2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Mecbur çalışacagım malesef bende ama iş yeri evime yakın 3 dk öğle arası geleceğim ve süt izni olduğu için 2 de çıkacağım ben manueli sütü artırmak için almıştım aslında oğlumdada ilk zamanlar sağmıştım yoksa oğlum biberon emzik tutmadığı için sağdığım sütü almamıştı bilmiyorum bunu aldm ama geri iade yaparlar mı yoksa kalsın mı karar veremedm

Bu arada oğlumu 25 ay emzirdim ama o kadar huysuz nir çocuktu ki asla uyumazdı ben gece meme de durduğu için uyumadığını düşünüyorum sabaha kadar 10 15 kez kalkardı ve b3n uykusuz işe giderdm emzirmeyi bıraktım hiç göğsüm şişmedi bile benm sütüm yoktu çoxuk emzik olarak kullanıyordu beni bu bebeğimde böyle birsey yapmak istemiyorum resmen hayatım yoktu benm mama biberon ve emzik de almadı

Öncelikle güle güle sağlıkla büyütün bebeğinizi Ne kadar moral verici bir yazı olmuş harikasınız teşekkürler

Merhabalar ne kadar ödediniz hrs’de doğum için bir de doktor muayene ücreti ne kadardı acaba?
Doğum için eşim konuştu sanırım doktıorumux 5bin hastane 3 bin aldı amabenin eşim sağlık personeli ankarada birçok kurumda sağlıkpersoneli indirimi oluyorbizimki indirimli olabilir

Bende tanıdık birine sordum çocuk Dr sor dedi bende yarın hem kendi Dr ma hem çocuk Dr na soracagım bakalım ne diyecekler
sen kendi druna sorduğunda beni de bilgilendirir misin cnm?
Kizlar bu konuyu ben de merak ediyorum dr.lariniza danisinca buraya da yazabilir misiniz, ben de danisacagim bakalim benim doktor ne diyecek. Ben de 40i cikinca olurum diyodum ama vaka sayilari arttikca da korkuyorum bi an once olmak istiyorum

Canim bende de o tarihlerde oyleydi asiri uyuyodum ve bebek daha cok itme hareketi yapiyordu tekme falan cok nadiren oluyordu. Hatta hic hareketini hissedemedigim gunler de oldu korkudan gidip nst cektirdim ama cok sukur iyiydi hep sonlara dogru rutin hareketlerinde degisiklikler oluyor. Bi an digerini tutmuyor endiselenme
Ben de chicconun anne yani yatagini alacaktim ama arkadaslarim önermedi, sadece ilk 5 6 ay kullaniliyor dediler, 5 6 aydan sonra bebek yanlara tutunup kalkmaya calistigi icin ve yan korumalari alcak oldugu icin bebek icin tehlikeli oluyormus o yuzden almadim. Ben ahsap anne yani besik aldim, hem chicco gibi anne yani olabiliyor hem korkuluklarinin ve yataginin yukseklik ayari var hem de sallanabiliyor. Eger 5 6 aydan sonra baska yataga gecerim diyorsaniz chicco alin ama obur turlu tavsiye etmem

Kızlar ağda konusunu sorucam size
bu hafta ağda yaptırayım diyorum ama doğumun başlamasına sebep olur mu sizce
Doktorum da cuma günü başlayacak yeni hastanede göreve. O olmadan doğuma girmek istemiyorum

Kızlar ağda konusunu sorucam size
bu hafta ağda yaptırayım diyorum ama doğumun başlamasına sebep olur mu sizce
Doktorum da cuma günü başlayacak yeni hastanede göreve. O olmadan doğuma girmek istemiyorum
valla ben lazer yaptırmıştım. bacak kol cıkmadı da.
özel bölge cıktı mecbur jilet ile alıcam.
dogumun başlamasına sebeb olacagını sanmıyorum ama eger hassassas canın yanacaksa jiletle geç :)
hoş onu da kendim cok zor yaptım hep . ameliayt zamanı eşimden yardım isteyebilirim

valla aşırı bi uyku hali var . hamileligin en başında bile böyle uykum gelmiyordu. :)
kahvaltıyı 1 de yaptım

Lazer epilasyon gerçekten bir kadının kendine yapabileceği ennn büyük iyiliklerden ben ha bugün ha yarın diye diye yaptıramadım bi türlü
Canım aşırı tatlıdır benim. Bikini bölgesini hep jiletle aldım nadiren ağda kullandım. Dolayısıyla çok acıyacak Şimdi doğum zamanı heyecan aramayayım jiletle halledeyim diyorum ama ağdanın rahatlığı da kafamı karıştırmıyor değil

gerek yok bence hic agdaya.
ben evlenmeden önce yaptırmıştm ama dogumda hormonlar etkiler cıkar demişkerdi.
sedece özel bölge cıktı. dogumdan sonra 1-2 seans almak lazım .

valla dogumdan önce enerji mi olur yusuf yusuf mu olurum :)
ne bileyim normali sezeryani hepsi zor . Rabbim tüm annelere cesaret versin
Amiiin valla dün gece sanci vurdu 4 5 defa, tamam dedim geliyor heralde ama sonra bitti sancilar. O arada oyle bi heyecanlandim ki allah dogum aninda hepimize güc kuvvet versin insallah

Kızlar nasılsınız,
Bugün 37+1 kontrolümüz vardı ama haberler pek güzel değil malesef.
Geçen haftaki kontrolümüzde herşey normaldi ama bugün haftasının neredeyse 3 hafta gerisinde çıktı. Nst, suyu, kan akımı hepsi normal doktorumda şaşırdı. Sıkı takibe başladık 2 günde 1 nst ve kontrol var artık ölçümler yine bu şekilde devam eder geri çıkarsa haftaya bebeği alacak. Şaşkınım ve üzgünüm böyle bir durum beklemiyordum.
Var mı böyle bir şey yaşayan aranızda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…