2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende bebeğimin düştüğünü gördüm rüyamda canım. Hatta cok korkmuştum yoksa gerçekten düşecek mi diye. Hocaya bile gitmiştim 😁 çok şükür bisey olmadı ama bilinç altımda bebeğim düşecek korkusu vardı o korku ile uyuyp uyanıyordm.
Demem o ki kuzeniniz bana hic samimi gelmedi. Acaba bilinc altında bunu istemiş olabilir mi? Onun çocuğu olmuyor mu yada kıskanç biri mi acaba?
Sana tavsiyem kendini ve bebeğini nazarlardan uzak et mümkün mertebe gözden uzak tut herkese söyleme güzel haberlerini bebeğin sağlıklı olduğunu vs...
Kız 16yaşında annesi 48 yaşında bence menopoza giriyor ama bunlar adet olmuyor diye onu hamile diye seviyorlardı çok istiyorlardı ki annesinin psikolojik takıntılı biri malesef hamileliğim belli değilken arayıp sordular dedim Dr a git ama bence yok 2ay uzun bi süre olmasan anlarsın demiştim ve tüpleri de bağlı yani dediğim gibi çıktı gebe değil 3çocuğu var kaynanam büyütmüş çocuklarını hala daha istiyor eşime öğrendiğimde söylemeyelim kimseye dedim kızım heyecandan kaynanama demiş dedim anne yeni kimseye söyleme gidip herkese söyledi inşallah ablan takıntı etmez demiştim eşime yok ya falan dedi ama eğer takıntı ettiyse çekecekleri var benden sakin dururum ama tepem attı mı iyi olmaz çok dengesizler malesef

Yaaa çok iyiymiş seninki dedigin gibi ikiz oldugun icin sanrm ben en iyisi 5 haftalık olasaya kadar bekleyim tatlm
Yok tatlım asıl ikiz olduğu için daha sıkıntı 3600 değer tek keseyle olsaydı o gun kalp atışını bile duyabilirdim 😍
Bir şey kalmamış 5 haftaya da gerçi senin 🤗

Kız 16yaşında annesi 48 yaşında bence menopoza giriyor ama bunlar adet olmuyor diye onu hamile diye seviyorlardı çok istiyorlardı ki annesinin psikolojik takıntılı biri malesef hamileliğim belli değilken arayıp sordular dedim Dr a git ama bence yok 2ay uzun bi süre olmasan anlarsın demiştim ve tüpleri de bağlı yani dediğim gibi çıktı gebe değil 3çocuğu var kaynanam büyütmüş çocuklarını hala daha istiyor eşime öğrendiğimde söylemeyelim kimseye dedim kızım heyecandan kaynanama demiş dedim anne yeni kimseye söyleme gidip herkese söyledi inşallah ablan takıntı etmez demiştim eşime yok ya falan dedi ama eğer takıntı ettiyse çekecekleri var benden sakin dururum ama tepem attı mı iyi olmaz çok dengesizler malesef
Üzüldüm böyle insanlar ile muhatap olmana. Uzak dur bence keşke eşin hemen söylemeseydi.. Biz hemen söylemedik hatta cok yakinlarimin dışında kimsenin haberi yok arkadaşlarımin dahi olsa.. Daha önce o hatayi yaptım 2 kez düşük yaptım.. Sonrasinda bebek nasıl diye aradiklarinda düştüğünü soyledigim zaman bide teselli ederlerdi.. Aman aman uzak olsunlar Rabbim kem gözlerden sakınsın inşallah kalbi güzel olan herkesi kalbi kararanlardan.. Ayetel kürsü Nas Felak sürekli oku onlari gördüğünde fln karnına koy elini.

Çok heyecanlıyım 😍 keseyi görsem belki icim biraz rahat etcek ama 😊 eşimi de zor tutuyorum görmeden söylemeyelim diye
Bacım kese görüyorsun bu sefer bi de kalbini duyalım diyorsun. Kalbi duyuyorsun hele bekleyelim biraz riskli dönem geçsin diyorsun. Böyle böyle insan hamile olduğu fikrinden de uzaklaşıyor.
Dün e nabıza girmiştim son kontrollerine bakayim dedim doktor ikiz gebelik yazmış tanı kısmına. Ben ikizlere hamileyim ya dedim bi anda dank etti. Onu orda görmesem hele diğerini de görelim, hele biraz büyüsün, hele 12 hafta geçsin, hele ikili tarama hele detaylı ultrason derken çocuklar doğacaktı 🤣

