2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
4+1 kese gördüğünde altan mı baktılar yolk kesesi görüldü mu birde beta değeriniz kacinci gün kaçtı kendimle kiyaslayayim:)
yolk kesesi nedir hic bilmiyom 🤷🏻‍♀️keseyi ultrason ile gordum . ben tup bebek yaptim en son adet tarihim 4/11/20 . 25/11/20 transfer oldu . transferin 9 gunu beta 179. transerin 13 gunu beta 1425 ve transferin 17 gunu beta 18766.

Kizlar herkese merhaba bisey sormam gerek basina boyle bisey gelen varsa bana yardimci olabilir mi? Yumurta takibi yaptiriyorum son adet tarihim 23 kasim. Ovitrelle catlatma ignesi oldum ve 6 gundur duphaston kullaniyorum. Son 2 gundur gogus hassasiyetim var ozellikle uclarda. Duphastonun yan etkilerinde gogus hassasiyeti var ama ilaci kullandiktan 4 gun sonra yan etkisinin cikmasi normal mi. Ya da sevinmeli miyim gebelik mi vardir? Bilemedim 1🤷🏼‍♀️

hosgeldin ☺️ hayırlı olsun 🙏🏼 hepimiz saglıkla kavuşuruz inşhallah bebişlerimize. Bende 4/5 haftayın içindeyim ikizlere 😍
ayy allah sağ salim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah hoşbulduk🙏🏻🙏🏻 Bende ikizler mi acaba diyorum daha çok yeni ama değerlerim 3 katı ilerliyor 2 gün önce 114 şimdi 407 hcg 😂

yolk kesesi nedir hic bilmiyom 🤷🏻‍♀️keseyi ultrason ile gordum . ben tup bebek yaptim en son adet tarihim 4/11/20 . 25/11/20 transfer oldu . transferin 9 gunu beta 179. transerin 13 gunu beta 1425 ve transferin 17 gunu beta 18766.
değerlerimiz birbirine cok benziyor canım. benim de tüp bebek .
senden bir hafta gerideyim inş bende görebilirim keseyi.
yolk kesesi kesenin içinde bebegin oldugunu kanıtlayan bir kesecikmiş

değerlerimiz birbirine cok benziyor canım. benim de tüp bebek .
senden bir hafta gerideyim inş bende görebilirim keseyi.
yolk kesesi kesenin içinde bebegin oldugunu kanıtlayan bir kesecikmiş
yaa doktorum bana hic bahsetmedi oyle birseyde iki tane kese var dedi 2 hafta sorna kalp atislarini duymaya gel dedi sadece

ayy allah sağ salim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah hoşbulduk🙏🏻🙏🏻 Bende ikizler mi acaba diyorum daha çok yeni ama değerlerim 3 katı ilerliyor 2 gün önce 114 şimdi 407 hcg 😂
amin inshallah hepimiz kucagimiza aliriz 🙏🏼 hic belli olmaz ama biraz daha yuksek olurdu diye dusunuyom. degerimi yazdimmi hatirlamiyom benimki beta 179 ondan 4 gun sorna 1425 pndanda 4 gun sorna 18766

amin inshallah hepimiz kucagimiza aliriz 🙏🏼 hic belli olmaz ama biraz daha yuksek olurdu diye dusunuyom. degerimi yazdimmi hatirlamiyom benimki beta 179 ondan 4 gun sorna 1425 pndanda 4 gun sorna 18766
O zaman değil büyük ihtimalle çünkü seninkiler baya hızlı ilerlemişler bende benimkine çok diyorum 🙃

X