2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ateşölçer alırken bu özelliklere dikkat edin, gerçekten önemli. Normalde yeşil, yüksekse sarı, çok yüksekse kırmızı renk ile uyarı veriyor. Kullanımı rahat, pratik. Dediğim gibi tek dezavantajı sesli olması. Uyurken ölçüm yaptığınızda uyandırma ihtimali oluyor.

Eklentiler

• 51FF70A5-DF4B-4D87-A661-5D661A7AE66D.jpeg
    101,3 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba kızlar oglusumu kucagıma aldım cok sukur zayıf 2700 gram dogdu ama cok saglıklı sezeryan dısundugumden daha ıyı gectı tarıfsız duygu hepınız bır duyguymus
Yaa canım benim maşallah size Tebrik ediyorum çok şükür bugüne,sağlıkla büyüsün sansi bahti hep acik olsun oğlusunun annesi öperim minik kalbinden

Merhaba kızlar oglusumu kucagıma aldım cok sukur zayıf 2700 gram dogdu ama cok saglıklı sezeryan dısundugumden daha ıyı gectı tarıfsız duygu hepınız bır duyguymus
Çok geçmiş olsun canım benim Allah analı babalı sağlıkla büyümeyi nasip etsin arkadaşımın bebeği 36+6 da 2200 doğdu ve 2000 e düştü yine de küvöze girmedi çünkü önemli olan ciğerlerinin gelişmiş olması ve emme refleksinin olması o yüzden kiloya takılma sen onu çoook güzel besleyip büyütürsün. Bebişin ultrason ölçümlerinden farklı mı çıktı peki bekliyor muydunuz zaten bu kiloyu?

Günaydın çok hafiflemişsinizdir ben doğumdan sonra 3 kilo kaybettim sadece keşke bende hafiflesem biraz.

Ben son 10 15 günde 5 6 kilo almistim öncesindede 5kg almistim. Ödemim çok çok fazlaydi. Normalde 37 giyerken 43 44 terlikle gittim doguma. Oyüzden verdigim kilo degilde muhtemelen ödemdir. Bol bol ılık su iç sende ödemin şisligin azalsin. kilo birsekilde gider takılma sakın.

Canımmm çok gecmis olsun. Kiloyu halledersin takılma. Mis mis kokla oğluşunu. Kendini sıcak tut. Terini vücudunda bırakma.

genel anesteziyi 10-15 dk lık da verebiliyorla rbende bir kere öyle kücük operasyon olmuştum. hatta tek başıma gitmiştim annemler yaşadıgım sehirde degil diye.
acil gerceklşmişti.
ama seseryan genel anesteziyi kaç dk lık ayarlıyorlar bir de ayılması 1 saaat sürerse cocukdan cok ayrı kalcaz :/

Umutumut82 cnm sana Bi türlü yazamadım. Saglıkla büyüt prensesini o kadar hastane, korku, endişe macerasında sonra değdi şükür
Bu arada prensesin saçlı mı yoksa abisi gibi keltoş mu doğdu

Sagol kuzummm. Valla simsiyah saçları var canım. Bende dogdugumda simsiyah sacliymisim simdi sarışınım. Herkes kendini klonlamişsin diyor. Darisi sizlere sağlıkla insallah

Kızlar ögleden sonra sezeryan olacagım 37+0 lütfen dua edin herşey yolunda gitsin ve oğlumu saglıkla küvöze girmeden kucagına alabileyim
Allah yardımcınız olsun canım. İnşallah sağlıkla gelir oğluşun
Riskli bir durumun mu vardı , ben mi kaçırdım belli miydi bugün doğum yapacağın

ya bende de panik atak var. benim korkum belden seseryanda uyuşmazsam daha cok panil yaparım. neyse bakalım biraz daha zaman var gözüküyor düşüneyim belki cesaret gelir .

Canım sen panik yapma o bebek illaki doğacak. Başkalarinin kötü seyler yaşaması seninde yaşayacağin anlamına gelmez. Zaten uyuşmama durumunda doktorlar dozaj ayarlamasi yaparlar. Sen bunlari hiç düsünme.

Oyy maşallah ikiz annesi olmak nasıl bi his nasıl geçiyo günler ,bebişler nasıl anlatsana biraz malum bize sıra daha gelmedi. Çok heyecanlıyım
Zor ama çok güzel tek bebeğe göre daha yorucu geçiyor sırayla emzir alt değiştir gaz çıkar falan uzun sürüyor. Biri kuvozdeyken işim çabucak bitiyordu şimdi öyle olmuyor tabi. Belli bi düzen oturtunca aslında çok da zorlamıyor. Maşallah diyeyim benim bebeklerim uyuyor emzirip ikisini de yatırıyorum 3 saate yakın uyanmiyorlar o arada ben de dinlenebiliyorum. Gece de süt sağıyorum emzirip yatıyorum. Uyandıkları zaman eşim besliyor yatırıyor beni kaldırıyor. Kesintisiz 4 5 saat ben de uyuyabiliyorum.
Ama ev işlerini kesinlikle ellemiyorum doğumdan beri vaktim olmuyor. Önceden olsa sinirim bozulurdu batardı şimdi umurumda değil valla saldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…