2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kuşum ben 4+5te kese gördüm, 5+5te kalp atışı duydum.
Kese gördüğüm gün beta 3600 civarıydı ama benimkiler ikiz beta ondan yüksek
Yaa maşallah ne güzel bu topikteki ikinci ikiz haberi sağlıkla devam etsin inşallah. Ben sizi gözden kaçırmışım mesajlarda
ah hep okuyorum rabbim korusun amiiin en büyük acılardan bu acı çok çok farklı hiç kimse yaşamasın inşallah Bebek hazirandan beridir oluşmuyo Allah ne zaman nasip ederse o zaman olucak inşallah. Rabbim sizlere de sorunsuzca sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kalbim gönlüm dualarım sizlerle

Yaptırdım kuzum başta trombofili paneli ve kromozom testi yaptırdım zaten hiçbir anomali yok

Aynen canım ya benımde yıne cogalmaya basladı neolcak sonum bılmıyorum isyan etmek ıstemıyorm ama neden dıyorum herkes gıbı mutlu rahat gebelık gecıremıyorm

Üzulme canim moralini yüksek tut.bunlarda bizim sınavimizmiş. hic kalkmadan yat muhakkak

Canm hayırlısı olsun benim 635 iken kese yoktu ondan 4gün sonra gittiğimde kese göründü şimdide p.tesiyi bekliyorum bebeğimi görmek için inşallah

Yaaa maşallah. Kuzum canım diyoruz ama sen benim ablammışsın Evlilikte ne kadar zamanını beklemek gereken bir durumsa çocukta öyle kesinlikle. Çok güzel yaptıkların başından beri böyle bilinçli olmak çok önemli. İnşallah seninledir rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin

Amin cnm benim inşallah tez vakitte sana da nasip etsin rabbim can_ı gönülden diliyorum

Allah razı olsun inşallah Allahım kimseyi mahrum bırakmasın hayırlı evlatlat nasip etsin inşallah

canım benden senin gibiyim galba .(transferin 12.nci günü) 13 aralık ta beta 1422 di ben , 17 aralıkta kese kontrolüne gidicem . benim de 2 tane kondu bakalım görecegiz.
12.gün de bence gözükürdü ama çok küçük olunca doktor insanı daha çok strese sokuyor. Bence senin ikisi de tutundu

güzel dileklerin icin tesekkür ederim:=) benimde dualarim seninle... hayirli haberler alirsin insallah:=) allah bütün hamilelere de saglikla bebeislerini kucaklarina almayi nasip etsin insallah :=)

buarada benimde hic beirtim olmadi, suan 8.haftadayim hala hicbir belirtim yok :=)

Amin inşallah çok stresli bir süreç belki tek bebek olsa rahat olcam ama şimdi birinin gelişimi geri diye kafama takıyorum erken doğum riski var diye kafama takıyorum. Takıyorum da takıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…