2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İyi ya ne güzel orda doğurursun demek sanki kedisin de neresi olursa olsun. Ah bu erkekler ne düşüncesiz 🤔 Valla son hafta yol bile tetikleyebilir doğumu arabada rahat edemezsin vs bebeklerim ne zaman geleceği belli olmuyor ki. Senin kendini rahat hissetmen lazım rahatsiz değil. Bence gitme çok istiyorsa kendi gitsin 3-4 gün kalıp dönsün, benim eşimin ailesi de yazlıkta içlerinden elbet oğullarını görmek geçiyordur bayramda ama hiç lafını etmediler gelin diye, olması gereken de bu zaten anlayış canım. Sancım var tansiyonum düşüyo yola gidemem de naza çek🤪
Öyle yapıcam canım. Beyefendi beni peşine sürüklemek için birde benle kavga ediyor. Ne zaman artık farklı bi aile olacağımızın farkına varacak acaba.

Siz kendinizi ve bebeğinizi nerede güvende hissediyorsanız orda kalın. Yola çıkmak hiç iyi bir fikir gibi durmuyor o haftada. Bayram seyran her zaman yapılır önemli olan sizin ve bebeğinizin sağlığı.
Dediğn gibi canım . Ama henüz baba olacağını idrak edemedi benimki kendi isteği daha ağır basıyo ona şuan. Ve ailesi ısrarcı olunca.

53 ile baslamistim.. suan 62 yim.. ama boyim kisa benim 😄 baya kilolu suruyorum..
Aaa ne guzel masallah buna kilo denmez canim boyun nekadar kisa olcak sanki. Ben ilk gebelgmde 25 kilo😂51 basladim 76 girdm dogum a ikinci gebeligimde 12 kilo aldm 56 basladim 68 le girdm doguma.bunda 66 basladim suan 78im😞baya agir hissediorm bende kisayim 1.60😜

Kızlar bişey sorucam. Daha şimdiden eşimle anlaşamıyoruz bu konuda bayramda 38+3 olucam. Ama beyefendi tutturdu memlekete gidelim diye 5 saatlik yol ve 9 gün orda kalmak sizce mantıklımı yani gitmek istemiyorum heran Doğum olabilir. Orda doğurursun diyo hastaneleri gelişmemiş yenidoğan yoğun bakımı yok. Hadi birşey olursa diyorum olmaz diyor. Anlıyorum oda sıkıldı arkadaşlarını görmek istiyor ailesini ama yani son haftalar çok tehlikeli. Sen git ben ablamla kalırım diyorum ona da yok aklım sende kalır diyor. Henüz bi anlaşma içerisine giremedik. Dün biraz tartıştık doğumu kolay bişey sanıyor beyefendi. Kayınvalidemlerde gelmeyin nasıl geleceksiniz demiyor habire gelin gelin. Ben tek olsam da gitmeyeceğim baktım sancım başladı suyum geldi ambulansı ararım artık .
Valla ben olsam gidemem çünkü hem ağır oluyo insan hemde cidden son günler ben kızmı 38+6 da normal doğurdum örneğin risk bence belki bayrama bile kalmicaksiniz 37 artılarda gelmek isteyecek bilemiyoruz maalesef kızımda kont dr a sormuştum ne zaman gelir diye de adamcağız dedi allahtan başka kimse bilemez şimdi bisey yok 2 saat sonra bile sancilanabilirsin heran değişir demişti 5 gün sonra doğurdum

Bir ay var nerdeyse, geçsin diye gün sayıyorum, bekle beni 5 ağustos. :KK70:
Sizde mi sezaryen için gün aldınız. Benimde içimden hep 5 Ağustos geçiyor en başından beri. Henüz doktorumla hiç bir şey konuşmadık. Net olan tek şey sezaryen olacağım o kadar. 36. Haftaya bi gelelim Allah’ın izniyle de ondan sonra konuşuruz inşallah doğum tarihini.

Sizde mi sezaryen için gün aldınız. Benimde içimden hep 5 Ağustos geçiyor en başından beri. Henüz doktorumla hiç bir şey konuşmadık. Net olan tek şey sezaryen olacağım o kadar. 36. Haftaya bi gelelim Allah’ın izniyle de ondan sonra konuşuruz inşallah doğum tarihini.
Doktor verdi bu günü. Ultrasona baktım tahmini doğum tarihi de 6 ağustos görünüyor. Eşim izin işlemleri için 10 u olsun diyor. Bakalım.

