2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimkide aynı canım hamile iken tarlaya gidermiş son haftalar bile. Ama ben beni takip eden doktorla olsun doğumum istiyorum ve imkanlar daha iyiyken neden gideyim birde orda zaten beni iyice strese sokarlar kesin doğururum orda.

Bende senin gibi düşünüyorum canım ama bu eşler kolay sanıyorlar can taşımayı. Hele doğumu çok kolay sanıyorlar. Alıcaksın doğumda yanına görecek ya da vereceksin suni sancıyı nasıl bişey olduğunu anlayacak. Gitmeyi düşünmüyorum isterlerse kayınvalidemler küssünler umrumda değil.

Eline sağlık canım çok açıklayıcı yazmışsın Tekrar konuşmayı deneyeceğim canım artık yine aynı karşılığı bulursam inşallah yine sinir krizi geçirmem. Ama açık açık söyledim zaten kesin olarak ben gelmiyorum diye daha da uzatmaz umarım.

Kesinlikle evet çok kolay sanıyorlar. Geçenlerde doğum korkusundan endişelerimden bahsettim ne var ki bunda. Sezeryana girip çıkacaksın alt tarafı bi şey hissetmeyeceksin. Amma abarttın sende dedi oysa ki kendisinin başı ağrısa sürünür yerlerde.

İyi ya ne güzel orda doğurursun demek sanki kedisin de neresi olursa olsun. Ah bu erkekler ne düşüncesiz Valla son hafta yol bile tetikleyebilir doğumu arabada rahat edemezsin vs bebeklerim ne zaman geleceği belli olmuyor ki. Senin kendini rahat hissetmen lazım rahatsiz değil. Bence gitme çok istiyorsa kendi gitsin 3-4 gün kalıp dönsün, benim eşimin ailesi de yazlıkta içlerinden elbet oğullarını görmek geçiyordur bayramda ama hiç lafını etmediler gelin diye, olması gereken de bu zaten anlayış canım. Sancım var tansiyonum düşüyo yola gidemem de naza çek

Canım çok zor valla ben doktorum ile cok bağ kuramadigim için ben olsam bebek anne karnında ne kadar kalırsa o kadar iyi derdim büyüsün gelişsin diye. Ama doktoruna cok güveniyor ille de o olsun diyorsan olmanı tavsiye ederim, bebeğin kilo gelişim durumlari da iyi ise 37+1 de çok kücük hafta değil erken dogum olmuyor zaten, doktor tehlikeli görse teklif etmezdi bence. Yani bebegin için en güzel kararı sen verirsin. Ben kendi düşüncemi paylastim umarim en güzeli olur ikiniz için de

Sezaryen olunca nerdeyse doğum için planlanan bir gün, canım çok yakın bir süreç doğuma yolda, orda, dönüşte yakalanma ihtimalin çok yüksek umarım orta yol bulursunuz kafan rahatlar
38+4 te yine kendi doktorun olacaksa beklenir bence canım çünkü erken doğum gibi bir riskin yoksa o zamanlardan sonra oluyor sezaryen günü hakkınızda hayırlı olan karara varırsın inşallah
Öyle güzel yazmışsın ki ben ikna oldum

Siz kendinizi ve bebeğinizi nerede güvende hissediyorsanız orda kalın. Yola çıkmak hiç iyi bir fikir gibi durmuyor o haftada. Bayram seyran her zaman yapılır önemli olan sizin ve bebeğinizin sağlığı.

Geçmiş olsun kordon dolandığını nasıl anladınız

Ben herşeyi eksiksiz kullandım. Boy geride kalmış en son gittiğimde düzelir mi bilmiyorum yarayacak yiyeceklerden daha çok yiyorum baklım ne olacak

erken alması için bi sebep var mı? 38+4 cok geç degil. doktorunuz ne diyor bu konuda

53 ile baslamistim.. suan 62 yim.. ama boyim kisa benim baya kilolu suruyorum..

Ay tek bende var saniyordum.. bacagimi acamiyorum resmen.. magnezyum bile fayda etmiyor.. neyse az kaldi sabredecegiz artik yapacak bisey yok..

Canım aslında kan sulandirici kullanmiyorsan 38+4 geç değil. Benide 37+5 de alacaklar ama ben kan sulandiricilar kullaniyorum ani birsey olur diye riske girmek istemedi doktorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…