2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay keske benimde acilmam olsada iyi sancimda olsa valla dün 4 km yürüyüs yaptim. Bugünde 2.5 km yaptim. Yapiyorumda iste sonuc yok
Açıklık dediğim 1 cm 1 cmle haftalarca dolaşan varmış Seninki çok dirençli çıkmış denemediğin yerleri ellerinle silmek kaldı herhalde hep öyle anlatıyolar ya temizlik yapıp yerleri elleriyle sildiği gün doğumunun başladığını son çare ona başvur bari

Kizlar ben asi olmak istiyorum ama emzirdigim icin tereddütteyim. Virüs çok yayildi . Bilgili arkadaslar yazarsa sevinirim hangi aşi olsam konusunda takildim kaldim.

Iki buçuk saat ameliyatta kalmışım. 20 dakikada bebeği aldılar ama kistten başka uç tane de miyom varmış. Onlar çok uzun sürdü. Spinal olmasına rağmen nefes alamadım sakinleştirici filan yaptılar.

Ben hamilelikte hemoroid için oturma banyosunun zararı var mı diye araştırırken erken doğumu tetiklediğini okudum.İsterseniz deneyin ama
Bu hemoroid denen sey sanirim bende de peyda oldu...wc ye giderken gecende farkettim....ufak bir et parcasi gibi bisey disari sarkmisti...panik oldumne yapacam bilmiyom tabi ve gebelikte de yayginmis.bu

Merhaba 39+3 üm bende de tık yok en ufak bir ağrı sancı yok peki kanala girdi mi sizin bebişiniz?
Saglikla gelicektir Annesi hurma iyi geliyor diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum ama hurmayi cok sevdigimden tum gebelikte de ysakti....nasip olur da benim gecikorse dogum bahanesiyle kilolarca yemeyi planliyorum

Kizlar ben asi olmak istiyorum ama emzirdigim icin tereddütteyim. Virüs çok yayildi . Bilgili arkadaslar yazarsa sevinirim hangi aşi olsam konusunda takildim kaldim.
Merhaba ben henuz dogurmadan 2doz biontech oldum....doktorum perinatolog ve kendisi bana mutlaka biontech ol demisti....esim losangeles universitesindeki 2 kadin dogum profuna ve bir kac tane genetik uzman ve virologa sormustu twitteer uzerinde hepsi de geri donus yapmisti ...ilk uc ay haricinde gebe olan ve emziren kadinlar gonul rahatligiyla asi olabilirler diye..hatta anne karninda blvurulunca.bebek de antikorlu olur demislerdi...ailemizde de 4-5doktor var onlara da danistik onlar da yapin demisti...hepsi de biontech onerdi...ki zaten ilk iki doz.sinovac olan yaslilar icin 3.doz biontech cikti...sinovacin etkinliginin az oldugunu soyluyorlar ne kadar dogru bilemem...ben 2.dozumu 15gun once oldum

Bu hemoroid denen sey sanirim bende de peyda oldu...wc ye giderken gecende farkettim....ufak bir et parcasi gibi bisey disari sarkmisti...panik oldumne yapacam bilmiyom tabi ve gebelikte de yayginmis.bu
Mutlaka erken aşamada önlemini al benim iki üç tane oluştu ve oturamiyorum yuruyemiyorum forumdaki bir arkadaş proctolog krem önerdi onunda doktoru vermiş bende şimdi doktoruma sordum onay verdi.
İstersen sende onu al.

Canımmmm açiklayici cevabin için çok tesekkür ederim Allah razı olsun

Kızlar daha önce de sordum ama tam dönüş alamadım fikirlerinize ihtiyacım var ben Türkiye’ye doğuma geldim bebek arabamız ve pusetimiz Dubai’de kaldı şimdi bana bebeği hastaneden çıkarırken ve havaalanı aşamasında kullanmak için bir taşıma ürünü lazım araba koltuğu ve bebek arabası puseti dışında ne kullanabilirim doğum yaklaştı iyice ve ben hala ne kullanabilirim bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…