2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben ilk bebegimi yikamistim 40gun hep kv oyle demisti ama simdi hep yikanmaz dusene kadar diye okudukca doktora sorarim dogum sonrasi ona göre hareket ederim diye karar verdim
Kızlar bn sabah aldım bebeğimi kucağıma şimdilik çok şükür bi sorunumuz yok Elhamdulillah
Maşallah kuzucuğa sağlıcakla büyüsün inşallah
İlk bebişi düşmeden yikamistim her gun ya bu kez doktora sorarim ona göre hareket ederim
Kizlar ateş ölçer ne almayı düşünüyorsunuz Braun irt 6515 almayı düşünüyorum sizlerinde fikirlerini almak isterim
Ben xiamio nun temazsiz ates olcerini oglukda kullanmak için almıştık koltuk altı olcturmuyordu artık memnunum da cok hemen hemen koltuk alti ile ayni ölçümler sadece kusuratlari bir iki degisiyor o kadar. Simdi kızımda da kullanacağım inşallah gerek kalmaz

Maşallah Arwen kuzuya benim de geri çıktı en son ölçümde biraz minik bir bebeğiz sağlıklı olsunlarda Valla yapamadım hala paşanın keyfi yerinde gelmeye niyeti yok 34ten beri 1 cm açıkla bekliyorum sıfır sancı ağrı erken gelcek dedik ama vaktinde bile gelmiyor

Aynisini yasiyorum takma kafana. 2 haftafir bende öyle dogum felands yok acilmada yok

34. Haftadan beri benim çok sık oluyor bir tarafa toplanıyor kilitleniyorum resmen aşağı baskı hep var bana da doktorum bu doğum ağrın dedi ve günde 3 kez adalat progestan kullanıyorum hiç bir iş yapmıyorum yatıyorum hep şimdi 36. Haftamdayim bakalım ne kadar dayanabilecegiz 38.haftayi görmek istiyoruz ama hayırlı olan neyse o olsun hakkımızda

Kızlar kontrolden geldim bende, son bir haftadır adet sancısı gibi ağrılarım vardı kasılmalar ama sanci çıkmadı bebek kanala da girmemiş ancak bundan sonra bu agrilar olacakmis ve önümüzde ki haftadan itibaren üç günde bir nst için ve kontrol için acilden giriş yapacağım. Kilosu 3420 miş bebek büyümüş o yüzden hazır ol dedi dr. Hareketleri sordum bir iki gün çok çok zayıftı yok gibi birşeydi tedirgin olmuştum sonra magnezyumlu soda içmiştim kasılma azaldı ve hareketleri normale dönmüştü, bir daha öyle olursa geliyorsun bundan sonra hareketlerinde azalma zayiflama yada hic hissedememe gibi durum olursa gün boyunca, fazla beklemeden hastaneye gidecekmisim. 40 görürüm dedim ama hayırlısı bakalım

Ben suyu fazla tuketemiyorum ama meyveyi hep çok yiyorum.Doktorum her defasında suyun çok iyi diyor.Sanirim meyve işe yariyor.

Kilo ,boy veya ne zaman geldikleri onemli degil .dedigin gibi cnim saglikla biz de alalim kollarimiza...cok bekledik.cok istedik....Rabbim isteyen her kadina saglikla nasip etsin insallah....guzel haberler veresin tez vakitte sonra da ben veririmRabbim nasip etsin yeter kitum guzel ve pozitif enerjilerim sizinle canimm

Çok haklısın kuzum sağlıkla gelsinler inşallahdimiii çok bekledik isteyen herkese nasip olsun inşallah Aminnn inşallah hayırlısıyla oğluşuma kavuşunca yazarım teşekkür ederim çok tatlısın

archerwoman evet canım benimde aklıma geldin az önce. Bende burda arkadaşlar doğum yaptıkça duygulanıyorum, heycanlanıyorum Güzel haberlerini bekliyoruz canımm dularımız seninle sağlıklıca çabucak atlat inşallahBizi de haderdar et

Ben de 34. Haftada 1cm açılma oldu erken doğum ihtimali vardı, şimdi 40 olduk ne sancı ne açılma ne kanala girme tık yok çok istiyordum normal doğum ama nasip
Pelvik ağrında oluyo muydu açılma olduğunda canım? Bana da 1 cm açılma var dedi doktorum ama bende senin gibi 40 lara kadar beklicem diye endişe ediyorum benim bugün kemiğimde acayip bi ağrı var yürümek zorlaşıyo. Doktorum rahim ağzında yumuşak demişti çatı muayenesinde. Acaba yaklaştı mı yoksa açılma olanlarda oluyo mu merak ettim

Valla benim daha evvel olmazdı. 38. haftam bitmek üzere son bir iki gündür olmaya başladı bu toplanmalar. karnım taş gibi sert hep. çok sıklaştı aynı zamanda ağrıda oluyor kasılma hissediyorum ama kimisi banada oluyor takma boşver diyor bilemedim. yarın ntsye gircem bakalım nolacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…