2020 Şubat Anneleri

Uyumadan once yogurda katip yemistim ama musli tarzinda olanini yulaf kuru incir kuru kayisi findik karisimlisini gece altimdaki carsaf bile sut olmustu atletimin buyuk bolumu sirilsiklamdi
İyi fikir yoğurt yulaf yiyordum biraz yeme alışkanlığımı düzeltmem lazım kuru incir kayısı doğrayıp karıştırayım birde maşallah sana bügün bende yüz üstü yatmasını severim azcık yatayım dedim ama ağrımış memişler ama her zaman dolmuyo sağa solada yatamıyorum fazla sırt üstü anca süt dolsun diye

Anne yani besigimiz sol tarafima denk geldigi icin hep soluma donuk yatiyorum ben

Kızlar normalde sütüm azdı bugün biraz emzirip mama verecektim ama ben emzirdikten sonra gazını çıkarırken kustu yemek kaşığı kadar sonra yine emzirim dedim emdi gazını çıkarırken yine kustu peynir gibi sonra bayağı ağladı sancısı mı vardı acaba uyuyakaldı şimdi ki az önce uyanmıştı sizce bir terslik mi var yoksa sütüm yetiyor mu bu arada tek meme verdim 20 dk emdi

Emdikce belki artik sutun cogalmistir

Kızlar eşim bugün defneyi kucağıma verirken aaa onun ağzı niye beyaz dedim. Eşimde merak ediyordum farkedip farketmeyeceğini dedi. ağzında küçük beyazlık var. Alt kısımda. Bir kaç gündür memeyi ısırmaya başladı diş çıkarıyor olmasın diye annemle konuştuk şimdi annem nazar değecek korkusuyla yok canım ne dişi diyor bende ihtimal vermek istemiyorum ama sürekli eli ağzında ha gayret kaka yapıyor ağzı köpürüyor. Memeyi de niye ısırıyor demekki çenesi kuvvetlendi diye düşünürken parçaları birleştirdik bugün.

Cikariyorda olabilir

Kızlar niyeti bozdum kızın saçlarını kazıyacağım sürekli boynu terliyor .kaloriferler kapanmadan yapıyım diyorum .denizin saçını çok kazımıştık.

Uyumadan once yogurda katip yemistim ama musli tarzinda olanini yulaf kuru incir kuru kayisi findik karisimlisini gece altimdaki carsaf bile sut olmustu atletimin buyuk bolumu sirilsiklamdi
Bende deneyim o zaman sanki az gibi geliyor sütüm bebiş sömürüyor resmen

gün içinde yulaf lapasından şekersiz tatlı yapıp yiyorm bende, Senin msjını görür görmez yaptım yine ama şimdi de senin tarifi yapayım yatak döşeğin ıslanmasın geçtim, göğsğmle mücadele etmeyecek kadar çoğalıp oğluma yetsin benden mutlusu olmaz, çok teşekkürler paylaşımın için Muhtemelen sütün yetmiş çok ama çok sevindim, inşallah artarak devam eder ama Daha önceden de konuşmuştuk benim de sütüm yetmiyor kuzuya. Pembe Bal10cuk demişti sanırım mochi diye bir pompa var. Dün aldım ben de. Heyecanla koydum göğsüme sadece birkaç damla püskürtme gibi oldu sadece. Boşuna mı aldım acaba diye düşündüm açıkçası. Bugün Selim emerken diğer tarafa taktım ve bakmadım bile moralim bozulmasın diye. Bi çıkardım 25 cc olmuş. Sonra emdiği tarafa taktım bi 10 cc de ordan gelmiş. Çok değil ama Dünyalar benim oldu. 10 gün sonu da yine yazarım çoğalıp çoğalmadığını. İnşallah gerek kalmaz ama ne de Ona göre fikir sahibi olursun sen de
Bazı bebeKlerin doğuştan çıkabiliyor dişleri, eğer sizinki de çıkma yolundaysa ağrısız acısız çıksın inşallah

Benim ilk kızın 3.ayda ikinci,4 ayda bakalım bu kaçıncı ayda çıkacak maşallah size

Ya bebeğim 37 gunluk Meme yi 2 saate bir 3 ve 6 dakika arası tutuyor öyle olam varmı aranızda lütfen yardım edin delirecem

Benim ilk kızın 3.ayda ikinci,4 ayda bakalım bu kaçıncı ayda çıkacak maşallah size
aaa benim kızımda hep elini yiyiyo bu ara bide 3. Ay atağı yaşıyoruz d3 değiştirdim omu yan etki yaptı diyodum ama dişte olabilir mi ki ben şok şuan

Bişey sorucam kızlar bizim emme sülerimiz hep az oldu yani şöyle emiyo emme sırasınsa gaz geliyo bırakıyo bugün gazını çıkarıp tekrar emzirdim yine kıvrandı çıkardım biraz sonra yine verdim vermek mi gerekiyo gazı çıkarıp böylemi devam etmeliyim 2 memeyide verdim inşalllah uyur bugün doğru düzgün uyumadı 2 gündür çok huysuz sütüm mü yetmiyo acaba bu durum normal mi bi kaç dak sonra gaz sancısı oluyo
D3 vitamini bitmek üzereydi asm hemşireye ne önerirsiniz dedim ocean d3 400 lük önerdi araştırdım keşke baştan kullansaydım içeriği çok temiz sağlık ocağının verdiği iyi değilmiş nasıl pişmanım herşeye dikkat eden ben bunu nasıl atladım kaç gündür kendimi yedim bitirdim
Gaz sancısı yaptı gibi ama alışma süreci yada 3. Ay atağı diyorum diş falan konuşulmuş oda olabilir tabi

Kızlar bebeğinizi reflü yatağı haricinde nasıl yatırıyorsunuz ? Altına yastık koyuyor musunuz baş kısmı yüksekte olsun diye ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…