2020 Şubat Anneleri

iyiyiz canım eve tıkılıp kalmak dışında:
bugün 2. ay aşılarını olduk. 5900 gr 60 cm olmuşuz. bir sıkıntı yok. haftaya randevu alıp kalça usg için götürücem.

onun dışında günlerim yoğun geçiyor. bazen tuvalete gidemiyorum eşim evde olmasına rağmen yani.
gündüz sürekli Meteyi uyutmakla geçiyor zamanım. uyuduğu da en fazla yarım saat o da nadir. uyumasın diyorum ama onda da bir süre sonra uyut beni diye öyle ağlıyorki. ama uykusunu ben ayağımda sallarken tamamlıyor resmen. tam yerine koyucam uyanıyor 😀 böyle yorucu bir döngüdeyiz sürekli.

kızımla hiç ilgilenemiyorum hep babası ilgileniyo. bugün yeni bir oyun almıştık o geldi daha bir el oynayamadım onunla. kaç gecedir sen uyut diyor Mete sağolsun olmuyor. meme durumu olmasa Meteyi babasına satıcam da olmuyo işte 😀

neyse bu günümüze şükür tabii. geçse şu bela da rahatlasak diye bekliyorum.
MasaAllah kuzuya yaa o da tosuncuk olmus 😍

Yarın doktor kontrolüne gideceğiz 57 günlük olmuş olacak bebiş normalde 40 günlükken gidecektik ama corona belasına korkup gitmedik kalça usg si de yapılacak daha fazla dayanamadım gidelim çıksın aradan ilerde belki daha sıkıntılı olur hiç gidemeyiz diye düşündüm inşallah sıkıntısız geçer🙏🙏 kilosu ve boyunu da çok merak ediyorum evde tarttım ama nekadar doğru yarın görücez🙈🙈

Kizlar kizima oyun halisi alicam da trendyoldan varmi onerileriniz piyanolu begendim ama ucuzdu acaba kotu kötümu diye dusundm 135 yaziyordu
Piyanolu almıştık biz fisher price olabilir şimdi hatırlamıyorum iade ettik küçüktü. tiny love aldık 2018 ‘de 270 lira vermiştik Memnunum ama üzerindeki çubukları biraz yere yakın bulabilirsin. İki modu var bir otomatik şarkı söylüyor birde çocuk dokundukça harekete geçiyor tekmeleme gibi bir özelliği yok. Hışırtı çıkaran şeyler var. Defne içine koyunca seyretmeye başladı tabi abimiz hiç rahat vermiyor orası ayrı 😂

Eklentiler

• 8212CE76-1843-43A8-A30F-EB2ECDE21E97.jpeg
    8212CE76-1843-43A8-A30F-EB2ECDE21E97.jpeg
    133,9 KB · Görüntüleme: 36
Ya kızlar bu bebişlerin uykuları ne zamn düzene girecek 🙈 biz resmen geceyi gündüzü karıştırdık. Dün gece 6 ydı daha uyumamıştı 😒 sonrada 2ye 3e kadar uyuyo haliyle bende uyuyorum ama geceleri 4den sonra bayılcak gibi oluyorum ayakta uyuyorum resmen 😔 gündüzde o saatte uyanınca geriye gün kalmıyo resmen kahvaltı yap tekrar emzir alt al faln derken akşm oluyo hiç bişey anlamıyorum 😏

5. Gunun sonunda annesinin uzerine fiskirtarak kaka yapan bir Kaan Alp ve kakalida olsa bu duruma cok sevinen bir anne birakiyorum suraya ve herkese iyi geceler diliyoruzz :emir_bebek::KK45:
Gözün aydın canım 🥰 bir kakanın bir gazın insanı nasıl mutlu edebileceğini anne olunca anladım 🙈

Ya kızlar bu bebişlerin uykuları ne zamn düzene girecek 🙈 biz resmen geceyi gündüzü karıştırdık. Dün gece 6 ydı daha uyumamıştı 😒 sonrada 2ye 3e kadar uyuyo haliyle bende uyuyorum ama geceleri 4den sonra bayılcak gibi oluyorum ayakta uyuyorum resmen 😔 gündüzde o saatte uyanınca geriye gün kalmıyo resmen kahvaltı yap tekrar emzir alt al faln derken akşm oluyo hiç bişey anlamıyorum 😏
Gunduz olabildigince uyanik tutmaya calis aksam uzeri uyutmayi dene.

5. Gunun sonunda annesinin uzerine fiskirtarak kaka yapan bir Kaan Alp ve kakalida olsa bu duruma cok sevinen bir anne birakiyorum suraya ve herkese iyi geceler diliyoruzz :emir_bebek::KK45:
Ne mutluuu ☺️☺️ bizde günde bi keze düştü az yapıyo artık eskisi gibi çok doldurmuyoda bezi 🙄 yapıyo bi ohh yaptı diye seviniyorum yani
Şey sorucaktım sana canım ya regl oldun ya sende bende oldum ay sonuna doğru olurum heralde bilmiyorum benden şeffaf sümüksü bi akıntı geliyo yumurtlama akıntısı dicem ama çok odur belki 3 günden fazladır sürüyo normal mi sende oldumu bu 🥴

Ne mutluuu ☺☺ bizde günde bi keze düştü az yapıyo artık eskisi gibi çok doldurmuyoda bezi 🙄 yapıyo bi ohh yaptı diye seviniyorum yani
Şey sorucaktım sana canım ya regl oldun ya sende bende oldum ay sonuna doğru olurum heralde bilmiyorum benden şeffaf sümüksü bi akıntı geliyo yumurtlama akıntısı dicem ama çok odur belki 3 günden fazladır sürüyo normal mi sende oldumu bu 🥴
Akinti bende de var canim

Ayyyy çok sevindim kendi çocuğum yapmış gibi darısı başımıza müdahale sonucunda mi yoksa kendiliğinden mi yaptı 🥰

Ne mutluuu ☺☺ bizde günde bi keze düştü az yapıyo artık eskisi gibi çok doldurmuyoda bezi 🙄 yapıyo bi ohh yaptı diye seviniyorum yani
Akinti bende de var canim
Bende de sulu akıntı var

Çıngırakla oyna onunla canım konuş müzik dinleyin beraber 😅
Çıngırağı denemedim konuşurken keyfi yerindeyse dinliyo o da 10 dk faln sonra yine ağlıyo 🤦‍♀️ Müzik açıp dans ediyoruz o da yoruyo bi yerden sonra 😂 yatırıyorum uyuyo bu sefer ama onunla da alakası yok gibi uyumasa bile gece mutlaka sabahlıyo bu çocuk 🤦‍♀️

Ayyyy çok sevindim kendi çocuğum yapmış gibi darısı başımıza müdahale sonucunda mi yoksa kendiliğinden mi yaptı 🥰
Gece emzirirken kendi yapti canim ama ben gunduz kayisi,kuru dut,kuru uzum karisimi yapip kaynatip onu icmistim sanirim kayisinin gucu 😀 gecenkinde de kayisi yemistim yatmadan once ertesi gun sabah yapmisti. Bundan sonra su kayisiyi duzenli tuketecegim bakalim ne olacak :confused:

X