2020 Şubat Anneleri

Bizim kız biberonu reddediyor şaka gibi evden çıkınca annem dolaptan süt çıkarıyor içmiyormuş öğürüyormuş. Sütler boşa gitti
Bizimkisi de öyle yaaa işe başlayınca napacağız bilmiyorum kaşıkla da işitilmez Ki

Bizimkisi de öyle yaaa işe başlayınca napacağız bilmiyorum kaşıkla da işitilmez Ki
Bugün iş yerine evrak gönderdim beni ayırın diye 28 nisanda başlayacak ücretsiz iznim. Annem bugün kaşıkla da denemiş almamış. Denizde almamıştı. Senin bebeğine kim bakacak ?

Bugün iş yerine evrak gönderdim beni ayırın diye 28 nisanda başlayacak ücretsiz iznim. Annem bugün kaşıkla da denemiş almamış. Denizde almamıştı. Senin bebeğine kim bakacak ?
Şuan o kadar karışık ki anlatamam
Kayınvalidemin hayvanları var yaz bitince satacaktı
Bende normalde rapor yıllık izin vs uzatacaktım ondan dolayı
Annem gelemez küçük kardeşim var
Eşimin anneannesi bakacak büyük ihtimal
Eşim de evde zaten gündüzleri onunla idare ederler ben işe başlarsam
Bakıcı bulunmaz şu durumda zaten bence

Benim görev yerim Erzurum olsaydı çalışırdım şimdi. Bomboştu adliye . Eşimin iş yerine çok yakın . Bakıcıya vereceğimi anneme verirdim. Sonuçta akşama kadar çocuklarla ev işiyle uğraşacaktı gönlünü hoş etmek lazım.

Anneanne dinç o zaman bebeğe bakabileceğine göre. Benim kv’ninde hayvanları var Hemde baya çok ve büyük. kendisi de bacağından rahatsız istese de bebeğe bakamaz. Annemi şimdiden tavlamaya çalışıyorum çocukları çok sever ve çok Gülen biri ,sabırlı ayrıca o yüzden ona bırakırım rahatlıkla. tek meşguliyeti telefonuyla çok uğraşması devamlı haber okuyor yada kardeşlerini arıyor. Akıllı telefon almayacaktım

Ahhhh keşke benimde annem bakabilse çok isterdim gözüm arkada kalmazdı kesinlikle
Kayınvalideme bile bıraksam ister istemez kalır yani
Çok üzülüyorum

Benim gibi hala adet olmayan var mı yaaa ne zaman olacağız acaba
Olsak da kafamız rahat olsa
Bende olmadım hiç olmakta istemiyorum ama böyle de çok riskli bebiş olsun diye yıllarca uğraştık şimdi bi tane oldu olmaz diye düşünüp kazaya kurban gitmek istemiyorum

Bugün doktora gittik ayrıca hastane boş sayılırdı 1 saat içinde hallettik işlerimizi kalça ultrasonu çekildi doktor muayene etti sağlığı iyimiş Allaha şükür şu korona belası bitse de bebişlerle dışarı çıksak bugün çok mutluydu dışarda etrafı izledi sürekli

1 seneyi gozden cikar derim yada 6 ay
olmamak da kötü, sürekli emin olsam da hamilelik şüphesi giriyordu içime. sinir bozucu ya
Tabi suan korkuyorum allahim esirgesin yani isteyene versin bana deil

Ya tabi bende olmak istemiyorum benim acayip ağrılı geçiyordu. Evlenince geçer dediler geçmedi çocuk olunca geçer dediler bakalım nolacak ama böyle de hep şüphe oluyor işte. Allah olmayanlara isteyenlere versin 3-4 sene sonra düşünüyoruz kısmet olursa
Aramizdan kazayla hamile kalanlar olmaz insaAllahh buna bende dahill Allahimm
Aminnnnnnnn hem bizim için zor Hem bebişlerimiz için

Bizim kız biberonu reddediyor şaka gibi evden çıkınca annem dolaptan süt çıkarıyor içmiyormuş öğürüyormuş. Sütler boşa gitti
Ben de biberona alışıp memeyi bırakmasın diye mamayı eds ile verdim şimdi benimki de biberon tutmuyor virüs geçipte gezmeler başlayınca zorlanıcaz

Ben de biberona alışıp memeyi bırakmasın diye mamayı eds ile verdim şimdi benimki de biberon tutmuyor virüs geçipte gezmeler başlayınca zorlanıcaz
Aynen yA bende onu düşünüyorum dışarı gittiğimizde ne yapacağız

Kızlar ben doğum yapalı 48 gün oldu hala kanamam geliyor arada. Yani hergün değil ama 2 3 günde bir geliyo. Sizlerin ne zaman kesilmişti ?

Doktorunu bilgilendir canim. Asm deki hemsire 40 gun normal ama fazlasi degil demisti bana
Burada sanki bi arkadaş 50 60 günde sürebilir bazen yazmıştı ben mi yanlış hatırlıyorum acaba yarın bi yazıcam doktoruma sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…