2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar cok sukur hersey yolunda doktor kesendede rahmındede bır kanama goremıyorum dedı buaralar nedense erken haftalardakı gebelerımde bunlar oluyor belkı hafıf covıd gecırıyor olablrsnz bılımsel acıklama yok ama dedı 🤔 8 haftalık olmusuz cok sukur 😊
Canım 2 gündür bende acaba diyorum o kanamalar idrar yolları enfeksiyonundan mı oluyor diye düşünüyorum olablir mi acaba. Bu arada karından duymuştur değil mi canım kalp sesini. İnşallah herşey güzel geçecek canım umudumuzu yitirmeyelim 😍

Güzel anneler biraz önce doktordan geldim kesemizi gördük nur topu gibi 12mm bir yuvarlak kesemiz var bide yolk da oluşmuş bebek için hafiften oluşum var dedi 10 gün sonra tekrar çağırdı.insallah kalp atisinida hareketlerinide sağlıcakla doğumlarında nasip etsin güzel rabbim 🤲🤲😄😄

hayırlı olsun darısı başımıza inşallah canım ne güzel ya 😌😌

Çok sık wc ihtiyacı var sadece geceleri uyumuyorum he bir de göğüs hassasiyeti çok fazla o kadar 😊ben de öyle hissediyorum ama şükrediyorum gerçi daha çok yeni olduğu için olabilir 😌
Galiba canım gerçi herkeste ayrı oluyormuş belirtiler hassasiyetler hayırlısıyla Allah şu süreci tamamlamayı nasip etsin hepimize 🤲🏻

Kızlar 2. veya 3 gebeliği olanlar çoçuğhnuzla ilgilenebiliyor musunuz? mesela ben çok ilgilenemiyorum sbah saat 10. 30 da. kalktım. Şimdi yine bitkinim ve uykum geliyor ve oğlum 3.5 yasında oyun istiyor kahvaltı yaptım anca toparladım sofrayı ev öylece duruyor. sürekli uyuma dinlenme arayısındayım.

Benimde 6 yasinda var. Tüm gün bitkinim. Uzaktan egitimi var dersleriyle bile ilgilenemiyorum. 😢.

Hanımlar 5+6 yim doktor bana da kalp atışı için 2 hafta sonra gel demişti ama ben tamamlayıcı sigortadan yararlanıyorum 10 hakkım var ayakta tedavi , bi tanesi gitti bile öbür aylara saklayim diyorum baska bir doktora gitsem kalp atışı için olur mu? Bizim burada poliklnik var ücretsiz ultrason vs yapıyor. Bir sorun olursa giderim zaten asıl doktoruma ne dersiniz?
Benimde tamamlayıcı.. Bir hakkım gitti bile😟Bende arada devlete giderim ordada bir ayağın bulunsun diye düşünüyorum.

Kızlar cok sukur hersey yolunda doktor kesendede rahmındede bır kanama goremıyorum dedı buaralar nedense erken haftalardakı gebelerımde bunlar oluyor belkı hafıf covıd gecırıyor olablrsnz bılımsel acıklama yok ama dedı 🤔 8 haftalık olmusuz cok sukur 😊

Canimmm cok sevindimmmm masallahhh. Benim doktorumda bugün senden baska 5 kanamali gebe hastam daha geldi dedi. Daha saat sabah saatleriydi. O da saskindı. Acaba covid mi olduk

Kızlar her şey iyi giderken dün çok üzüldüm 😭 kesem cidden tuhaf şekilsiz normalde 6 haftaya yaklaştım doktor sadece yolk gördü ne oluşum ne kalp hiç bi şey demedi kesen dağınık dedi.bi tek alttan baktı yolk sac görüldü o kadar moralim çok bozuk çok umutsuzum ilk gebelik

Kızlar her şey iyi giderken dün çok üzüldüm 😭 kesem cidden tuhaf şekilsiz normalde 6 haftaya yaklaştım doktor sadece yolk gördü ne oluşum ne kalp hiç bi şey demedi kesen dağınık dedi.bi tek alttan baktı yolk sac görüldü o kadar moralim çok bozuk çok umutsuzum ilk gebelik
Yolk saç oluştuysa bebekte oluşuyor diye biliyorum.İçinizi ferah tutun.

Canım 2 gündür bende acaba diyorum o kanamalar idrar yolları enfeksiyonundan mı oluyor diye düşünüyorum olablir mi acaba. Bu arada karından duymuştur değil mi canım kalp sesini. İnşallah herşey güzel geçecek canım umudumuzu yitirmeyelim 😍
Aynen canım karnımdan duyduk bu sefer ılk defa ☺️ Belkıde ondandır bende oyle dusunuyorım usutuyoruzda ondan mı acaba

X