Bacım kese görüyorsun bu sefer bi de kalbini duyalım diyorsun. Kalbi duyuyorsun hele bekleyelim biraz riskli dönem geçsin diyorsun. Böyle böyle insan hamile olduğu fikrinden de uzaklaşıyor.
Dün e nabıza girmiştim son kontrollerine bakayim dedim doktor ikiz gebelik yazmış tanı kısmına. Ben ikizlere hamileyim ya dedim bi anda dank etti. Onu orda görmesem hele diğerini de görelim, hele biraz büyüsün, hele 12 hafta geçsin, hele ikili tarama hele detaylı ultrason derken çocuklar doğacaktı 🤣
Ay sende haklsn valla ya ben de hala inanamıyorum 😁

Merhaba kızlar, Sat a göre 4+4 hamileyim. Rabbim hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Olmayanlara da tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin.:KK200: En son 3 kere 2 gün arayla beta verdim 91, 235 ve 2 gün önce 607 idi. bugün tekrar vericem doktor artışı takip et şu an kese göremeyiz salı günü de beta ver bakalım hesaplar çağırırım seni ona göre dedi kese için. Progestan verdi kanamam ya da başka bir sıkıntım yok ama 39yaşındayım ilk gebeliğim düşük riskine karşı koruyucudur dedi günde 1 fitil olarak kullanıyorum. Benim hikayemde böyle kızlar. Haftaya görürüm inşallah keseyi değil mi?

Kızlar günaydın dün gece kahve lekem renk degstrdı kırmızı degıldı ama kahvede degıldı turuncu gıbıydı hemen acıle gıttım dusuk tehlıkem varmıs 😞kese ve bebek ıyı ama aktıf kanaman var dedı ıgne yaptılar ıkı gun sonra tekrar gıdıcem ama cok sukue bebegımin kalbı atıyordu 🤲🏼
Çok geçmiş olsun canım ihtiyaçlar dışında hiç kalkma ayağa atlatıcaksınız inşallah ❤️

Kızlar günaydın dün gece kahve lekem renk degstrdı kırmızı degıldı ama kahvede degıldı turuncu gıbıydı hemen acıle gıttım dusuk tehlıkem varmıs 😞kese ve bebek ıyı ama aktıf kanaman var dedı ıgne yaptılar ıkı gun sonra tekrar gıdıcem ama cok sukue bebegımin kalbı atıyordu 🤲🏼
canım nasılsın nasıl oldun

Canım Allah razı olsun inşallah seninde güzel haberlerini alırız bu ay ve aramızda görürüz seni umarım. Sabah sabah cok pozitif bi yere etiketlendim. Bu kadar emek ile yazılmış bir yorumu iki kelime ile es geçemezdim. Tüm güzel dualar senin olsun gönlündekini 9 ay sonra kucağına alman dileğiyle ♥️🥰😘
Allah razı olsun canımm ❤️ Geçen ay ki regl de eğer hamile kalsaydım 3 ağustos görünüyordu Tahmini doğum ve bu topiğe geldim kimsecikler yoktu, test beni kandırmıştı kendimi hamileyim sanmıştım ve kırmızı kartı yemiştim. Şimdi güncel bat tarihim gelmezse tahmini doğum tarihi yine 31 ağustos gösteriyo 😁 inşallah sonundan da olsa katılabilirim sizee

Benim de 4+4 görünüyor sat a göre haftaya mı gitmeliyim canım
Haftaya git kuzum hatta şöyle pazartesi salı değilde cuma git bana pazartesi gel dedi bn riske atmayım dedim cuma gittim ultrason cihazını koyar koymaz hemen belli oldu dış gebelik riskinin olmadığını söyledi çünkü kese önemli ama kesenin nereye yerleştiği de önemli

Allah razı olsun canımm ❤️ Geçen ay ki regl de eğer hamile kalsaydım 3 ağustos görünüyordu Tahmini doğum ve bu topiğe geldim kimsecikler yoktu, test beni kandırmıştı kendimi hamileyim sanmıştım ve kırmızı kartı yemiştim. Şimdi güncel bat tarihim gelmezse tahmini doğum tarihi yine 31 ağustos gösteriyo 😁 inşallah sonundan da olsa katılabilirim sizee
Ayy hadi inşallah 😍 belkide nasip olacak desene ♥️🤲🤲

X