2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Iki buçuk saat ameliyatta kalmışım. 20 dakikada bebeği aldılar ama kistten başka uç tane de miyom varmış. Onlar çok uzun sürdü. Spinal olmasına rağmen nefes alamadım sakinleştirici filan yaptılar.
Ah canım çok geçmiş olsun biraz zorlu olmus senin icin ama geçip gitti şükür şimdi bebisinle doya doya sarılma zamanı

Merhaba benim de o haftalarda hatta sanırım 30'dan sonra suyum azalmıştı.Ben sürekli havuç suyu sıktım deveci armudu yedim ve onun da suyunu havuç suyuyla karıştırdım.Her hafta kontrole gittim sürekli takipteydim.Su stabil kaldı azalmadı ama çoğalmadı da.Karpuz çıkınca karpuzu da şekerim olmadığı için yedim.Haftaya doğumum var.Su hala az ama en azından tamamen bitmedi.

Kızlar doğumdan sonra bebeği ne zaman yıkamayı düsünüyorsunuz? Kış olsaydı göbeği düşene kadar yikamazdım ama şimdi bu sicaklarda kiyamam yıkarım gibi geliyor, babusol diye bir sprey var gobegini temiz ve kuru tutup o spreyle dezenfekte edince bisey olmaz heralde.

Canim portbebe ler var bebek tasima cantasi onlarin fiyatlari uygun. Ben oglumda ondan kullanmistim.kızimda puset aldim ama pek kullanisli gelmedi bana. Ama portbebe daha güvenilir geldi bana o yüzden simdi bir tanede portbebe aldim.

Kızlar bizde dün doktora gittik şükür herşey yolunda takvime göre doğum 22 ağustos ama doktorumuz 10-15 ağustosta olabilir diyor. Tek sıkıntı 6 ağustosta tatile çıkıyormuş 9 ağustos ta dönecekmiş. 3 günlük tatilde benim sancim gelir kesin. Eşim 3 gün bir şey olmaz diyor ama benim kafam hep orda. Keşke bana tatil olayını demeseydi o 3 gün nasil geçecek. Doktorda ben gelene kadarda yürüyüşe ara ver bol bol yat ki sancıyi tetiklemesin dedi. Eğerki doğum olursa da ben telefonla diğer doktorla irtibatta olacam dedi. Erkek bebekler gününden geç doğarmış ya tek umudum o

38+0 oldum 2 gündür bebeğimin hareketleri daha az tamam 10 hreketi geçiyor ama eskiden hiç durmazdı tekmeler falan şimdi daha hafif. karnımı izliyorum hafif dalgalanmalar görüyorum ama o yoğun tekmeler azaldı yeri daraldığı için midir ki?Kilosu da artmış çünkü. Sizde durumlar nasıl?

Canım gittin mi doktora ? Gün verdi mi ?

Arkadaşlar son iki üç gündür bebek hep bi tarafıma toplanıp ağrı yapıyor aynı anda baskıda hissediyom altta zaten. kasılma var içerde bir de mide bulantım ve yanmam tekrardan olmaya başladı. internette biraz araştırdım bebeğin bi tarafa toplanıp kasılma yapması doğum belirtisi diyor yaşayan bazı annelerimiz. var mı aranızda yaşayan ya da bilgisi olan?

Benim bitme derecesine gelmis iste o korkutuyo
Normalde 800ml olmasi gereken su ben de 89ml

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün bi an önce toparlar da çıkar inşallah bebişin . Gebelik zehirlenmesi nasıl anlaşıldı peki

Çok sıcak yıkamadan da imkansız ben göbeğini kuru tutup diğer yerleri yavaş yavaş yıkamayı düşünüyorum en kötü pamukla vs bi şekilde sakince hallederiz diye düşünüyorum

Benimde eskisi kadar hareketli değil ama artık büyüdüler ben ona bağlıyorum yerleri daraldı hareket ediyo mu diye sürekli kontrol halindeyim bazen minicik bi hareket oluyoda öyle rahatlıyorum hatta elimi koyup bekliyorum falan önceden içerde maç yapıyodu bütün gün kontrole bile gerek kalmıyodu

Merhaba, benim de suyum azalmış dr bol su iç bebeğin hareketlerine dikkat et dedi sadece. Gunde 3 lt içmeme rağmen azalmış havuç suyu içiyorum bende başka yapacak birşey yok sanırım. Senin çok çok azsa doğum için birşey demedi mi yoksa kontrol altında beklemek mi istiyor doktorun?

Böyle brisey alabilirsn istersen en uygub bu gibi geldi bana kullanmak için

Eklentiler

• Screenshot_20210729-143457.png
    154,4 KB · Görüntüleme: 62
Saglikla gelicektir Annesi hurma iyi geliyor diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum ama hurmayi cok sevdigimden tum gebelikte de ysakti....nasip olur da benim gecikorse dogum bahanesiyle kilolarca yemeyi planliyorum
Canım yiyorum hurma squat yürüyüş falanda yapıyorum yok gelmiyor en azından kanala inseydi suni sancıyla falan doğum başlatılabilirdi bu hafta beklicem gelmezse sezeryan artık hyırlısı sen nasılsın kızın nasıl

Aynen hiç kontrol etmezdim önceden kızım az dur nolur falan derdim tekmeledikçe şimdi de hadi kızım neredesin diye sesleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…