Kızlar selam bugün doktor kontrolüm vardı 34+0 da doktora sordum sezeryan için hangi hafta uygun diye doktorum uzun uzun açıkladı ben size özet geçeyim dediki kız çocuklarını 37 38 gibi alırız ama erkek çocuk ham olur anne karnında daha çok gelişir ve sever o yüzden erkek çocukları 39 durabiliyorsa 40 kadar kalmalı dedi bilginiz olsun😊

😪😪 sarhoş gibiyim 😪😪. Şafak 17
Oy çok az kalmış sağlıkla kavuşun inşallah 🥰
Kızlar selam bugün doktor kontrolüm vardı 34+0 da doktora sordum sezeryan için hangi hafta uygun diye doktorum uzun uzun açıkladı ben size özet geçeyim dediki kız çocuklarını 37 38 gibi alırız ama erkek çocuk ham olur anne karnında daha çok gelişir ve sever o yüzden erkek çocukları 39 durabiliyorsa 40 kadar kalmalı dedi bilginiz olsun😊
Aa hiç duymamıştım☺️ benim oğlum 38+5te olmuştu sezaryen, kızıma hamileyim şimdi ona da şu anlık 38+6, 39+0 gibi söylüyor gün ama tam kesin net demedik şu gün diye

Kızlar bişey sorucam. Daha şimdiden eşimle anlaşamıyoruz bu konuda bayramda 38+3 olucam. Ama beyefendi tutturdu memlekete gidelim diye 5 saatlik yol ve 9 gün orda kalmak sizce mantıklımı yani gitmek istemiyorum
En iyisi tartışma..Doktoruma sorucam de , sonra da "doktor kesinlikle izin vermedi" de eşine 🤷‍♀️ çok kızdı doktor de😁👍

Oy çok az kalmış sağlıkla kavuşun inşallah 🥰

Aa hiç duymamıştım☺️ benim oğlum 38+5te olmuştu sezaryen, kızıma hamileyim şimdi ona da şu anlık 38+6, 39+0 gibi söylüyor gün ama tam kesin net demedik şu gün diye

Amin canim hepimiz saglikla kavuşalım inşallah 😍

Kızlar nstden anlayan var mı? Bebeğin kalp atışlarını yorumlayabilir misiniz?
Doktor sonucu beğenmedi tekrar istedi.

Bu gecede uyuyamayan tayfa burada mı:KK52::KK59:
Günaydın canım hem uyuyamadım sıcaktan burası 40 derece 🥵 hemde eşime sinir oldum. Evde kocaman bir böcek gördüm tuvalette yatmadan önce. Eşime dedim böceği öldür bide ilaçla iyice bütün tuvaleti . Çok tiksinirim öyle büyük böceklerden. Küçük olsa hiç sorun değil kendim bile atarım. Böceği öldürmüş gerek yok ilaçlamaya dedi gitti yattı uyudu sinir oldum ben bütün gece uyuyamadım. Maske takıp ağzıma kendim ilacladim. Bide çamaşır makinesini çekemiyorum arkasına ilaç sıkmak lazım hamileyim hiç anlamıyor bazen şu erkekler 😒 uyuyamadım bütün gece gece lambası açık sağa sola döndüm. Öyle tiksinmisim ki tam uyuyacağım bacaklarımda böcek dolasiyormus gibi hissediyorum 😅
Selam canım bebiş büyümüş mü inşallah güzel kilo almıştır

Günaydın canım hem uyuyamadım sıcaktan burası 40 derece 🥵 hemde eşime sinir oldum. Evde kocaman bir böcek gördüm tuvalette yatmadan önce. Eşime dedim böceği öldür bide ilaçla iyice bütün tuvaleti . Çok tiksinirim öyle büyük böceklerden. Küçük olsa hiç sorun değil kendim bile atarım. Böceği öldürmüş gerek yok ilaçlamaya dedi gitti yattı uyudu sinir oldum ben bütün gece uyuyamadım. Maske takıp ağzıma kendim ilacladim. Bide çamaşır makinesini çekemiyorum arkasına ilaç sıkmak lazım hamileyim hiç anlamıyor bazen şu erkekler 😒 uyuyamadım bütün gece gece lambası açık sağa sola döndüm. Öyle tiksinmisim ki tam uyuyacağım bacaklarımda böcek dolasiyormus gibi hissediyorum 😅

Selam canım bebiş büyümüş mü inşallah güzel kilo almıştır
Evet kuzum haftasıyla uyumu güzel 2400ü geçmiş dedi

X