2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün aile hekimliğinde şeker ölçümü yaptırdım tokluk 2. Saat 143 çıktı. Çok yüksek değil mi? Kontrole bir hafta var. Pazartesi tekrar baktıracağım.

Kendinizi bu şekilde travmatize etmeyin doğumda kemiklerimiz kırılmayacak öyle olsa kimse doğurmazdı, ilkini doğuran ikinciyi üçüncüyü doğurmazdı. Banu hoca çok güzel animasyon hazırlamış izlemek isterseniz

Hep oyle diyorlar da laf herhalde 🤣 dogum yaklaştıkca bu cocuk benden nasıl cikacak derdine dustum korku basmaya başladı

Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonundan kurtulamıyorum. Antibiyotik bitirdim ardından tahlil yapıldı lokosit 500 çıktı ardından doktorum hemen piyeloseptyl'e başlattı 10 gün kullandım lokosit değeri yine 500. Yani hiçbir düzelme olmamış. Bugün sordum doktoruma ne yapmalıyız diye bişey yapmadan devam etcez dedi. Başından geçen varmı böyle bi durum? Enfeksiyonun erken doğumu tetiklediğini biliyorum telaşlanıyorum sürekli diken üstündeyim

Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonundan kurtulamıyorum. Antibiyotik bitirdim ardından tahlil yapıldı lokosit 500 çıktı ardından doktorum hemen piyeloseptyl'e başlattı 10 gün kullandım lokosit değeri yine 500. Yani hiçbir düzelme olmamış. Bugün sordum doktoruma ne yapmalıyız diye bişey yapmadan devam etcez dedi. Başından geçen varmı böyle bi durum? Enfeksiyonun erken doğumu tetiklediğini biliyorum telaşlanıyorum sürekli diken üstündeyim
Benim aynı şekilde 16. Haftadan beri idrarda enfeksiyon çıkıyor kültür testi yaptırmıştım üreme yokmuş. Antibiyotik vs geçirmediği için doktor sadece bol su iç dedi 2-3 aydır böyle devam ediyor

kızlar azıcık ishal olmuşum .sürekli soguk karpız yiyordum ondan mı acaba. şu bi haftadır ev alev topu evde yemek hazırlayamıyorum.
bir haftadır da tuvaletimi kolay yapıyordum. korkmaya başladım doğum yaklaşınca ishal ılabilirmişiz kaslar gevsedigi için.
korku geldi birden erken dogum mu olacak diye.
geçen hafta rahim uzunlugum 3,6 falandı

kızlar azıcık ishal olmuşum .sürekli soguk karpız yiyordum ondan mı acaba. şu bi haftadır ev alev topu evde yemek hazırlayamıyorum.
bir haftadır da tuvaletimi kolay yapıyordum. korkmaya başladım doğum yaklaşınca ishal ılabilirmişiz kaslar gevsedigi için.

Canim haslanmis patates ye ayni günde kesiyor. Ben daha önce 10 günden fazla süren ilacla gecmeyen ishalim olmustu. Patates haslamayla 1 günde gecti. (Doktor önerdi) ayrica bol bol su iç. Hepimiz ayni durumdayiz. Gece hic uyumuyorum gündüzde sersem gibiyim. Arada 2 3 saat uykuyla geciyor. Uykuda bile terliyorum.

Benim aynı şekilde 16. Haftadan beri idrarda enfeksiyon çıkıyor kültür testi yaptırmıştım üreme yokmuş. Antibiyotik vs geçirmediği için doktor sadece bol su iç dedi 2-3 aydır böyle devam ediyor
Aynen bende yaklaşık 18-20. haftadan beri böyleyim. Kültür benim de temiz çıktı su içmekten içimde su ağacı çıktı artık :KK43: sizin de değerler yüksek mi peki bide idrarda yanma vs var mı?

3 aydır falan genelde haftanın 3 4 günü ishal gibiyim sanırım kan ilacından ama aç karnına karpuz meyve vs yersem bende direk ishal sebebi belki sizin de ondandır 🤷🏼‍♀️

3 aydır falan genelde haftanın 3 4 günü ishal gibiyim sanırım kan ilacından ama aç karnına karpuz meyve vs yersem bende direk ishal sebebi belki sizin de ondandır 🤷🏼‍♀️
evet sabah kahvaltıda karpuz yemiştim :) bence de ondan gereksiz panik yaptım sakinim şuanda :)
akşam muz yerim sabahta patsates haşlaması.
😂😂

Yok cnm benim sırttım da oldu zaten kiminin ki karından başlar sırtta devam eder kiminin ki tam tersi iş yerinde klima sürekli açık ve hemen dibimde.,geceleri de balkonda yatıyorum eşim battaniye örterkenn yaa üstüm açık oluyor ya da sadece çarşaf oluyor. acaba üşüttüm mü? inş üşütmedir
Son aylarda soğuk suyla duş almamak ve soğuk suya girmemek gerekiyormuş. Kasılmalara neden oluyormuş soğuk su.

Aynen bende yaklaşık 18-20. haftadan beri böyleyim. Kültür benim de temiz çıktı su içmekten içimde su ağacı çıktı artık :KK43: sizin de değerler yüksek mi peki bide idrarda yanma vs var mı?
İşin ilginç tarafı bende hiç bir belirti yok tahlil yapınca çıkıyo. Bende ilk zamanlar en az 3 lt içiyodum ama enfeksiyon bitmedi bıktım da içmekten artık ne kadar içtiğime bakmıyorum inş bir sıkıntı çıkarmaz

Kızlar aranızda iştahsızlık yaşayan var mı? Acıkıyorum ama iki lokma yiyim doyuyorum hemen. Porsiyonlar azaldı genelde meyve ile geçiştiriyorum. Sizde durumlar nasil?

Bende ayniyim canim. Sıcaklar yüzünden sulu yemek hiç yemek istemiyorum. Sadece bebiş için hergün ufak bir tas kıymali yeşil mercimek yemeye calisiyorum. Onun disinda yogurt, meyve ,peynir zeytin ekmek ve günde 4litre soğuk su ile gećiyor günüm. 1 haftadir yumurta yiyemiyorum. yarın sabah yemeğe çalışacağım. Bebisin kafa göğsümün altında oyüzden 3 5 lokmayla çatlicak gibi oluyorum.

X