2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar. Benim felaket kaşıntım var. Eller ayaklar şişiyor yanıyor ve kaşınıyor. Sadece el ayak değil kollarım bacaklarım sırtım göğüsler boyun.. tüm vücudum deli gibi kaşınıyor. Var mı aynı durumda olan. Kontrolüm ve randevum yok ama bugün gideceğim İnşaAllah ilgilenirler

Benimde eller ayaklar çok şişti. Kaşıntı icin kan testi yapiyorlar . Hamilelikte enzimler artabiliyormuş. Sağlık ocağindada bakılıyor diye biliyorum.

Valla zombi gibi dolasiyorum canım. Bebegin kafasida tam sağ göğsümün altinda oturur pozisyonda canim yaniyor.
Bu arada şafak 14
İşte o pozisyon çok can acıtıcı bende çektim ondan cnm şey yap geceleri kasık bölgene fener, olur telefon flaşı olur tut inş doğum pozisyonuna gelir en azından kalan 14 gün için rahat rahat nefes alırsın yatarsın hatta müzik bile tut kasık bölgesine
Cnm ben karar aldım biliyorsun drm 16 nda izne çıkacak o zaman 37+1 oluyorum ama erken almasından vazgeçtim. en azından 37+5 te başka Dr gidecegim aynen Dr mu seviyorum ama sırf onun izni için çocuğumun küvöz de kalmasını göze alamam

Kızlar işe gelmeden ılık Bi duş aldım aslında duşta sayılmaz saçlar hariç serinlemek amacıyla ıslattım kendimi diyeyim giyindim arabaya bindim tam kuyruk sokumun orda sancı oluştu doğum sancısı gibiydi ama emin değilim su biraz soguktu acaba ondan mı oldu yoksa doğum sancısı mıydı hiç bilmiyorum kendimi dinlemeye aldım inş sancı falan değildir.

Ay hadi inşallah hayirli haberlerle bekliyoruz o zaman

İnşallah değildir canim bende şimdi bir ilik duş aldım ama benim sabahlari karnımda hep agrı var o yuzden bilemeyecegim

İnşallah değildir canim bende şimdi bir ilik duş aldım ama benim sabahlari karnımda hep agrı var o yuzden bilemeyecegim
Yok cnm benim sırttım da oldu zaten kiminin ki karından başlar sırtta devam eder kiminin ki tam tersi iş yerinde klima sürekli açık ve hemen dibimde.,geceleri de balkonda yatıyorum eşim battaniye örterkenn yaa üstüm açık oluyor ya da sadece çarşaf oluyor. acaba üşüttüm mü? inş üşütmedir

Uşutmuştursun o zaman cnm sabahda ilik duşla tamamlamişsin işi dikkat ett kendine agri kesicin varsa ne olur ne olmaz 1 tane iç bugun biraz ayagini belini sicak tut bakalim bence uşutmuştursun ama bu son haftalardada agrilar normal kaçtane kemik kirilacak doguma kadar simdi den vicut kendini hazirlamaya basliyor

Aynen. cnm muhtemelen de üşüttüm. allahtan iş yerine çorap ve terlik getirmiştim. klimadan çok etkilenmiyeyim diye çorabı giydim ayaklarımı sıcak tutayım gerisi de Allahtan

Cok iyi düsünmüşsün canım. Bende 37+6 olucam ama genelde 3 5 gün ileriden gidiyor ölçümler . Yinede ben bile kararsizim 10 gün daha beklesemmi diye .

Benimde ara ara agrilarim oluyor geciyor. Artık sona yaklaştık iyice ağırlaştım 2 3 gün sonrasını düşünemiyorum

Kendinizi bu şekilde travmatize etmeyin doğumda kemiklerimiz kırılmayacak öyle olsa kimse doğurmazdı, ilkini doğuran ikinciyi üçüncüyü doğurmazdı. Banu hoca çok güzel animasyon hazırlamış izlemek isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…