahatlar takibimi yapan ebe de öyle. Kanamam varsa iğneyle tutma düşecekse düşsün diyor da bizim için öyle kolay olmuyor vazgeçmek.
Bence cok Yanlis bir dusunce igneyle tutma demek cunku cok insan var dusuk riski boyle atlatiyor 3 ay sonra daha guzel yerlesip dusuk riski kalkan Sen elinden geleni yap canim Allah hayirli sekilde nasip etsin Insallah 🙏

X