2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya ben de mi sağsam gece için ama gece emzirmek daha kolay kesinlikle kalk benmari usulü ısıt fln yarım gözle yapılmıyor 😂 En azından sen yolunu bulmuşsun ben bulamadım öyle sürükleniyoruz çocukla geceleri😂
Emzirek daha kolay benim kizda 2 satte bir emiyor gece allahtan memeyi tutuyor gece de bir damla ilaç veriyorum karin agrisi için sabaha kadar uyuyor 2 saate bir mizirlaniyor memeyi veriyorum hic uyanmadan emiyor tekrar uyuyor dun gece bantosunu yaptirdik karni da doydu ilac daa verdim sabah saat 10 kadar uyuduk kizimla 2 saate bir emdi tekrar uyudu

Maşallah Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın 🤲 bebeğin kilosu da cok güzel benim bebek minyon olucak ne yiyip içtiniz acaba hamileliğinizde ?
Ceviz badem avakado et bol süt mümkün oldukça her sabah 1 yumurta muz ve bol meyve ama ablasına göre küçük doğdu kiloda ablası 4150gr.dı gerçi bu sıpa ablasına göre 2 hafta erken doğdu ama sağlıklı olsunlar da kilo gelir

Acaba hissedecek miyim ya tansiyonum düşerse ya paniklersem bi sürü soru var aklımda😕 sonrasında çok ağrı acı olur mu 😕Allahım inşallah ben de bu muymuş korktuğum derim 🙇‍♀️🥺 spinal baş ağrısı yapıyor dedi epidural önerdi benim doktor. Genel anestezi için de uyanırken canın çok yanar bi yandan bebek emzirmen gerek epidural daha konforlu en azından ağrı kesici kısmı 5-6 saat daha sürüyor dedi. Spinal ve epidural arasında bi fark yok sanırım bilemedim 🤷‍♀️

cok cok sevindim 🌸🌸❤️bize de dua et. lıhusa anne 🙏🙏
Rabbim sağ salim kurtarsin inşallah canım hayırlı vakitte😊

Cnm. bende ilk defa duydum Dr söyledikten sonra nete baktım gerçekten de öyle bir şey varmış. Bu arada kan uyuşmazlığı ayrı grup uyuşmazlığı ayrıymış
evet canım mealesef öyle bi dırum var:)
benim eşimle kan uyuşmazlıgı oldugı için eger kan grubu eşimle aynıysa sarılık ihtimalimiz daha fazla . o yüzdem bende mamamı hazır tuttuyorum.
emsede emzirme destek sistemi şeklinde sonda ile gögsümden mama vericem inş:):)

Canim ben termosa sicak su koyuyorum gece mıkırdanmaya baslayinca biberonu sıcak sıya koyuyorum hemen ısınıyor. Benim cadı imkani yok gece emmiyor göğsümün ucunu diliyle dışari çıkaŕıp uyuyor 😂
Termos fikri çok iyiymiş ben de yapayım 🙏🏻🤩 Benimki de şu an üç saattir memede . emmiyor oyun oynuyor çok komik bunlar ya 😂😂😂😂

Ben eşime tembih ettim mutlaka bahşiş ver diye
bende özdllikle tembih ettim verme diye.
o onların görevi.
zamanında ne ebeler ne heöşireler bu vasıta ile zenginleşmiş ve yasak şuan diye biliyorum.
benim eşim böyle seylerin bkunu cıkaran biri oldugu için özellikle konuştum. istemiyorum böyle seyler diye
düğünümde sagolsun davulcuya benden cok para akıtıldı🤪 o yüzden gecmişten yaralarım oldugu için asla dedim

Emzirek daha kolay benim kizda 2 satte bir emiyor gece allahtan memeyi tutuyor gece de bir damla ilaç veriyorum karin agrisi için sabaha kadar uyuyor 2 saate bir mizirlaniyor memeyi veriyorum hic uyanmadan emiyor tekrar uyuyor dun gece bantosunu yaptirdik karni da doydu ilac daa verdim sabah saat 10 kadar uyuduk kizimla 2 saate bir emdi tekrar uyudu
Senin kız akıllıymış annesi 🤩🤩🤩🧿 benimki gece ağzını kilitliyor bu kadar direnen bebek var mı bilmiyorum herkes ayağa kalkıyor ben memede tutarken biri ayağını sıkıyor biri yüzünü gözünü siliyor sırf birazcık emsin diye 😂

Sağlıcakla kavuşamadım evladıma kaka yutmuş 3 gün soğutma tedavisi olacakmış sezeryan oldum. Rabbim evlatlarınıza sağlık sıhhat versin
Çok geçmiş olsun dua edicem sizin için hep evladına sağ salim kavuşasın inşallah rabbim senin evladına da sağlık sıhhat verecek sen sabret biraz annesi 🙏🏻❤️

Çok geçmiş olsun dua edicem sizin için hep evladına sağ salim kavuşasın inşallah rabbim senin evladına da sağlık sıhhat verecek sen sabret biraz annesi 🙏🏻❤️
Allah razı olsun inşallah öyle olur genel anestezi ile doğum yaptım yanımda refakatçi yok ne zman kaldırırlar acaba beni ne zman kalkmam lazım

Sağlıcakla kavuşamadım evladıma kaka yutmuş 3 gün soğutma tedavisi olacakmış sezeryan oldum. Rabbim evlatlarınıza sağlık sıhhat versin
sen ıyısın inşallah bebegınde toparlanır bebegın için ıyı ol rabbim tez zamanda kavustursun:KK43: cok cok uzuldüm inşallah bıran önce kavusursun bebegıne🤲

X