2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay biz seninle aynı gün transfer olmuştuk ya🤦‍♀️ son adet ne zamandı peki? Son adetle uyumlu mu haftası?
Benım son adetım 28 ekim canım uyumlu degıl olmasıda mumkun degıl benım transferim adetımın 25. Gunu olmuştu 3 gun sonra adet olcaktım zaten😂 2 hafta zaten döllenme süresini koyuyolar zaten bu hafta 21 inde 1 ay olcak transferımız

Yolk kesesinin olduğu tarafta canım evet. Seninki kız o zaman bu teoriye göre bakalım ne çıkacaklar 🤣
Kaç tuttu senin tek mi ikisi de mı?😍
Benım tek tuttu canım donmuş 6 adet daha embrıyom var kısmet artık onlara olmadı yeniden denerım 3 cocuk istıyorum ben🥰😍 allah herkesın gonlune gore versın🙏 Aynen ya bu methoda ramzi denılıyomuş yuzde 98 dgru dıyo kese sagda gorunuyosa yanı ayna ya bakınca aslında solda olunca kız oluyomuş ayyy ben kız cok istıyodum hadi bakalım cıkıcak mı🥰🥰

Betaniz kac acaba sat ve gunumuz ayni da❤️ Allah hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

aminn çok teşekkür ederim. Ben hiç görünmedim doktora kan da vermedim 2 hafta sonra gidip ALLAH ın izniyle hem bebeği göreyim hem de kalp atışını duyayım diye düşünüyorum. ALLAH ım sen nasip et. Sen gittin mi hiç

Benım son adetım 28 ekim canım uyumlu degıl olmasıda mumkun degıl benım transferim adetımın 25. Gunu olmuştu 3 gun sonra adet olcaktım zaten😂 2 hafta zaten döllenme süresini koyuyolar zaten bu hafta 21 inde 1 ay olcak transferımız
Valla mı benim de aon adetim 25 ekim 🤣
Bir hafta kalmış ayının dolmasına 12 gün hiç geçmedi ama sonrası çabuk geçti sanki

Benım tek tuttu canım donmuş 6 adet daha embrıyom var kısmet artık onlara olmadı yeniden denerım 3 cocuk istıyorum ben🥰😍 allah herkesın gonlune gore versın🙏 Aynen ya bu methoda ramzi denılıyomuş yuzde 98 dgru dıyo kese sagda gorunuyosa yanı ayna ya bakınca aslında solda olunca kız oluyomuş ayyy ben kız cok istıyodum hadi bakalım cıkıcak mı🥰🥰
Bütün embriyoları transfer ettiriyormuşuz🤣
Canım benim normalde keseler sağda ama bebekler kesenin solunda öyle bi degisik. Ramzi teorisine göre kız başka bir teoriye göre erkek. Bir genital nub teorisi kaldı onu da deneyecem ilerleyen haftalarda🤣

aminn çok teşekkür ederim. Ben hiç görünmedim doktora kan da vermedim 2 hafta sonra gidip ALLAH ın izniyle hem bebeği göreyim hem de kalp atışını duyayım diye düşünüyorum. ALLAH ım sen nasip et. Sen gittin mi hiç
Ay ne tatli en guzelini yapmissin kuzum. Benim gibi kan ver takip et stresi daha cokmus. Ben 39 yasindayim biraz korktum risk vardir diye 2 gun arayla beta hcg degerimi olcturdum doktor soyledi artti hep 2 kat simdi progestan fitil kullaniyprum doktor verdi dusukten koruyucu olabiliyormus yas itibariyle kullanmami istedi. Bir de kan testleri (d vit, b12 tsh filan gormek istedi) ve idrar tahlili ile kulturu istedi Bugun 1169 betayi gordum sat 13 kasim bnmde doktora yazdim da en erken cuma bekliyorum
Keseyi gormeye dedi bakalim bende ptesi gideyim diyorum ya da persembe yine kan vericem duruma gore cuma giderim. İnsallah gittigin gun kese kalp atisi hepsini gorursun sende cnm bnm tarihimiz ayniysa haftaya sende keseyi rahat gorursun belki kalp atisi bile duyulur❤️

