2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selam, yine ben :) dünkü kan tahlili sonucum çıktı. Değerler aşağıdaki gibi, sağlık ocağındaki hemşire, kadın doğuma gidebilirsin dedi ama, salı gününe kadar bekliyim diyorum siz ne dersiniz?

SAT: 13 Kasım | BAT: 14 Aralık
BETA HCG: 10 Aralık: 43 | 14 Aralık: 488 | 16 Aralık: 1.530

Kızlar selam, yine ben :) dünkü kan tahlili sonucum çıktı. Değerler aşağıdaki gibi, sağlık ocağındaki hemşire, kadın doğuma gidebilirsin dedi ama, salı gününe kadar bekliyim diyorum siz ne dersiniz?

SAT: 13 Kasım | BAT: 14 Aralık
BETA HCG: 10 Aralık: 43 | 14 Aralık: 488 | 16 Aralık: 1.530
Bence de bekleyebilirsin hatta dayanabilirsen biraz daha fazla bekle kalp atışını da duyarsın. 2110ken gittim dün sadece kese görebildik. Kalp atışı için iki hafta sonrasına gün verdi. İnsanın içinde hep bir şüphe oluyor durabilecek miyim diye?

Bence de bekleyebilirsin hatta dayanabilirsen biraz daha fazla bekle kalp atışını da duyarsın. 2110ken gittim dün sadece kese görebildik. Kalp atışı için iki hafta sonrasına gün verdi. İnsanın içinde hep bir şüphe oluyor durabilecek miyim diye?
Daha fazla bekleyemeyebilirim canım :)) Yarına randevu almıştım da, kendimi salıya kadar ikna edebildim, en azından keseyi görelim inşallah sıkıntısız :KK200:

Kızlar 2. veya 3 gebeliği olanlar çoçuğhnuzla ilgilenebiliyor musunuz? mesela ben çok ilgilenemiyorum sbah saat 10. 30 da. kalktım. Şimdi yine bitkinim ve uykum geliyor ve oğlum 3.5 yasında oyun istiyor kahvaltı yaptım anca toparladım sofrayı ev öylece duruyor. sürekli uyuma dinlenme arayısındayım.

Adetlerim düzensiz canım. Doktor o yüzden tam bir şey söylemedi. Keseyi gördük ama tahmini 4 4.5 haftalıksın dedi geçen hafta. Bu hafta 5 oluyorum. Ama herkeste gırla belirti varken hiç yaşamamak garip geldi. Sanki hamile değilmişim gibi hissetmeye başladım 😄 Yalnız değilim o zaman

Adetlerim düzensiz canım. Doktor o yüzden tam bir şey söylemedi. Keseyi gördük ama tahmini 4 4.5 haftalıksın dedi geçen hafta. Bu hafta 5 oluyorum. Ama herkeste gırla belirti varken hiç yaşamamak garip geldi. Sanki hamile değilmişim gibi hissetmeye başladım 😄 Yalnız değilim o zaman
Çok sık wc ihtiyacı var sadece geceleri uyumuyorum he bir de göğüs hassasiyeti çok fazla o kadar 😊ben de öyle hissediyorum ama şükrediyorum gerçi daha çok yeni olduğu için olabilir 😌

Güzel anneler biraz önce doktordan geldim kesemizi gördük nur topu gibi 12mm bir yuvarlak kesemiz var bide yolk da oluşmuş bebek için hafiften oluşum var dedi 10 gün sonra tekrar çağırdı.insallah kalp atisinida hareketlerinide sağlıcakla doğumlarında nasip etsin güzel rabbim 🤲🤲😄😄

Son düzenleme:
X