2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay biz seninle aynı gün transfer olmuştuk ya son adet ne zamandı peki? Son adetle uyumlu mu haftası?
Benım son adetım 28 ekim canım uyumlu degıl olmasıda mumkun degıl benım transferim adetımın 25. Gunu olmuştu 3 gun sonra adet olcaktım zaten 2 hafta zaten döllenme süresini koyuyolar zaten bu hafta 21 inde 1 ay olcak transferımız

Yolk kesesinin olduğu tarafta canım evet. Seninki kız o zaman bu teoriye göre bakalım ne çıkacaklar
Kaç tuttu senin tek mi ikisi de mı?
Benım tek tuttu canım donmuş 6 adet daha embrıyom var kısmet artık onlara olmadı yeniden denerım 3 cocuk istıyorum ben allah herkesın gonlune gore versın Aynen ya bu methoda ramzi denılıyomuş yuzde 98 dgru dıyo kese sagda gorunuyosa yanı ayna ya bakınca aslında solda olunca kız oluyomuş ayyy ben kız cok istıyodum hadi bakalım cıkıcak mı

Betaniz kac acaba sat ve gunumuz ayni da Allah hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

aminn çok teşekkür ederim. Ben hiç görünmedim doktora kan da vermedim 2 hafta sonra gidip ALLAH ın izniyle hem bebeği göreyim hem de kalp atışını duyayım diye düşünüyorum. ALLAH ım sen nasip et. Sen gittin mi hiç

Valla mı benim de aon adetim 25 ekim
Bir hafta kalmış ayının dolmasına 12 gün hiç geçmedi ama sonrası çabuk geçti sanki

Bütün embriyoları transfer ettiriyormuşuz
Canım benim normalde keseler sağda ama bebekler kesenin solunda öyle bi degisik. Ramzi teorisine göre kız başka bir teoriye göre erkek. Bir genital nub teorisi kaldı onu da deneyecem ilerleyen haftalarda

Ay ne tatli en guzelini yapmissin kuzum. Benim gibi kan ver takip et stresi daha cokmus. Ben 39 yasindayim biraz korktum risk vardir diye 2 gun arayla beta hcg degerimi olcturdum doktor soyledi artti hep 2 kat simdi progestan fitil kullaniyprum doktor verdi dusukten koruyucu olabiliyormus yas itibariyle kullanmami istedi. Bir de kan testleri (d vit, b12 tsh filan gormek istedi) ve idrar tahlili ile kulturu istedi Bugun 1169 betayi gordum sat 13 kasim bnmde doktora yazdim da en erken cuma bekliyorum
Keseyi gormeye dedi bakalim bende ptesi gideyim diyorum ya da persembe yine kan vericem duruma gore cuma giderim. İnsallah gittigin gun kese kalp atisi hepsini gorursun sende cnm bnm tarihimiz ayniysa haftaya sende keseyi rahat gorursun belki kalp atisi bile duyulur

Allah gönlüne göre versin inşallah

ALLAH sana da hayırlısıyla nasip etsin çok stresli dönemler gerçekten. Bi görsek kalbi de duysak o zaman rahat ederiz diye düşünüyorum. Ben de 32 yaşındayım bir tane boş gebeliğim olmuştu şimdi temkinliyim, keseyi cuma gitsem ben de görürüm de bebekle görmek istiyorum artık çok korkuyorum çünkü senin betayla benimki aynı civarlardadır o zaman muhtemelen bir aksilik yoksa yani, beraber takip ederiz hele şu bir iki haftayı rahatça atlatalım da. ALLAH yardım etsin herkese de bize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…