1. @Umutumut82

2. @Bebekannesio

3. @Ahsen555

4. @Papatya2208

5. @elaeliz

6. @misery89

7. Nefesimmmsin Nefesimmmsin

8. @SnowySecret

9. @daisyko

10. @Saricivcivim1

11. @ayse2325

12. @mervezehra

13. @Mucizemmm81

14. @merice35

15. @Uzmankezban

16. @Prenses21

17. @fatmahafsa

18. @Cerenayan

19. @Sedaebrarzehra

20. @yldsbnl

21. @archerwoman

22. @Damlats

23. @BuddyninAnnesi

24. @berna0101 ❤️ İkiz ❤️

25. @glerknglerkn

26. @rinanoy

27. @MadammS

28. @bhrbhr42

29. @DilekDogan78
  30. @my3011

31. @sunder in the mirror
  32. @Petek11

33. E Es3424

34. @BBUSRA4192

35. C crntkn

36. @lina818

37. @GulYuzlumm

38. @glz15

39. S selllcan

40. @_swift_

41. @ezoss

42. @el-aziz

43. @butterfly54

44. @Minates

45. @alkalonshem

46. @numcop

47. @bade1234567

48. @Chern30

49. @Kelebeginruyasi35

50. Flzozlm Flzozlm

51. @Dicle_1988

52. @milenart

53. @SerCanAras

54. @Nurbal27

55. @Okuranne

56. @Xyzm87

57. @Burcugkck34

58. @StayAlice

59. @Ebru1391

60. @aleynaaleyna00

MaşaAllah subhanAllah ❤️ Kızlar topik başından beri sizi takip ediyorum, heyecanlı bekleyişlerinizle heyecanlandım, güzel haberlerinizle de kalbim sizinleydi❤️ Şuanda nasıl gidiyor durumunuz? Mesajların genelinde çok şükür olumsuz bir şey okumadım. Bundan sonra da olmaz inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız minnaklarınızı 🥰 ben 60 kişi saydım hamilelik haberi alanları gözden kaçırdıklarım olabilir. Benim de reglime 6 gün kaldı. Çok garip bir şekilde bu ay hiç göğüs sancım yok, hafif kasık ağrılarım var sadece.acaba mı diyorum ama bu ay kesin kararlıyım reglim geciktiğinde idrar testi yapacağım. Hamişler dualarınız da beni de unutmayın hamilelerin duası kabul olur derler ❤️
Allah gönlüne göre versin inşallah

Ay ne tatli en guzelini yapmissin kuzum. Benim gibi kan ver takip et stresi daha cokmus. Ben 39 yasindayim biraz korktum risk vardir diye 2 gun arayla beta hcg degerimi olcturdum doktor soyledi artti hep 2 kat simdi progestan fitil kullaniyprum doktor verdi dusukten koruyucu olabiliyormus yas itibariyle kullanmami istedi. Bir de kan testleri (d vit, b12 tsh filan gormek istedi) ve idrar tahlili ile kulturu istedi Bugun 1169 betayi gordum sat 13 kasim bnmde doktora yazdim da en erken cuma bekliyorum
Keseyi gormeye dedi bakalim bende ptesi gideyim diyorum ya da persembe yine kan vericem duruma gore cuma giderim. İnsallah gittigin gun kese kalp atisi hepsini gorursun sende cnm bnm tarihimiz ayniysa haftaya sende keseyi rahat gorursun belki kalp atisi bile duyulur❤️

ALLAH sana da hayırlısıyla nasip etsin çok stresli dönemler gerçekten. Bi görsek kalbi de duysak o zaman rahat ederiz diye düşünüyorum. Ben de 32 yaşındayım bir tane boş gebeliğim olmuştu şimdi temkinliyim, keseyi cuma gitsem ben de görürüm de bebekle görmek istiyorum artık çok korkuyorum çünkü 😔 senin betayla benimki aynı civarlardadır o zaman muhtemelen bir aksilik yoksa yani, beraber takip ederiz hele şu bir iki haftayı rahatça atlatalım da. ALLAH yardım etsin herkese de bize de 🙏

X