2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim minik kizimda Meyra oldu ablasi tek isim koyduk anlami guzel yeterli diye kimligi 3 cu gun geldi eve kendi yok ama kimligi geldi hemen
Ay gerçekten mi adı Meyra mııı eşimle bayıldık Allah o günleri de gösterecek inşallah ışığıyla evinizin her odasını aydınlattığı günler de nasip olacak inşallah

Kizlar cocugunun ismine hala karar veremeyen var mi..
Oglumada son haftalar koymustum bu da oyle olacak gibi..
Kizima isim bulamadim resmen..
Karar vermek cok zor
Aynen biz de bi türlü karar veremedik. Daha doğrusu eşim karar verdi de ben istemiyorum. Onu da kırmak istemiyorum. Kızım olsaydı ya hanzade ya da yaren koyacaktım.kız isimleri olarak İpek ve inci (yeğenlerimin adı) bir de sare ile asel ve ahsen hoşuma gidiyor.

Karar vermek cok zor
Ben eyşan ismine karar vermiştim ama şuan doğum yaklaşinca kararsiz kaldim goynume yatan başka isim olmazsa eyşan olacak ama önerilere açiğim

çevremdekilere sen kilo almıyorsun bebekte almıyordur diyorlar birazdan ondan sanırım çok etkilendim yoksa bu kadar takmıyordum .insallah normaldir

Sen milleti takma canım. Herkes doktor herkes prof olmuş. Doguruncada saçma sapan şeyler yedirmeye çalişirlar, bitmez yani. Benim k.v zorla onu ye, bunu ye sütün olmaz derdi. Bende Anne o zaman ineklerin nasıl hokur hokur sütü oluyor .inekler akşama kadar ot yiyorlar diyordum. Kadın kısa süreli bir akıl bulaniķlığı yaşıyordu.

Bakalım inşallah uyuşur kafalarımız da elektrik uyuşmazlığı yaşamayız Hoşgeldin Ankaraya bu arada. Benim kardeşim de Konyada yaşıyor. Eşi hamile. Onlar da sık sık burda oldukları için kontrol ve doğumu burda istediler. Koruyan gidiyor o da. Hayırlısı bakalım hepimiz için

Karar vermek cok zor
Biz de yeni karar verdik canım, Öykü Ecem olacak inşallah, aslında tek isim istiyordum ben ama biri eşimden biri benden oldu, böyle oldu

Arkadaslar merhaba...2-3gundur bende inanilmaz yorulma oluyor yani sicak havalarin da etkisi illaki vardir doye thamin ediyorum..ilk gebeligim o yuzden normali onu da bilmiyorumsizde de varmi yorgunluk halsizlik hic bisey yapmak istememe
Merhaba birde bana sor canim oturdgm yerden kalkasim gelmior bacaklarim belim agrior oglende uyuklama son aylarda normal die dusunuorm birde kann degeerlerine baktir

Ben 21.30 gibi bayılırcasina uyuyorum. Gece yarısi uyaniyorum sonra 03.00 04.00 gibi uyuyup 07.00 de tekrar kalkiyorum. Uyudugum saatlerdede saat başı uyanip wc ye gidiyorum.

Ben neredeyse hic yatmiyom ki...gunde 3saat yatiyorsam cok sansliyim...

Erken değilmi neden erken doğum olacak ben kaçırmışım
Cnm ikiz gebelik ti sancı çıkmiş. galiba o yüzden zaten dün doğurmasydı 7 temmuzda zaten sezeryan olacaktı. İnş herşey yolundadır bebişler hiç küvöze girmezler annesinin yanındadır.
Nosking cnm senden güzel haberler bekliyoruz

Bozulmaz mı Gece uykum gelene kadar saat 3 ü buluyor... Sabah 6 ya kadar dön dolaş yapıyorum... 6 dan sonra uykum kaçıyor... Gündüz bitkin düşersem biraz uyuyorum... Neredeyse hergünüm böyle geçiyor ... Bildiğin kısır döngü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…