2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Amiiin inşallah Allah yardımcımız olsun

Hepimiz için herşey yolunda gitsin inşallah çok teşekkür ederim

Sağlıcakla kavuşamadım evladıma kaka yutmuş 3 gün soğutma tedavisi olacakmış sezeryan oldum. Rabbim evlatlarınıza sağlık sıhhat versin
Uzulme canım kızının tedavisi sürüyordur sen iyileşmeye odaklan yanına geldikten sonra sana ihtiyacı olacak minik kuzunun çok çok geçmiş olsun .

Uykucu olacak bizde çok sasirdik benim kizim kakasini bile temize yapmak istiyor altindan bezi cekince ayaklarimi avaya kaldirinca buyuk kucuk yapiyor yoksa altindakine 1 defa bile cis yaptiysa kakasini yapmak istemiyor ilk 2 gun karakterini ogrenene kadar 6 tane bez ziyan ettim ama artik ogrendim kandiriyorum altini degistirmisngibi yapiyorum poposunu siliyorum tekrar ayaklari yukari kaldiriyorum kakasini oyle yapiyor

Sağlıcakla kavuşamadım evladıma kaka yutmuş 3 gün soğutma tedavisi olacakmış sezeryan oldum. Rabbim evlatlarınıza sağlık sıhhat versin
Olumsuz dusunmeyin lutfen ..bebeginiz saglikla size verilecek ve saglikla.evinize.doneceksiniz....ablamin kizi da yani yegenim de anne krnindayken kakasini yutmustu 1hafta ablam bebegini kollarina alamadi..ama sonra verildi ona minnosu suan 6yasindakendinizi uzmeyin bu hem sutunuzu de etkiler, sizi de mental olarak zayiflatir...Rabbim buyuk burda.gercekten ne badireler atlattik birlikte...bunu da atlatacaksiniz...teyzelerinin dualari da.onunla.zaten

Harikasın canım MaşaAllah sana ve bebeğine. Tuvalet iletişimi uygulayabilirsn bebeğinle. Aranızdaki bağı da kuvvetlendirmiş olursun. Bu sayfayı takip et eski gönderileri biraz incele. Takıldığın zaman yardımcı olacaklardr

İnşAllah allah razı olsun sütüm gelir mi bilmiyorum daha bişey ye iç demediler ayağa kaldırmadılar böyle mi oluyor bilmiyorum tabi de

Allah razı olsun inşallah öyle olur genel anestezi ile doğum yaptım yanımda refakatçi yok ne zman kaldırırlar acaba beni ne zman kalkmam lazım
Anestezinin etkisi geçince yaparlar acele etme kalkmak için sen önce bi kendini toparla ağrı kesici iste bu sırada katater varsa ordan yaparlar yoksa damar yolundan versinler çekinceli durma olur mu şimdi düzgün bakmazlar fln iste ne istiyorsan inşallah geçecek bugünler de sen zaten yavrun için hemen hepimizden daha erken ayaklanacaksın inşallah

İnşAllah allah razı olsun sütüm gelir mi bilmiyorum daha bişey ye iç demediler ayağa kaldırmadılar böyle mi oluyor bilmiyorum tabi de
Ablam da devlet hastanesinde dogum yapmisti..biraz ilgisizler ama esiniz veya bir yaninizdaysa bol su icin,yemeginizi bebeginizi dusunerek zorlama da olsa yiyin...nobetci hemsireye sorun sikinti yoksa yavas ve kucuk adimlarla yurumeye calisin destek alarak....oyle bir surec kietrafinizda kim varsa yardim istemekten cekinmyin..nobetci doktor hemsire kim varsa cagirin soyleyin sikintinizi,bebegniz hakkinda sik sik bilgi almaya calisin....siz annesiniz ve herkes bu surecte.yardim etmek zorunda...dedigim gbi pskilojikmen guclu kalirsaniz fiziksel olarak da guclu kalirsiniz ...bebisinizi de yakinda verirler size

Bende 3 saatte 60 ml veriyorum canım, termos fikri iyiymiş gece bende öyle demeyim
Dilim dönmüyor bişeye ne düşüneceğimi de bilmiyorum Allah razı olsun
Çok geçmiş olsun, biraz bebeğinden ayrı kalcan ama üzülme tedavisi olan bir durum gayet sağlıklıca sana teslim ederler hiç endişelenme. Sen bu süre zarfında kendini toplarlamaya çalış, bebekle onla ilgilenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…