2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
sosyal hizmetler il ilçe müd başvuru yapılıyor. eşin de yapabilir senin adına. 2 ay içinde pttye yatıyır. süt paradı 202tl çalışanlara veriliyor

3080 doğmuştu sonra 3200 oldu 2.ayında tam 4 kilo oldu en son 2 hafta önce 4730 du şimdi 4800 benim bebiş kız, teşekkür ederim

Teşekkür ederim çevremdeki (internetteki) bebişler 5 kilo ile 6 kilo arasında olunca şüphe ettim bi an takmamak lazım aslında herkesin bebişi farklı tabi

Rabbim yardımcın olsun inşallah bi daha hayatına giremez
Onun için eşinden vazgeçme eşler zManla asıl kıymet vermesi gerektiği kişinin eşi oldugunu anlıyor biraz sabır laızm

Sütün de bol bol olsun inşallah

Bende asla geçiremiyordum pişiği snra her bez degişiminde zeytinyağ surmeye basladım geçti. Ama bol sür şıldır şıldır heryerine 1 gune geçer

Cok kolay geçti bu sabah olduk çok şükür huzursuzluk vs olmadı ateş az oldu simdi uyumaya korkuyorum gece yükselirse diye her saat başı saati kurayim diye düşündüm
Maşallah canım ne güzel darısı başımıza . Oldu mu ateşi şu an nasıl boncuk

Islak mendil hiç mi kullanmıyorsun

iyiki düzenimiz var dedim bu gece uyumadı. 22:30 dan beri uğraşıyorum
Canım ben artık biri sorduğunda uykusu ya da huzursuzluğu yoksa bile varmış gibi konuşuyorum çünkü gerçekten eğer iyi konuştuysam o gün kabusa dönüyor . Nazara baya inanmaya başladım. Deme sen de iyi diye eşine bile

Yanmadı canım süt parası ayrı analık Hakkı ayrı biz SGK dan yaptık doğum kağıdı ile eşin veya sen gidiyorsun onlar hallediyor süt parası 1 hafta sonra analık 2 ay sonra yatıyor biz

sosyal hizmetler il ilçe müd başvuru yapılıyor. eşin de yapabilir senin adına. 2 ay içinde pttye yatıyır. süt paradı 202tl çalışanlara veriliyor
Ben çalışmıyorum bana verdiler süt ödeneği canım her anneye veriyorlar ikisini de çalışsın çalışmasın fark etmiyor

Kızlar yenidoğan aparatlı kanguru almıştım bugün kullanmaya başladım onun sayesinde ev işlerimi hallettim bir hava almak için dışarı çıktım yürüyüş yapmış oldum çok iyi geldi

Hangi marka aldınız acaba bende araştırıyorum alacağım

Bende asla geçiremiyordum pişiği snra her bez degişiminde zeytinyağ surmeye basladım geçti. Ama bol sür şıldır şıldır heryerine 1 gune geçer
Denedim zeytinyağ canım o gün çok bağırdı yakıyor galiba bida sürmeye cesaret edemedim. Kızarıklıktan çok artık sivilce gibi kabarcıklar oldu poposunda
Islak mendil hiç mi kullanmıyorsun
Yok canım daha hiç ıslak mendil kullanmadım. Ebebekteki kare bebek pamuklarından aldım ılık suyla sildim hep şimdi her kakada yıkıyorum çok hoşuna gidiyor

Yok canım 5 yıl saklı kalıyor hakkın diye biliyorum başvurunu yaparsan alırsın ben emzirme yardımını aldım ilk çocukta çalıştığım için direk benim hesabıma atmıştı bunda eşime yattı Doğum yardımı içinde şuan ödeme aşamasında diyor o benim hesabıma yatacakmış

Et köfte yedinmi ben ben zaman köfte yesem özellikle burgero zaman dediğin gibi oluyor

Muhteşem bir geçen geçirdik büyük oğlum yataktan düştü küçüğü gazdan yarım saate bir ıkınıp çığlıklarla uyandı bu bebek bana bildiğim herşeyi unutturdu ne yapsam gece uyku düzeni oturmuyor

Bende öyle diyorum canım sorana gerçekten nazar değiyor. Hele sütümle ilgili hiç konuşmuyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…