2020 Şubat Anneleri

Kızlar bebislerinize kundak yapiyomusunuz yapıyorsanız neyle benimkinin elleri kolları çok hareketli uyuyana kadar çok kipirdiyor irkiliyor kundak yapıyorum ama içinde durmuyor 🤦🏻‍♀️ muslinle yapıyorum ben
Bır suru kundak var internette ama maşallah 250tl falan genelde uzun süre kullanılıyorlar sanırım
Siz napiyosunuz?
Aslinda kundak yapmak kalca cikikligina sebebiyet veriyor. Bebeklerin bacaklari kalcadan yanlara dogru durur kundakla o yana dogru duran bacaklar dumduz olur ve kalcadan kemigin cikmasina neden olabilirmis bu konuda cok dr videosu izlemistim. Ben kundak yapacagim zaman sadece kollarini sariyorum ince bir battaniyeyle bacak kismini bol birakiyorum. Benim oglumda sevmiyo cok sıkılıyo ama uykusu varsa 1 2 aglamadan sonra sesini cikarmiyo ve daha cabuk uyuyo.

Disari cikamiyorsak balkonda gunesleniriz bizde canim 🐥 hava mis yaa bu havada simdi sahilde yuruyus yapmak vardi 🤨

Eklentiler

• Screenshot_20200414-171653677_1.jpg
    Screenshot_20200414-171653677_1.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 46
Kizlar bebisleri kac gunde bir yikiyorsunuz ?
Önceden hergün yıkıyordum şimdi bi gün yıkıyorsam bi gün yıkamıyorum😉
Kızlar bebislerinize kundak yapiyomusunuz yapıyorsanız neyle benimkinin elleri kolları çok hareketli uyuyana kadar çok kipirdiyor irkiliyor kundak yapıyorum ama içinde durmuyor 🤦🏻‍♀️ muslinle yapıyorum ben
Bır suru kundak var internette ama maşallah 250tl falan genelde uzun süre kullanılıyorlar sanırım
Siz napiyosunuz?
ben heyecanla aldım kundaktan ams durmadı😞 o kollar ille serbest olacak o yüzden kullanamadık
Disari cikamiyorsak balkonda gunesleniriz bizde canim 🐥 hava mis yaa bu havada simdi sahilde yuruyus yapmak vardi 🤨
Manzara harika😍bizim yerimize de tadını çıkar💕

Benimki iki memeyi 1 saate yakın veriyorum doymuyor üstüne mama veriyorum kilosu geriden geliyor diye sütüm az zaten yinede var çok şükür bunada diyorum 🙏
Bebişin sağlığı iyi olsun da mama meme farketmez☺️☺️
Bir gün yıkayıp bir gün yıkamıyorum ben
Siz napiyosunuz?
Hiç kundak yapmadık biz uyurken çok elini kolunu oynatmıyo uyanırken çok kıpırdanıyo oda olsun okadar🙈🙈

vala hastalancak diye korkumdan 3 4 gunde yikiyorum abisinin sayesinde 2.gribide oldu kızım🙄 yikayasim felan gelmiyor
Siz napiyosunuz?
Kundak yapmadan uyutursam 10 dk uyuyo ve sonra 2 saat uyumus gibi kalkiyor ama kundak yapinca 1 saat bari uyuyo tabi oda uykusu varsa ben ogluma aldigim kundaklar bebe pazeni diye bir kumasdan kaymiyor kizima aldiklarim penye gibi yumusak onlara kundak yapinca hemen cikariyo ve uyumuyor

Bebişin sağlığı iyi olsun da mama meme farketmez☺☺

Hiç kundak yapmadık biz uyurken çok elini kolunu oynatmıyo uyanırken çok kıpırdanıyo oda olsun okadar🙈🙈
Masallah canim o zaman en iyisi vala aslinda ama bizimkiler eli kolu durmuyo ve mecburen sariyorum 2 ay daha sarsam sonrasi sardirmaz zaten

Benimki hiç yaptırmadı hep ellerini battaniyenin dışından çıkarıyo
Aslinda kundak yapmak kalca cikikligina sebebiyet veriyor. Bebeklerin bacaklari kalcadan yanlara dogru durur kundakla o yana dogru duran bacaklar dumduz olur ve kalcadan kemigin cikmasina neden olabilirmis bu konuda cok dr videosu izlemistim. Ben kundak yapacagim zaman sadece kollarini sariyorum ince bir battaniyeyle bacak kismini bol birakiyorum. Benim oglumda sevmiyo cok sıkılıyo ama uykusu varsa 1 2 aglamadan sonra sesini cikarmiyo ve daha cabuk uyuyo.
Önceden hergün yıkıyordum şimdi bi gün yıkıyorsam bi gün yıkamıyorum😉

ben heyecanla aldım kundaktan ams durmadı😞 o kollar ille serbest olacak o yüzden kullanamadık

Manzara harika😍bizim yerimize de tadını çıkar💕
Bebişin sağlığı iyi olsun da mama meme farketmez☺☺

vala hastalancak diye korkumdan 3 4 gunde yikiyorum abisinin sayesinde 2.gribide oldu kızım🙄 yikayasim felan gelmiyor

