2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ay kizlar cocuk uyurken sut sagayim dedm resmen 10 ml bile çıkmadı bibsaat olmuyo emzireli ama az degil mi yaa dun sagdigimda gece emzormedn sonra 100 ml cikmisti cok moralim bozuldu valla

Benim kızda da var hatta ilk iki haftasında fark ettim dilini dışarı itince ortası geriye gidiyor .eşime de dedim saçmalama demişti. Babannemin dili böyle bağlı dili dışarıya çıkmıyor dedim olurmu dediydi 😂😂demek çak cuk emmesinin Sebebi bu . Bendede var ama geride baya
Bizim ki de geride bu resimdeki kadar bag kısmı önde degil ama dil ucu bu şekilde

Aynen cak cuk diye emiyo zor oluyo

Ben onun yerinde olsam bende emmekten hoşlanmam inan ki 🙈

Kızlar eşim covid testim pozitif çıktı zaten belirtiler de vardı. Bebişim bugün çok halsiz ateşi yükselme eğiliminde covid mi oldu acaba offffffffffff
Geçmiş olsun bebekler de hasta olanı hiç duymadım üç dört yaşlarda anne hasta olup iki gün ateşi olanı duydum başka bir belirti olmadan atlattılar

Ay kizlar cocuk uyurken sut sagayim dedm resmen 10 ml bile çıkmadı bibsaat olmuyo emzireli ama az degil mi yaa dun sagdigimda gece emzormedn sonra 100 ml cikmisti cok moralim bozuldu valla
Takma kafaya bizdede saati saatini tutmuyor çok yemiştir ona göre o uyuduğunda vucudün ihtiyacı kadar sütü toplar İnşAllh

Kızlar eşim covid testim pozitif çıktı zaten belirtiler de vardı. Bebişim bugün çok halsiz ateşi yükselme eğiliminde covid mi oldu acaba offffffffffff
Çok geçmiş olsun canım inşallah hafif atlatırsınız ateş düşürücüyle kontrol altına alırsınız inşallah
Canim bende kanguru alcam ama doktor onermiyorum dedi arada kaldim cogu kisi kullaniyo sorun olsa kullanmazlar nette arastiriyorum hic oyle zarardan falan bahsetmiyo
Bizim doktor hergün ve 1-2 saatten fazla kullanmadıkça problem olmaz dedi canım
Canım sen ona ne bakıyorsun bebeğin iyi emmiştir birde 1 saat olmadan göğüsler hemen dolmuyorki
Dolan varsa da ben bilmiyorum 😁

kızlar daha önce de kullanmıştım ilk çocuğumda. süt üretimine büyük katkı yapıyor bende. zaten yorumlarını okursanız göreceksiniz. aynı zamanda b12 zaten. günde 6tablet alınabiliyor. tadı ve kokusu bira gibi😊mayalı bir takviye. hem süt hem vitamin için dün kullanmaya başladım. sizle de paylaşayım.
bunun harici regenesis vitamin, solgar demir ve d vitamini alıyorum.
Bende aldım bugün elime ulaştı hatta yarım saat önce filan faydasını çoğu kişiden duydumda aldım

Geçmiş olsun bebekler de hasta olanı hiç duymadım üç dört yaşlarda anne hasta olup iki gün ateşi olanı duydum başka bir belirti olmadan atlattılar
Çok geçmiş olsun canım inşallah hafif atlatırsınız ateş düşürücüyle kontrol altına alırsınız inşallah

Bizim doktor hergün ve 1-2 saatten fazla kullanmadıkça problem olmaz dedi canım

Canım sen ona ne bakıyorsun bebeğin iyi emmiştir birde 1 saat olmadan göğüsler hemen dolmuyorki
Ateşi şu an iyi ama halsiz inşallah akşam kötü olmaz. Teşekkürler arkadaşlar

Takma kafaya bizdede saati saatini tutmuyor çok yemiştir ona göre o uyuduğunda vucudün ihtiyacı kadar sütü toplar İnşAllh

