2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar ben bugun oglende uskumru baligi yedim ama emzirirken yenilmemesi gerekmis bilmiyordum kizimi onun ustune kaç defa emzirdim birde evde hepimiz halsiz dustuk acaba yedigimiz birsey mi dokundu diye baliklarin tarihe baktim 13.07.21 tarihi gecmis cocugu da emzirdim birsey olurmu emzirmeyi kestim 2 defadir hazir mama verdim cocaga bukadar cabuk sutume gecmis olabilrmi

Benim kizim bazen 1 saata 1 bazen 3 saate bir yiyor acikinca veriyorum nasi olsa kendi kendine bir duzen oturtacak benden emiyor yetmiyor 30ml da hazir mama veriyorum normalda doymuyor sutum cok fazla var birinden emerken diyerinden akiyor makineyle cocugu emzirdikten sonra bile 60 ml kadar sut cikiyor bu aralar cok ac kizim hic doymuyor bazen yarim saate bir de yemek istiyor

Cnm. bende ilk defa duydum Dr söyledikten sonra nete baktım gerçekten de öyle bir şey varmış. Bu arada kan uyuşmazlığı ayrı grup uyuşmazlığı ayrıymış

Bazen bende sağiyorum onu içiyor hala aranıyor yetmiyor üstüne hazır mama yapıyorum ama hep 25 ml veriyorum hazırda olsa sagilmişta.
Acaba diyorum 2saatte bir emziremedigim için mi doymuyor 25 ml mamayla.
Yarın ilk kontrolü var topuk kanı fln alınacak sorucam bakalım

Ben hastaneden çikmadan once sormustum cok normal oldugunu soylemisti doktor her meme aradiginda verin o kendi duzenini kuracaktir zaten diyor sukur gece 2 saatenvir uyaniyor ama gunduz cok fazla yemek yiyor

Merhaba market urunu derken?yani mesela sma optipuro olup marketten mi stain almamak lazim yoksa markette satilan diger markalardan mi almamak lazim?bir de siz sma optipurodan memnun kaldiniz mi?

Market ürünü derken bebelac veya market markalarini vs demek istemiş. Bize sma comfort tavsiye etti gaz yapmiyormus. Ama piyasada bulamadik onun yerine sma optipuro aldirdi. Eczacım sma ve hipp disinda kullanma dedi

Canim ben termosa sicak su koyuyorum gece mıkırdanmaya baslayinca biberonu sıcak sıya koyuyorum hemen ısınıyor. Benim cadı imkani yok gece emmiyor göğsümün ucunu diliyle dışari çıkaŕıp uyuyor

Sağlıcakla kavuşamadım evladıma kaka yutmuş 3 gün soğutma tedavisi olacakmış sezeryan oldum. Rabbim evlatlarınıza sağlık sıhhat versin

Canimmmm çabuk toparlanir sen duani eksit etme. Bende bol bol dua edeceğim. Simdi sen iyi ol toparlanki o da iyi olsun.

Canim 4 5 saat çok uzun bir süre 3 saati geçme dedi doktor bana. Ben gündüz 2 saatte bir emziriyorum bazen 1.5 saatte. Eger doymazsa hazir mama takviyesi yapiyorum. Gece sabaha kadar 2.5 saatte 75ml veriyorum. 25ml 4 5 saatte çok az bence

Sağlıcakla kavuşamadım evladıma kaka yutmuş 3 gün soğutma tedavisi olacakmış sezeryan oldum. Rabbim evlatlarınıza sağlık sıhhat versin
Canım ya geçmiş olsun çok üzüldüm ama bu kaka yutma durumunu biz bile bilirken dr'lar nasıl bu kadar rahat oluyorlar pes. 41.haftan bitti ya 42'ye girdin çok kızgınım çok. Neyse sen moralli ol ki sütün kaçmasın. Minik kızının senin gücüne ihtiyacı var aşkım. Az daha sabret

Allah razı olsun abla gelir inşallah kızım da

Aynen öyle 34.haftada bebeğin kalp atışını duyamıyorum gelmiyor dedi acil hastaneye gittim giderken ki o 10 dakikalık sure azap gibi gelmişti hastanede gözyaşlarını tutamadım hastaneye gittiğimde kalp atışlarını duymustum gerçekten sağlık ocakları felaket tellalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…