Kundak yapmadan uyutursam 10 dk uyuyo ve sonra 2 saat uyumus gibi kalkiyor ama kundak yapinca 1 saat bari uyuyo tabi oda uykusu varsa ben ogluma aldigim kundaklar bebe pazeni diye bir kumasdan kaymiyor kizima aldiklarim penye gibi yumusak onlara kundak yapinca hemen cikariyo ve uyumuyor
Kundakla çok güzel uyuyorlar tabi kundagin icind dururlarsa 😂 muslinle yapıyorum bende kundak almayı düşünüyorum uzun süre kullanilanlardan acaba kullanan varmı diye merak ettim

Bizim kızı kundak dahi zapt edemez . Yüzünü ovuşturuyor sürekli ama nasıl. Bez değiştirirken tekmeler havada uçuşuyor giydirirken kendini nasıl kasıyor . Karnımda da çok hareketliydi. Oğlum tam tersi.

Deniz gündüz bana resmen yapışık aynı odada bulunmamız kafi gelmiyor onunla akşama kadar oyun oynamamı istiyor. Kanepeye bile uzanamıyorum. Defne ağlayınca almamı istemiyor oyun halısına koymamı istemiyor o uyuyunca sürekli bağırıyor. Tuvalete gitsem kapıda ağlıyor “menim de cişi yapak” diyor ama oturunca yapmıyor. Bazen bunalıp kaçıyorum ondan kapıma dayanıyor. Eşimde pinpon topu ile raket almış kızdım oyuncak alınmayacak üstelik iki kişinin oynayacağı oyuncaklar hiç alınmayacak dedim bana yapışıyor çocuk. 2017 ocağına kadar bambaşka bir hayatım vardı her sabah süslenip işe giderdim . 2017’nin şubatında denize hamile olduğumu öğrendim ve aynalara küstüm. Eşim akşam pijaman sökülmüş dedi. O benim artık üniformam dedim 🤣 yaşları yakın iki çocuk gerçekten zor oluyor annem olduğu halde zorlanıyorum ama kuzularımı çok seviyorum şikayetim onların varlıklarına değil onlara yetemiyor olmaktan 😞

Birde iş yeriyle uğraşıyorum yok mal beyanı doldurmamışım yok ücretsiz izin için adliyeye gidip onlara tebliğ tebellüğ belgesi gönderecekmişim. O şekilde izne ayrılabilirmişim. Yok maaşın bir kısmını iade edecekmişim. Bir ton angarya. Bir arkadaşım istifa edecek onunda iki çocuğu var çocuklar rezil oluyor diyor. Bende düşünmüyor değilim annem gönülsüz istifa etmeme. çocuklara bakacak galiba istifa lafını duyunca 🤪

Birde iş yeriyle uğraşıyorum yok mal beyanı doldurmamışım yok ücretsiz izin için adliyeye gidip onlara tebliğ tebellüğ belgesi gönderecekmişim. O şekilde izne ayrılabilirmişim. Yok maaşın bir kısmını iade edecekmişim. Bir ton angarya. Bir arkadaşım istifa edecek onunda iki çocuğu var çocuklar rezil oluyor diyor. Bende düşünmüyor değilim annem gönülsüz istifa etmeme. çocuklara bakacak galiba istifa lafını duyunca 🤪
Ah bu iş yerleri fena yoruyor insanı..
Benimde iznim bitmek üzere ücretsiz izin verirler inşallah raporu filan geçtim artık yani
Eşim gidip bende konuşacağım diyor fena sinirli ☺️ benim kızıma virüs bulaşırsa sorumluluğunu alıyor musunuz diyeceğim diyor
Korkuyorum korkuyorum korkuyorum

Kızlar 4 saat sonunda az çiş yapması normal mi genelde 2 saatte bir değiştiriyorum uyuduğu için mi okadar az yapmış acaba :KK43: Enfeksiyon olmasından korkuyorum

Canım şu anda emzirenlere de idari izin verdiler onu kullanma şansın yokmu devlet memurusun sende bildiğim kadarıyla

Ah bu iş yerleri fena yoruyor insanı..
Benimde iznim bitmek üzere ücretsiz izin verirler inşallah raporu filan geçtim artık yani
Eşim gidip bende konuşacağım diyor fena sinirli ☺ benim kızıma virüs bulaşırsa sorumluluğunu alıyor musunuz diyeceğim diyor
Korkuyorum korkuyorum korkuyorum
Benim ücretsiz izin için onayım çıktı 28 nisandan sonra ayrılacağım inş. Özel bir kurum mu ücretsiz izin vermeme ihtimalleri mi var. İnş verirler de uğraştırmazlar sizi.
Canım şu anda emzirenlere de idari izin verdiler onu kullanma şansın yokmu devlet memurusun sende bildiğim kadarıyla
Görev yerim Ankara’da ben Erzurum’dayım müdür başlayış ayrılış yapman lazım diyor gitmem gerekiyormuş illa beni görecek gıcığın teki çok kuralcı eşimde istediği zaman seni göreve çağırabiliyor genelge de öyle yazıyor biz zaten ayrılacaktık hiç girmeyelim bu işe iyi niyetli olsa idari izinlisin derdi diyor.

X