2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kuşum ben 4+5te kese gördüm, 5+5te kalp atışı duydum.
Kese gördüğüm gün beta 3600 civarıydı ama benimkiler ikiz beta ondan yüksek
Yaa maşallah ne güzel bu topikteki ikinci ikiz haberi😊 sağlıkla devam etsin inşallah. Ben sizi gözden kaçırmışım mesajlarda 🥰
Doğrudur. Allahım hiçbirimze bu acıyı yaşatmasın inşallah.. Canım sen sürekli Ayetel kürsü felak Nas oku.. Kendini koru bu şekilde.. Sebebi yoksa bazen korkudan da düşüyormuş bebek yada gebelik oluşmuyormus..
ah hep okuyorum rabbim korusun amiiin en büyük acılardan bu acı çok çok farklı hiç kimse yaşamasın inşallah ❤️ Bebek hazirandan beridir oluşmuyo Allah ne zaman nasip ederse o zaman olucak inşallah. Rabbim sizlere de sorunsuzca sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kalbim gönlüm dualarım sizlerle

Canim bence pırtilasma testi yaptir. Benimde ilk cocukta hic problem olmadi. 4 senede 5 kimyasal 1 tanede 8 haftalik kürtajim var meger kan pirtilasmasi sorunum varmis. bosuna aci çekmisim. Evet kimyasali her kadin yasayabiliyor ama seninde daha önceleri yasamadiginin garantisi yok.
Yaptırdım kuzum başta trombofili paneli ve kromozom testi yaptırdım zaten hiçbir anomali yok 🤷🏼‍♀️

Aynen canım ya benımde yıne cogalmaya basladı neolcak sonum bılmıyorum isyan etmek ıstemıyorm ama neden dıyorum herkes gıbı mutlu rahat gebelık gecıremıyorm 😞

Üzulme canim moralini yüksek tut.bunlarda bizim sınavimizmiş. hic kalkmadan yat muhakkak

Merhaba kızlar, Sat a göre 4+4 hamileyim. Rabbim hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Olmayanlara da tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin.:KK200: En son 3 kere 2 gün arayla beta verdim 91, 235 ve 2 gün önce 607 idi. bugün tekrar vericem doktor artışı takip et şu an kese göremeyiz salı günü de beta ver bakalım hesaplar çağırırım seni ona göre dedi kese için. Progestan verdi kanamam ya da başka bir sıkıntım yok ama 39yaşındayım ilk gebeliğim düşük riskine karşı koruyucudur dedi günde 1 fitil olarak kullanıyorum. Benim hikayemde böyle kızlar. Haftaya görürüm inşallah keseyi değil mi?
Canm hayırlısı olsun benim 635 iken kese yoktu ondan 4gün sonra gittiğimde kese göründü şimdide p.tesiyi bekliyorum bebeğimi görmek için inşallah

o zaman sana moralini yüksek tutman için hikayemi anlatayım kuzum. 39 yaşındayım 7 yıllık ilişki ardından anca cesaret ettim evliliğe nedense korkuyodum:) 5 aylık evliyim ilk günden beri korunmuyoruz fsh 10.78 amh 0.59 çıktı eşimde 1. derece varikosel var ameliyatlık değil dedi doktor sperm değerleri iyi idi. her ay ovulasyon testiyle değerlendirdim günlerimi doktor bize pregnacare diye bir vitamin verdi içinde 30 kadın 30 erkek kullanımı için tablet var multivitamin 2. kutumuzu kullanıyorduk. eşime her gün keçiboynuzu özü yedirdim bende son ay regl iken bal çörek otu tarçın ve polen karıştırıp yumurtlamama kdr her gün akşam 1 tatlı kaşığı yedim. Sat 13 kasımdı 24 kasım yumurtlama günümdü. 22-23-24-25 kasımı değerlendirdik. Burada hep hamile arkadaşlarda kasıkta batma die bişey duyuyodum. Bu ay ilk defa ne demek istediklerini anladım sol kasıkta hep batmam oldu. Bat 5 gün kala erken gebelik testi (Predictor) negatif çıktı 3 gün kala aşırı mide bulantısı ve ishal yaşadım akşam birden test yaptık kaset test negatif çıktı. Regl günümde bişey gelmedi. Ertesi gün eve geldim göğsümün uçları büyümüştü yeşil damar belirgindi ve regl sancım vardı test yaptım 2. çizgiyi gördüm silik ama nispeten belirgindi. Hemen kan testi verdim beta 91 ile gebeliğimi öğrendim. Umut her zaman var kuzum Rabbim bana bu yaşta nasip ettiyse hiç bir dua karşılıksız kalmaz inanıyorum. Meryem suresi okudum dualar da ettim Bir de Grabovoi Sayıları var ne kdr inanırsın bilmem ama her gün 777(mucize) 1888711(gebelik) 91688(blokajlar için) olan sayıları rakamları tek tek okuyarak telaffuz ettim. Mucize inşallah benimledir. Kesesi ve kalp atışını da duyarım. Gerçekten Rabbim kimseyi evlat hasretiyle imtihan etmesin. Hasretini çeken herkese Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Yaaa maşallah. Kuzum canım diyoruz ama sen benim ablammışsın ☺️ Evlilikte ne kadar zamanını beklemek gereken bir durumsa çocukta öyle kesinlikle. Çok güzel yaptıkların başından beri böyle bilinçli olmak çok önemli. İnşallah seninledir rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin 🌿❤️

