2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Benimkinde de var dil baği boyle hafif bi b sekli var ama bu kadar bağlı değil yarim bağlı o yuzden aldirmadim eşimde de varmış küçükken bende de var genetik geciyo. Emmesinde sorun varsa niye almadılar ki drlar
Kilo almış diyerek almadılar
Sen biraz zorlanacaksın yapacak bir şey yok dedi
Sorun benim zorlanmam ile emme sayısı az oldugu için süt üretimi azalıyor
Meme tam boşalmadıgı için mastit oluyorum
Bunları umursamıyor doktor ona sinir oluyorum

Üff herkes benimki gibiymis demek kücükken böyle oluyor genelde bebekler panik yapmamza gerek yok

kızlar daha önce de kullanmıştım ilk çocuğumda. süt üretimine büyük katkı yapıyor bende. zaten yorumlarını okursanız göreceksiniz. aynı zamanda b12 zaten. günde 6tablet alınabiliyor. tadı ve kokusu bira gibimayalı bir takviye. hem süt hem vitamin için dün kullanmaya başladım. sizle de paylaşayım.
bunun harici regenesis vitamin, solgar demir ve d vitamini alıyorum.

Eklentiler

• IMG_20210108_104142.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 35
Alkolsüz bira da aynı şekilde süt artırıyor baya. Eşim almıştı ben de fark ettim. Arada aldiriyorum marketten. Bunu bilmiyordum bir bakayım.

Şimdi baktımda dediğin gibi çkk iyi yorumlar almışşş bende mamayı bi bırakıp bi başlayanlardanım inşAllah etki eder teşekkürler

Bzimki yara gbiydi o iyileştirdi canım. Benim göğsümün ucuda cok yara gene o iyi geliyor yakmamıştır brdaha dene bence elini sürdüğün için belki o ara acımıştır

Oo maşallah baya almışsınız canim , siz büyük kutuyu kaç gün kullanıyorsunuz? 21 Günde bitecek diye ben büyük almadım hiç.ama büyük daha uyguna geliyor aslında.

Papatya1646 canım yanmış olabilir yaa, yazın tatilde benim yüzüm yanmıştı güneşte çok kalmışım çocuklarla ilgilenirken, küçük kızımında yanmıştı dedim kantaron yağı süreyim, bi de aloe vera vardı ondan da sürersem hemen iyileşir dedim kızıma kantaron yağını sürmemle ağlaması bir oldu ben kendimde sürdüm amaaaan nasıl bir yanma öyle böyle değil, yıkadım hemen yavrumu da yakmışım onu da yıkadım, sonra hafifçe aloe Vera süreyim dedim o da inanılmaz yaktı.

Bence şu an pişik var o yüzden böyle yağlarla olmaz, sen tedavi edici krem sürmelisin, doktorum Travazolü sürebilirsin 1 haftayı geçmesin dedi, dermotroysd her gün kullan istersen sıkıntısı yok dedi, ama travazolü sürmemle diğer bezi değiştirmeme iyileşmiş oluyor bi dene hemen.

Oo maşallah baya almışsınız canim , siz büyük kutuyu kaç gün kullanıyorsunuz? 21 Günde bitecek diye ben büyük almadım hiç.ama büyük daha uyguna geliyor aslında.
10 12 gün arasında bitiyor bizim aslında israf da çok oluyir kalan mamayı hiç vermedim dikkat etsem daha fazla sürebilir ama doktor sen yap yediğini yesin dedi O yuzden az yapmıyorum

Resimdeki gibi dil hareket ettikçe uç kısmı içe Dogru oluyo çatallanma B şekli kalp şekli gibi isimleri var
Benim beniş de dil dışarı çıkıyor ama ucu bu şekilde oluyor
Emmede zorlanıyor
Benim kızda da var hatta ilk iki haftasında fark ettim dilini dışarı itince ortası geriye gidiyor .eşime de dedim saçmalama demişti. Babannemin dili böyle bağlı dili dışarıya çıkmıyor dedim olurmu dediydi demek çak cuk emmesinin Sebebi bu . Bendede var ama geride baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…