2020 Şubat Anneleri

Off su kaka olayi bizede dert bizim bugun 5. Gunumuz yine yapamiyo ikiniyo ikiniyo agliyo sonrada ☹
Ben ilk defa yaşadım bekliyordum gerçi çünkü mama yiyoruz bugün ılık suya sokim diyorum belden aşağı belki işe yarar sen neler yapıyorsun masaj. Yaptım zeytinyağ sürdüm kulak çöpüyle uyardım ama bana mısın demedi
yazık çok ağlıyor kıyamam bizimkide damla mı versem acaba oda ishal yapıyor kilo sorunu var zaten of offfd

Ya işte müdür çok önemli başlat işe zaten idari izin var nolur yani 1 ay da öyle idare etse ama yapmazlar işte

bebeğin büyüyor annesi, sakin ol

Valla ben artik saldim bir sey yapmiyorum cunku fayda etmiyo ve sanirim buyudukce bana benzeyecek bende kabizim oldum olasi o da icinde biriktirip biriktirip yapmaya basladi Allahtan o yapinca macun kivaminda yapiyo ama neden bu kadar zorlaniyo onu anlamiyorum onceden patir patir yapiyodu

Bende öyleyim hep sindirim sıkıntısı vardır bende de

benim azalıyordu gitgide günde 1 taneye dönüşmüştü zaten belki bizim yediklerimizden olabilir bu aralar kayısı tüketmeye çalışacam artık bakalım etki edecek mi

3. ayda deliksiz uyurlar diyolar belki ondandır uyuma süresinin artması bende düzenli ölçüyorum ateşini bana sıcak gelince sen gibi
2 saatte bir emziriyorsan 3. Ay 3 saatte bir emzirmeyi dene kusuyorsa bence doyuyordur

Acillik olduktan sonra 2 saate dikkat ediyodum ama basedemiyorum oyalamak cok zor surekli emmek istiyo. Daha bu sabah deli gibi araniyodu daha emeli 1 saat olmustu ac gibi agliyodu mecbur aldim emzirdim hoopp kustu doydugunu anlamiyo galiba bazende oynuyo emmiyo yuzume bakip guluyo ne yaptigi belli degil bu cocugun yedirdi bana iyice kafayi kaldi ki 3 saat hayatta bekletemem aslinda buyudu beklemesi gerek ama oyalanmiyo ki cook zor bir bebek ya

Bende meme bağımlısı olduğunu düşünüyorum aç olmasada emmek istiyor emzik de almıyor Allah kolaylık versin

Canım şu anda emzirenlere de idari izin verdiler onu kullanma şansın yokmu devlet memurusun sende bildiğim kadarıyla
Ben de öğretmenim, ptesi günü iznim bitti. Normalde başlamayı düşünmüyorum ama okul açık olmadığı için göreve başladım. Müdür bey bi görev olursa size de gelebilir haberiniz olsun dedi ama bu durum devam ederken evden çıkacağımız bir görev vermezler diye düşünmüştüm. Emzirenlerin idari izinli olduğunu bilmiyordum sevindim
Ya gerçekten insan halinden anlayan yöneticiyle çalışmak çok önemli. He diyince gidilecek yerde değilsin ki
Bende meme bağımlısı olduğunu düşünüyorum aç olmasada emmek istiyor emzik de almıyor Allah kolaylık versin
Dün 4. Emziği aldım sakız gibi çiğniyor emmiyor hatta biz de acaba kuzu doğru düzgün ememediği için mi meme mücadelesi veriyor acaba dedik. Çünkü memeyi bıraktığında sıkınca gelmeye devam ediyor süt

Amin amin biran once ek gidaya gecelim istiyorum farkli tatlar denesin yesin sadece bana bagimli kalmasin o zaman bir nebze daha rahatlayacagim
Ben de sütüm yetiyo mu çok mu mama veriyorum göğüs savaşları derken çok bunaldım bir an önce ek gıda dönemine ışınlanmak istiyorum ama bazen bebekler ek gıdayı da reddediyorinşallah bizimkiler yiyenlerden olur

Buyudukce baska kacislari yok 1 reddeder 2 reddeder 3.de yerler okula gidene kadar meme emcek degiller yaa gerci ben benim oglumdan bu performansi bekliyorum

Canım genelge bu en alt satırda daha önce idari izinli sayılanlar bidahaki genelgeye kadar idari izinli sayılır diyor onun genelgesini bulamadım ama internetten emzirenler idari izin yazınca çıkıyo ordan bak ona göre idari izinliyiz olurda müdürün çağırır fln ona gösterirsin

Eklentiler

• A9C893C9-ACA7-4869-8063-4A913E38DA6E.png
    382,2 KB · Görüntüleme: 25
Buyudukce baska kacislari yok 1 reddeder 2 reddeder 3.de yerler okula gidene kadar meme emcek degiller yaa gerci ben benim oglumdan bu performansi bekliyorum
Haha çok güldüm düşünsene teneffüste süt arası verdiklerini
Yaa çok sağol müdürüm anlayışlı biri genel olarak ama ne olur ne olmazbulurum o yazıyı da

Evet teyzesi buyuyo gercektende
Siz ne durumdasiniz Mete nasil Begum nasil ?
iyiyiz canım eve tıkılıp kalmak dışında:
bugün 2. ay aşılarını olduk. 5900 gr 60 cm olmuşuz. bir sıkıntı yok. haftaya randevu alıp kalça usg için götürücem.

onun dışında günlerim yoğun geçiyor. bazen tuvalete gidemiyorum eşim evde olmasına rağmen yani.
gündüz sürekli Meteyi uyutmakla geçiyor zamanım. uyuduğu da en fazla yarım saat o da nadir. uyumasın diyorum ama onda da bir süre sonra uyut beni diye öyle ağlıyorki. ama uykusunu ben ayağımda sallarken tamamlıyor resmen. tam yerine koyucam uyanıyor böyle yorucu bir döngüdeyiz sürekli.

kızımla hiç ilgilenemiyorum hep babası ilgileniyo. bugün yeni bir oyun almıştık o geldi daha bir el oynayamadım onunla. kaç gecedir sen uyut diyor Mete sağolsun olmuyor. meme durumu olmasa Meteyi babasına satıcam da olmuyo işte

neyse bu günümüze şükür tabii. geçse şu bela da rahatlasak diye bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…