Yaaa maşallah. Kuzum canım diyoruz ama sen benim ablammışsın ☺️ Evlilikte ne kadar zamanını beklemek gereken bir durumsa çocukta öyle kesinlikle. Çok güzel yaptıkların başından beri böyle bilinçli olmak çok önemli. İnşallah seninledir rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin 🌿❤️
Amin cnm benim inşallah tez vakitte sana da nasip etsin rabbim can_ı gönülden diliyorum :KK200: :anneadayı:

Yaa maşallah ne güzel bu topikteki ikinci ikiz haberi😊 sağlıkla devam etsin inşallah. Ben sizi gözden kaçırmışım mesajlarda 🥰

ah hep okuyorum rabbim korusun amiiin en büyük acılardan bu acı çok çok farklı hiç kimse yaşamasın inşallah ❤️ Bebek hazirandan beridir oluşmuyo Allah ne zaman nasip ederse o zaman olucak inşallah. Rabbim sizlere de sorunsuzca sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kalbim gönlüm dualarım sizlerle
Allah razı olsun inşallah Allahım kimseyi mahrum bırakmasın hayırlı evlatlat nasip etsin inşallah ♥️🤲

canım benden senin gibiyim galba .(transferin 12.nci günü) 13 aralık ta beta 1422 di ben , 17 aralıkta kese kontrolüne gidicem . benim de 2 tane kondu bakalım görecegiz.
12.gün de bence gözükürdü ama çok küçük olunca doktor insanı daha çok strese sokuyor. Bence senin ikisi de tutundu😍

1. Umutumut82 Umutumut82

2. @Bebekannesio

3. @Ahsen555

4. Papatya2208 Papatya2208

5. @elaeliz

6. @misery89

7. Nefesimmmsin Nefesimmmsin

8. @SnowySecret

9. @daisyko

10. @Saricivcivim1

11. @ayse2325

12. @mervezehra

13. @Mucizemmm81

14. @merice35

15. @Uzmankezban

16. @Prenses21

17. @fatmahafsa

18. @Cerenayan

19. @Sedaebrarzehra

20. @yldsbnl

21. @archerwoman

22. @Damlats

23. @BuddyninAnnesi

24. @berna0101 ❤️ İkiz ❤️

25. G glerknglerkn

26. @rinanoy

27. @MadammS

28. @bhrbhr42

29. @DilekDogan78
  30. @my3011

31. @sunder in the mirror
  32. @Petek11

33. @Es3424

34. @BBUSRA4192

35. @crntkn

36. @lina818

37. @GulYuzlumm

38. @glz15

39. @selllcan

40. @_swift_

41. @ezoss

42. @el-aziz

43. @butterfly54

44. @Minates

45. alkalonshem alkalonshem

46. @numcop

47. @bade1234567

48. @Chern30

49. @Kelebeginruyasi35

50. @Flzozlm

51. D Dicle_1988

52. @milenart

53. @SerCanAras

54. @Nurbal27

55. @Okuranne

56. @Xyzm87

57. @Burcugkck34

58. @StayAlice

59. @Ebru1391

60. @aleynaaleyna00

MaşaAllah subhanAllah ❤️ Kızlar topik başından beri sizi takip ediyorum, heyecanlı bekleyişlerinizle heyecanlandım, güzel haberlerinizle de kalbim sizinleydi❤️ Şuanda nasıl gidiyor durumunuz? Mesajların genelinde çok şükür olumsuz bir şey okumadım. Bundan sonra da olmaz inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız minnaklarınızı 🥰 ben 60 kişi saydım hamilelik haberi alanları gözden kaçırdıklarım olabilir. Benim de reglime 6 gün kaldı. Çok garip bir şekilde bu ay hiç göğüs sancım yok, hafif kasık ağrılarım var sadece.acaba mı diyorum ama bu ay kesin kararlıyım reglim geciktiğinde idrar testi yapacağım. Hamişler dualarınız da beni de unutmayın hamilelerin duası kabul olur derler ❤️
güzel dileklerin icin tesekkür ederim:=) benimde dualarim seninle... hayirli haberler alirsin insallah:=) allah bütün hamilelere de saglikla bebeislerini kucaklarina almayi nasip etsin insallah :=)

buarada benimde hic beirtim olmadi, suan 8.haftadayim hala hicbir belirtim yok :=)

Amin inşallah çok stresli bir süreç belki tek bebek olsa rahat olcam ama şimdi birinin gelişimi geri diye kafama takıyorum erken doğum riski var diye kafama takıyorum. Takıyorum da takıyorum😕

X