Ne bileyim ya valla moralim bozuldu uyandi mama verdim hemen hic emzirmedm bile 6da sagicam tekar bakiyim ne kdr cikcak. Emerken de ses geliyo aslinda takip ediyorum ama

Kızlar aşırı halsiz iştahsızım kendimi zor kaldırıyorm yerimden bebekte durmuyor cok yorgunum😭napmalı vitamin falan mı içiyorsnz sizler nasılsınız

Kızlar aşırı halsiz iştahsızım kendimi zor kaldırıyorm yerimden bebekte durmuyor cok yorgunum😭napmalı vitamin falan mı içiyorsnz sizler nasılsınız
Kanın mı düştü acaba? Son zamanlarda mastit falan derken yorgun düştün sen, bence imom latte al iç emziren anneler için o. Azıcık toparlanırsın.

Ayy kızlar yaa, hepiniz iyice arkadaşım gibi oldunuz, bazen acaba bağıyla diye sizi kullanıcı adınızla düşünüyorum 😂 bebeklerinizin de benim evladımdan inanın hiç farkı yok, siz ağladı diyince benim göğsüm sızlıyor, hepinize kocaman sevgiler gönderiyorum 💖💖💖
Aynı şekilde buraya bakmadan edemiyorum ❤️Sizleri seviyorum
günaydınn
güne süt sağmakla başladım.artık sabah ve akşam sağmayı sıklaştıracağım stok için
Emzirirken ne ara sağıyorsn canm emzirip kalanımı sağıyorsn
Kanın mı düştü acaba? Son zamanlarda mastit falan derken yorgun düştün sen, bence imom latte al iç emziren anneler için o. Azıcık toparlanırsın.
Olabilir y🤦🏻‍♀️Cok yıprandm

kızlar daha önce de kullanmıştım ilk çocuğumda. süt üretimine büyük katkı yapıyor bende. zaten yorumlarını okursanız göreceksiniz. aynı zamanda b12 zaten. günde 6tablet alınabiliyor. tadı ve kokusu bira gibi😊mayalı bir takviye. hem süt hem vitamin için dün kullanmaya başladım. sizle de paylaşayım.
bunun harici regenesis vitamin, solgar demir ve d vitamini alıyorum.
Canjm aldımda nasıl kulanılıyor sen nasıl kullandın kaç adet ?

O zaman dediğin gibi bezden . Ya en iyisi yıkamak zaten sağlıklı olan bebeğinin cildi çok hassasmış canım kantaron yağı da denedin mi
kantaron burda söyledi arkadaşlar sürdüm kızarıklık geçti ama sivilce gibi kabaran yerleri hala aynı. Evet canım çok hassas cildi kusuyor yüzünü siliyorum kızarıyor. Kızımın Anasına benzediği tek şeyi cilt hassaslığı olmuş gerisi aynı Babası. Adam sanki mitoz bölünmüş gibi 😂
Ayyy kesinlikleee süte çok nazar değermiş bütün büyükler öyle diyor
Evet süte gerçekten nazar değiyor ben yaşadım ayy bu çocuk iyi emiyor dedi kv meme reddi yaşadık bide

Kizlar eczaneden nurse harveys damla aldim sabah oglen aksam 10ar damla yazmis kullananlar bu sekilde mi kullaniyo

Kızlar kızımın poposu çok pişti ne yapsam geçmiyor prima pampers yaptı. Kakasını yaptığında hep yıkıyorum molfix pure and soft kullanmaya başladım azalmıştı dün prima bağladım tekrar pişti. Sudocrem mustela bepanthol Madecassol hiç biri iyi gelmedi siz neler kullanıyorsunuz
Ben ptimanin prenuimum care olanini kullaniyorum cok cok memnunum esim bi kere farkında olmadan senin kullandigini almisti ayni benim kizdada pisik yapti onu hic zaten bende beğenmemiştim yapisi kagit gibi geldi belkide digerine alistigim icin yumusacik bi yapisi var yalnız bu slepeynin son cikanini merak ediyorum ama suan almam buna alistik

X