2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah gözün aydın cnm

Kızlar aşı konusunda ne düşünüyorsunuz? Ben çok kararsızım acaba 40 mız çıkana kadar beklemeli iyim yoksa lohusalıkta olsam Bi sıkıntı olur mu acaba aramızda doğum sonrası olan var mı?

Hayirlisi olsun canim ya saglikla kavusun da gerisi ayrinti.kac kiloya iri dendi merak ettim soylemek istersen?
Kilosunu bana da söylemiyorlar anca iri bebek deyip duruyorlar. Kilosunu sorunca son zamanlarda tam belli olmaz kilosu diyorlar zaten hep bir ya da 2 hafta önde gidiyor diyorlardı şimdi 41 e uyumlu dedi kafa ve göbek önde gidiyor bizde bacak biraz kısa çıkıyor hayırlısı olsun

Kızlar aşı konusunda ne düşünüyorsunuz? Ben çok kararsızım acaba 40 mız çıkana kadar beklemeli iyim yoksa lohusalıkta olsam Bi sıkıntı olur mu acaba aramızda doğum sonrası olan var mı?
Komşumuz doktor onunla denk geldik sorduk bir ay sonra ol doğumdan dedi. Kontrole gidince kendi doktoruma da sorarım ne zaman önerir diye

Komşumuz doktor onunla denk geldik sorduk bir ay sonra ol doğumdan dedi. Kontrole gidince kendi doktoruma da sorarım ne zaman önerir diye
Bende tanıdık birine sordum çocuk Dr sor dedi bende yarın hem kendi Dr ma hem çocuk Dr na soracagım bakalım ne diyecekler
sen kendi druna sorduğunda beni de bilgilendirir misin cnm?

günydınn kızlar
bugün 37+4 üz ve ben son zamanlarda aşır uyumaya başladım benim gibi olan var mı ?
gece cok gec yatıyorum . normalde 12 gibi uyuyıp gece 2-3 defa uyanır 9 da uyanırdım.
şimdi 2 gibi uyuyorum sabah 9 da kalkıyrum tekrar uyuyorum 11-12 gibi kalkıyorum tamamen.

bebek hareket ediyor ama böyle soluma dönünce ya da illa ilgilenip konuşunca . hareketleri azaldı gibi geliyor korkuyorum o yüzden.
ama yani hareket ediyor . günde 10 hareket diyorlar. ben böyle kafama takıp sola yatıp okşayıp konuşunca falan3-4 tekme attıgı böyle kendini ittirerek kayma harekeit yaptıgı oluyor.
yarın kontorülüm var panik mi yapıyorum acaba zaman yaklaştıkca

Umutumut82 cnm ela bebişi işitme testine götürdün mü? bana 3 gün önsesi banyo yaptırıp öyle getirin demişlerdi eger götürdüysen size de öyle bişey söylediler mi?

Bugun yaptırdım doktorum kolestszdan suphelendi.. test 4 gün sonraya cikar o arada riske atmatal dedi.. hastaneye tattim sabah sezeryan olacagim

Merhaba kızlar, bende yaklaşık 1 haftadır kaşıntılar başladı ilk başta önemsemedim sıcaktandır diye geçiştirdim ama dünden beri arttı normal mi bu durum

Kucum kuckk kabarma oluyor sivilce gibi sizde de oluyor mu ?

Kızlar lansinoh manuel pompa aldm vakumu çok az gibi normalde böyle mi kullanan var mı çok hafif çekimi var geri mi iade etsem
Benim de özellikle geceleri artan vücut kaşıntım vardı. Gece bile uyanıp kaşınıyordum çok sıcaktı o zamanlar. Daha snra havalar serinledi kaşımtım azaldı. Şu ara yine sıcaklardan olsa gerek kaşıntım var. Doktor kolestaz şüphesiyle karraciğer enzimlerine ve safra asiti testi yaptı. Çok şükğrbişey çıkmadı. Kaşımtı devam ederse cildiyeye git demişti. Bol duş rahatlatr dedi. Duşla rahatlıyorum

Bana anestezi uzmanı aşı olmayı düşünüyorsanız en az 2 hafta geçmesi gerekir dedi.

Arkadaşlar merhaba, ilk 6 ay için chicconun anne yanı beşiklerinden almak istiyorum Sallananların fiyatları çok yüksek geldi bana sallanmayanın fiyatı daha iyi ama sallanmaması önemli bir sorun olur mu onu düşünüyorum. siz ne aldınız ne önerirsiniz chicco dışında iyi bir Marka var mı önerebileceğiniz? herkes chikkoyu çok övüyor neden anlamadım

Kizlar kizimi saglikla kucagima aldim.. cok sukur rabbime.. darisi basiniza insallah.. tarifsiz bir mutluluk.. dualarim dogumu bekleyen butun annelere..
Cok sevindim Allah analı babalı büyütsün Panikatakla nasil başa ciktin peki ? Dogum ne sekilde oldu merak ettim, benim de normal dogum şansım varmış sezeryandan vazgecebilirim

Kızlar lansinoh manuel pompa aldm vakumu çok az gibi normalde böyle mi kullanan var mı çok hafif çekimi var geri mi iade etsem
Canım eğer uzun süreli kullanım düşünüyorsan kesinlikle ikili elektrikli makinelerden alman gerek. Tekli ve manueller maalesef ki işe yaramıyor. Ben işe başlamıştım tekli elektrikli lansinoh aldm hiç işe yaramadı. Arkadaşın kullanmadığı ameda ikili elektrikli makinesi vardı onu verdi. Sadece motorunu tabi, diğer parçaları kendimiz aldık. Yedek parça olarak satılıyor. Harika makineydi. Eğer çalışmayı düşünen varsa ve bebeği anne sütüyle beslemek istiyorsanız kesinlikle makine parasına acımayın iyi makine alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…