2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bzimki yara gbiydi o iyileştirdi canım. Benim göğsümün ucuda cok yara gene o iyi geliyor yakmamıştır brdaha dene bence elini sürdüğün için belki o ara acımıştır
Bende pişik olmadan öncede hep sürüyordum karnına yine poposuna rahat kaka yapıyor diye pişik olduğundan beri yağ sürdüğümde ağladı hep. Kantaron biraz iyi geldi ama

Onları hep kestim canım yemiyorum artık. Doktor söylemedi ağzı beyaz olunca öyle sandım ama pazartesi aşısı var ağzını göstereyim pamukçuk derse ilaç kullanacam artık

Evet canım böyle yanık gibi oldu pişiği zeytinyağ sürdüğümde ağladı hep Kızarıklık hiç geçmedi. Kantaron sürdüm onda da ağladı ama biraz kızarıklığı geçirdi ama dediğin gibi oda yaktı sanırım.
_seastar_ tavsiye etmişti hametan ve trosyd karıştır diye onu iki kez sürdüm bugün hiç ağlamadı altını açtığımda iyi geldi galiba. Geçmezse onu da denerim canım çok uzun sürdü pişiği
Eğer memnunsan hiç değiştirme bence. Başkasına iyi gelen bez senin bebişte iyi olmayabilir alıştığını kullan. Bizde sleepyden sonra pampers bağladık mahvetti çocuğumu. Doğumda hastanemiz molfix pure and soft hediye etmişti dokusu çok iyi geldi şimdi ondan kullanıyorum oda yumuşacık

Ne bileyim ya valla moralim bozuldu uyandi mama verdim hemen hic emzirmedm bile 6da sagicam tekar bakiyim ne kdr cikcak. Emerken de ses geliyo aslinda takip ediyorum ama
Miktarına çok takılma canım psikolojik olarak etkilerain kendini
Bir yerde okumuştum süt sağarken ne kadar süt geliyor diye bakmak bile etkiliyormuş
Kızlar aşırı halsiz iştahsızım kendimi zor kaldırıyorm yerimden bebekte durmuyor cok yorgunumnapmalı vitamin falan mı içiyorsnz sizler nasılsınız
Bende halsizkeşmiştim gözümü açamıyordum canım şimdi multivitamine ve d vitaminine tekrar başladım ve faydasını gördüm
Kizlar eczaneden nurse harveys damla aldim sabah oglen aksam 10ar damla yazmis kullananlar bu sekilde mi kullaniyo
Ben sabah akşam aynı satte 5 damla veriyorum o da yeterli oluyor

Kızlar bebeğin alması gereken anne sütü ml olarak kaç olmalı nasıl bilicez ortalama bişey varmı?

Kızlar aşırı halsiz iştahsızım kendimi zor kaldırıyorm yerimden bebekte durmuyor cok yorgunumnapmalı vitamin falan mı içiyorsnz sizler nasılsınız
sen şu dönemde eğer takviye almıyorsan ileriye doğru daha kötü hissedersin. saç dökülmen olabilir birde. bir an önce takviyeye başla derim.bir önceki sayfada paylaştım benim kullandıklarımı

Aynı şekilde buraya bakmadan edemiyorum Sizleri seviyorum

Emzirirken ne ara sağıyorsn canm emzirip kalanımı sağıyorsn

Olabilir yCok yıprandm
mochi ile emzirirken diğer göğüse takıyorum. tek göğüsle doyuyor benim oğlan. bugünden itibaren elektrkliyi kullanmaya başladım. sabah ve gece emme sonrası toplam 20dk sağım yapacağım.

Ay nasıl gözü varmış onunda kem gözlerden sakınalım memişleri
Ahahah çok iyi yaaaa mitoz bölünme hiç aklıma gelmemişti tuttum bunu peki beyaz tenli misin

Değer mi ya ben doğdu doğalı ne var ne yok Her şeyi söylüyorum sorana . Zaten resmi herkes de napiyim istiyorlar ☹
Valla değiyor ben haftalarca sütsüz kaldım memeyi bir kaç kişi görmüştü sonra kesildi. Foto isteyene ben de atıyorum canım ona engel biraz zor

Hadi ya öyle miymiş peki siz şu an biberon mu kullanıyorsunuz
Evet canım biberon kullanıyorum
Sleepy Yenidoğanlar güzel ama 3 numaradan sonrası tırtacayip bir koku var gibi ben bebeğin durumuna göre canbebeye geçicem şuan elimde hala 2 numara stoğum var 3 paket sleepyher dk değiştirip duruyorum
Bende 2 numara kullanıyorum şu an ama sıkmaya başladı biraz 3 numaraya geçeceğim artık 160’lı almıştım inşallah o da iyi gelir
Sleppy 2 numara bize de küçük geliyor artık 3 numaraya geçeceğim ama o da büyük olur mu bilmiyorum denemedim henüz

Canim ben emzirmesemde mutlaka sagiyorum ve birazda olsa biberonla veriyorum sut hormonunun ozellikle geceleri fazla salgilandigini duymustum

Kızlar ben sanırım adet oldum oysa lohusaligim yeni bitti hemen olan varmı ben gibi
Ben oldum cnm 47.gunde olmustum

Ay kizlar cocuk uyurken sut sagayim dedm resmen 10 ml bile çıkmadı bibsaat olmuyo emzireli ama az degil mi yaa dun sagdigimda gece emzormedn sonra 100 ml cikmisti cok moralim bozuldu valla
Canim tek bir sagmaya bakipta takilma fazla emmistir o an cok sut dolmamistir sut uretimi hep standart olmazmis caninj sikma hic

Bizim ki de geride bu resimdeki kadar bag kısmı önde degil ama dil ucu bu şekilde

Aynen cak cuk diye emiyo zor oluyo

Ben onun yerinde olsam bende emmekten hoşlanmam inan ki

Ya benimkide hep cakur cukur emiyo ama ben bilerek yapiyo saniyordum ama doktor soylerdi heralde beninki dilini disari cikartabiliyo birde cok seste yapiyo durduk yere diliyle de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…