2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Gün içinde beslenme sıklığınız ne ben 3 saatte bi hem emziriyorum hem sağdığımı veriyorum yada buzlukta kileri çözdürüp veriyorum gece o kendi uyanmadan kaldırmıyorum ama eğer 4 saati geçtiyse veriyorum içim rahat etmiyo acıkmıştır diye

Bizim bu kadar değil ben de bunu nasıl kesecek ona değil benim oğlan ağzını açmaz ona kaygılanıyorum bnm oğlan durmaz damlayı bile damlatmak için çırpınıyorum 40 takla atıyorum sabit güzelce durmaz ki heralde sünnetiyle birlikte kestirirm kesmek gerek derlerse 1 yaşına kadar yolu var diyorlar ama 6 aylık olmadan hallolsa daha iyi

Bize bunlarla gel canim uzun uzun anlat biz okuruz
Kulak çöpü ile babası aldi cnm
Yaa

Bisey sorcam bebegine su veren varmi anne sutuyle beslenen sadece ben vermiyorumda arada versemmi acaba

Tamam canım çok saol ben bagkurluyum kendi işimiz olduğu için maas hesabi yok bana süt parası postaneye yatacakmış ilerleyen haftalarda doğum yardımını da hallettim 3. Çocuk olunca 600 tl yatacakmış

Ay nasıl gözü varmış onunda kem gözlerden sakınalım memişleri
Ahahah çok iyi yaaaa mitoz bölünme hiç aklıma gelmemişti tuttum bunu peki beyaz tenli misin
Sürekli ay bu iki aylık çocuk gibi değil deyip durdu arkasına çocuk huzursuzlandı hep uykusunda çok sık korkmaya başladı.
bana hiç benzemiyor valla evet beyaz tenliyim hemen morarır kızarırım

Ay canım benim aynı durumlar aynı tıpkı benim çocuklarda yardim etmek istiyor ama olamıyor tedirgin oluyorum ben yinede bi lavaboya gidecek kadar ilgileniyorlar bugün aynı şey oldu düş almak zorundayım dedim 5 dk bakacaksınız sadece şampuanlayıp çıkıcam gerçekten de hızlıca çıktım ama giyinene kadar ortalık karıştı

Sleepy 2 ile 3 arasında çok büyük bir fark yok diyorlar genelde bence küçük geliyorsa 3 dene

Papatya1646 canım göğüs yarama benim en iyi tahin yağı geldi bir haftadır kullanıyorum çok daha iyi durumdalar çatlak devam ediyor acım hala çok ama en azından acısa da öldürmüyor
Benimkide hafifledi canım inanırmısın benimki bişeyler sürmeyi bırakınca düzeldi gümüş kapakla kapatıp üstüne göğüs ped koyuyorum sadece

[QUOTE="st1248, post: 66551303, member: 926188"

Ya benimkide hep cakur cukur emiyo ama ben bilerek yapiyo saniyordum ama doktor soylerdi heralde beninki dilini disari cikartabiliyo birde cok seste yapiyo durduk yere diliyle de
[/QUOTE]

Bizimkini cocuk doktoru bilemedi zaten. Emzirme hemşiresi söyledi kbb doktoru var dedi. Cocuk doktorları ileri derece olan dili dısarı cıkmayan dil bagını biliyor sadece

Kızlar sigara içen var mı aranızda ben arada içiyorum bir iki tane keşke içmesem bide ben herhangi bi takviye vitamin vs kullanmıyorum Demir ilacım bitince bıraktım herkes kullanıyor mu burada?

Analık rapor paranızı aldınız mı
Ekim parasını yatırdı gerisini yatırmadı
Bir cok kişi para yatmıyor diye şikayet var a yazmış
Ayrıca e devlet den banka hesabınızı tanımlarsanız postaneye gitmenize gerek kalmıyor hesabınıza yatıyor direkt

Kızlar sigara içen var mı aranızda ben arada içiyorum bir iki tane keşke içmesem bide ben herhangi bi takviye vitamin vs kullanmıyorum Demir ilacım bitince bıraktım herkes kullanıyor mu burada?
Ben doğumdan beri hiç vitamin veya Demir devam etmedim bi eksik hissetmiyorum ama bilmiyorum yine de . Sigara içmiyorum hiç kullanmadım hayatımda

ne kadar vergi çıktı cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…